2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Arkadaşlar stres yapmayın sakin olun her zaman pozitif düşünelim her şey yolunda gitsin. Bebislerimizi olabildiğince stresten uzak tutalım. Bir de bol bol ayetel kursi felak nas okuyun çok rahatliyorum ben o zaman sizede tavsiye ederim.

bazen bunyeden bunyeye farkda eder hormonla alakali canim doktora gittinmi keseyi gordunmu canim mesala benim betahcg uce katladi gecen hafta 14.178 di kese gorundu kardesimin 780 di kese gorundu
Ben daha dktra gdemedm ya haftaya sali gdecem oyuzden korkudan tekrar kan testi yaptim canim heyecenla haftayi bekliorumm

Ben daha dktra gdemedm ya haftaya sali gdecem oyuzden korkudan tekrar kan testi yaptim canim heyecenla haftayi bekliorumm
ben gecen hafta sali gittim.kese gorundu bence seninde gorulur canim 5 haftalikti gorundu yarin yine randevum.var doktorum kalp atisini duyana kadar cagiracam.dedi

ben gecen hafta sali gittim.kese gorundu bence seninde gorulur canim 5 haftalikti gorundu yarin yine randevum.var doktorum kalp atisini duyana kadar cagiracam.dedi
Randevu bulabilseydim bu hafta gdecektim dktrada randvu bulamadim tek doktor var oda emzirme izni kullanio oglene kadar muayene si sknti yani

Randevu bulabilseydim bu hafta gdecektim dktrada randvu bulamadim tek doktor var oda emzirme izni kullanio oglene kadar muayene si sknti yani
devlet hastenesine git canim ilac falan gerek olabilir goz ardi etme derim ama sen bilirsin

Kızlar iyi akşamlar ya sizdede yorgunluk halsizlik varmı bütün gün evde yatıyorum ama.hala yorgunum bende mi bi tuaf lik var en ufak bi iş yapsam yemek mesela yemek yapmaya kalksam elim ayağım. Titriyor bi süre sonra hiç dinç değilim

Ben de 2 hafta önce hcg 11.000 iken keseyi gördüm, 5mm di. Hayırlısıyla duyalım, çok heyecanlıyım, Zaman bir türlü geçmiyor.
bende gecen hafta kese 5 mm idi 5 haftalik dedi ama keseye gore hesap yapilmaz bebege gore hesap ediliyor dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…