2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Baktır haktır beklediğine değmez ınan :) İşim görülsün ben keseyi kalbi filan tesbit edeyim de alttan üstten nerden bakarsa baksın bana hiç sorun değil r

bazı yerlerde alttan muayenn zarar verdiğini okudum o yüzden biraz korkuyorm aslında ama doktorm güvenilir olduğu sorun olmayacagını söyledi

bazı yerlerde alttan muayenn zarar verdiğini okudum o yüzden biraz korkuyorm aslında ama doktorm güvenilir olduğu sorun olmayacagını söyledi

Çok çok kasarsan zarar tabiki verir . Ama sakin ol, hicbirsey düşünme o minigi görmeye odaklan :))

allahin izni ile cikmaz sen yeterki rahat ol sat kac canim bakarsin bu haftada gorebilirsin mesala cuma gunu

Sat 9 Şubat canım haftaya pazartesi falan gitsem garanti olur herhalde Allah'ım inşallah bişey olmaz

Takmıyım diyorum ama olmuyor canım yaa 4 ay önce kürtaj oldum onun gibi olcak diye çok korkuyorum

Allah yardimcin olsun canım ben de afyondayim. 30km git 30 km gel yapiyorum hergun. 2 araç değiştirerek gidiyordum Şükür ki 1 aydır araba kullanmaya başladım. O karım oldu en azından. Allah yatdimcin olsun canım.

çok saol canm şuan tek hayalim o :) herkes bebişlerini görsün kalp atışını duysun

bide hangi tahlilleri istiyor doktor bendende isticekmiş bu hafta

Tam kan sayimi, ALT,AST, GLUKOZ, T3, T4, ve birkaç test daha istemişti. Ben de bunlara ek açlık ve tokluk kan şekerini de ben istedim. Çünkü tahmini olarak bebeğin yerleşme tarihinden sonra başlayan bana göre aşırı su içme durumu var. İnşallah birşey yoktur.

Canım 2016 Eylül annelerinden kopyalasan olmaz mı? Üzerindeki bilgileri değişriririz
canim sen hem.keseyi gordun hemde kalp atisini degilmi ne zaman gittin doktora su an kac haftalik odu ben yarin gidecem.doktora sata gore 6+1 canim cok merak ediyorum

Sat 9 Şubat canım haftaya pazartesi falan gitsem garanti olur herhalde Allah'ım inşallah bişey olmaz

Takmıyım diyorum ama olmuyor canım yaa 4 ay önce kürtaj oldum onun gibi olcak diye çok korkuyorum
sen bilirsin canim pazarteside olur amq doktor belki ilac filan verir diye dusundum onun icin cuma git dedim pazartesiye uc gun varken gitmis oluyorsun

Doğru söylüyorsun canım doktora gitmekte büyük sıkıntı bizim için 180 km uzak eşim askeri personel görev yerimiz çok kötü ayy napcam ben bilmiyorum hayırlısı artık...

Ay inşallah Allah biliyor eşimde bende ablasıda erkek istiyoruz sağlıklı hayırlı bi erkek bebiş inşallah. Ama kız da olsa erkekde olsa bizim canımız bitanemiz olcak.
aaa tabiki de atmayiz biz bebislerimizi ama gonul istiyor iki cicekten koklamak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…