2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Bugün tam 6 haftalık oldum. Haftaya pazartesi kalp atışlarını duyacaz. İkiz gebelik. Aşırı gerginim. Yazdıklarınızı okudum herkes benim gibi gergin. Allahım kese görsemde rahatlasam dedim. Meğer kalp atışı beklemek daha zormuş. Valla artık hepimi duyalım da diğer aşamaya geçelim ve artık evet hamileyiz diyelim Allah'ıma şükürler olsun. mide bulantısı olunca kalp atışı oldu demekmiş öyle mi?

Evet hep öyle olur zaten erkek anneleri kız, kız anneleri erkek İster ama erkek istediğim halde kızları sanki daha çok seviyorum kız evlat sırdaş arkadaş herşey olur erkek okadar olamıyor sanki.
ayyy rabbim banada yasatsin kiz evlat sevgisini erkek evlatta babayla sirdas olurlar :)

Doğru söylüyorsun canım doktora gitmekte büyük sıkıntı bizim için 180 km uzak eşim askeri personel görev yerimiz çok kötü ayy napcam ben bilmiyorum hayırlısı artık...
rabbim.yardim etsin canim insallah fazla zaman kaybetmeden doktora gorunursun

evet bulanti basladimi kalp atisi basladi demek oluyor

Hayırlı olsun canım. Hepimiz bi telaş icnde görüyorsun. :)
Bi gelenek olarak bizde de derler ki mide bulantısı çocuğun saçı çıkarken olurmuş. Hikaye çok. Ben daha kalp atışını duymadım ama bulantiyla ilgisi olmadığını biliyorum. Beta hcg seviyesi yükselince bulantı oluyor, ama kimi bünye daha kolay atlatıyor.

Canim hayirli olsunnn :))) hiiic uzme kendini cunku onemli olan katlayarak ilerlemesi. Hafta hesabina bakinca isler karisio. Benim de normalden yuksek cikti bugun ve nie yuksek die merak edip doktorumu aradim gayet normal dedi. O araliklara takia dedi. Sen de icini ferh tut canim bebis geliooo:))

Kesemizi gördük. Kalp atışları için 2 hafta sonraya gün verdi. Bir sürü tahlil istedi. Her şey yolunda gözüküyor. 5 hafta 4 günlük

Hayırlı olsun, ben de yarın gideceğim ilk kontrole. Kalp atışı da duyar mıyım diyordum ama pek mümkün değil sanırım. Tahlilleri aynı gün yaptırdın mı? Yoksa bir daha ki kontrole kadar yaptırın mı dedi doktor?

canim kalp atisi baslayinca bulanti basliyor her gun takvimini okursan bilgi veriyor bende gebelik takvimi her gun okudum degisikliklerini ve kalp atisi annelerde bulanti yaptigini yazdi cnm

rabbim.yardim etsin canim insallah fazla zaman kaybetmeden doktora gorunursun

İnş canım çok sağol..

Canım benim esim de askeri personel, nerde gorev yapıyorsunuz

Isparta nın merkezden Isparta nın en uzak en küçük ilçesine geldik canım geçen sene siz nerde görev yapıyorsunuz?

Ağzın bal yesin :) inşallah dediğin gibi olur Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağımıza aldırır canım..

Hastanede değilmiş bu umi plazadaymış sanırım. Bide diğer topic iptal mi burdan mı devam edilcek iki tarafada bakıp duruyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…