2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Ben de geldim. Bu arada hepimiz ilk ayı atlattık. Geriye kaldı 8. Hemen bitsinsağlıkla kucağımıza alalım.

merhaba, bende henüz 4 haftalık hamileyim. tahmini doğum zamanım 17 kasım 2016. benim doğum günümde 16 kasım ne şans ama. yıllar önce hep benim burcum dan olsun çocuğum istemiştim, rabbim hayırlısı ile bana bebişi nasip ederse çok çok mutlu olacağım. demek ki oluruna bırakmak lazım bir şeyleri, er ya da geç istediğin gibi oluyor her şey. ^.^

Selam, maydonuzu taze olarak mi tuketme denildi , yoksa sadece cayi mi?
maydanozun bire bir kendisini taze olarak yani pişmemiş yemek bide meyve sıkacaklarında taze maydanoz suyu içmek yasak ama kaynatılmışı serbest mi bilmiyorum yemeklerin içinde pişmiş yenilebilir dediğine göre bişey olmaz sanırım sonuçta kaynatmakta pişirmek gibi ben zaten maydanoz suyunun sevmediğim için sormadım bile tedbir amaçlı yememekte fayda var :)

Bilmiyorum canım öteki tarafta liste yapılamıyor buraya liste için hep beraber geçelim dedik ama bölündük. Orada bi duyuru daha yapalım mı?

dün mune yazmis canim. Konu devralinabiliyormus, Kazen beye mail atmamiz gerekiyormus. Ama atan oldumu bilmiyorum. Diger Konudada baya yazilmis dün. Bence hepberaber karar verip ona göre bir konuyu kapattiralim :)

Günaydın kızlar,, bugn doktora gitmeye niyetlendim ama hava çok yağışlı bi türlü kısmet olmuyr bebişi görelim... Cuma ve cumartesi gidecktm kısmet olmadı bugne erteledim baklm bir saat sonra İnşlh belli olur...

Kizlarr bugun kan testi yaptim tekrar 1800 cikti gecen hafta sali yaptgmdada 212 ckmsti artis normalmi bna az gbi geldii (
Ttalım tabii ki çok normalll. Kendini boşa üzüyosun. 2 katı olmak zorunda diil. %6o artıştan sonası sağlıklı artış olarak kabul ediliyor ki senin ki zaten artmış. Geçen salıdan pazartesşine ztn bu kadar artması gerekirdi:)) Üzlümeee sevinnnnn:))))

ben henüz dr hiç görünmedim. kandan sonra iş yeri hekimimimize sonucu gösterdim. kendi doktoruma da mail attım 22 martta çağırdı. bakalım inş kese fln görünürde hevesim kursağımda kalmaz.

Herkese merhaba umarım bebişlerimizi hayırlısı ile kucagimiza alırız :) benim sat 5 şubat henüz keseyi gormedim doktor randevum yarın çok heyecanlı ve stresliyim sanırım :) kan pıhtılaşmam var 0.4luk kan sulandirici kullanıyorum ve bir buçuk yıl önce kalp atışı olmadığı için bi kurtajim var Hakkımızda hayırlısı artık ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…