2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
Canim bolca su ic. Normalde ictiginden cok daha fazla ic ve sikca idrara cik. 1 kereden bebise bi zarar gelmez hic merak etme. Sonucta bu hormonlaronlari korumak icin. 1 doz fazlasi zarar vermez rahat tut icini

Aynen ya ben de beklemekten usanmisim, şu anda bebeğin varlığına bi türlü inandiramiyorum kendimi. Kimseye söylemek istemiyorum bi aksilik çıkar diye . Allah göstermesin ama kötüye alistirmisiz iyice bunyemizi.

Aynen öyle cnm kötüye alistrdgmz için.Aman uzulmeyelm Bilmem ne.hamilelik takvimimi de Geçen gün yaptm.yapaym yani sağlıklı inşallah dedim.bu işin sonu yok.keseyim gör kalp atışı o bu şu.anın tadını cikaraym dedm.
Bende kimseye soyleyemiorm

Canim bolca su ic. Normalde ictiginden cok daha fazla ic ve sikca idrara cik. 1 kereden bebise bi zarar gelmez hic merak etme. Sonucta bu hormonlaronlari korumak icin. 1 doz fazlasi zarar vermez rahat tut icini

Inşallah cnm çok sağol.doktorlada görüştüm zaten sıkıntı olmaz akşama 1 tane iç dedi.su meselesini hiç sorma zaten.normalde de su çok içerim şimdi ekstra iciorm.wc dende gelemiyrm.abdest tutamiyrm resmen.abdest aliyrm namaza durana kadar gelio.Yine aliorm namazı zor yetistriorm.su icmeden de duramiorm.idare etcez artık

bence hemen test yapma çünkü erkenden öğrenince zaman hiiiiiç geçmiyor :)

bence hemen test yapma çünkü erkenden öğrenince zaman hiiiiiç geçmiyor :)[/QUOT
ben de nasıl oldu anlatayım.. 26 şubatta adet olmam gerekiyordu. baştan
Bende de var aynı durum cnm.kabulleniorm gibi ama kabullenemiyrm.kabulleniorm ama hamileyim diyemiyrm korkuyrm Allah korusun.daha öncede kimyasal yaşadım için.Allah m sağlıklı gebelikler ve dogumlar nasip etsin inşallah
amin inşallah canım... allah herkesin gönlüne göre versin..

Herkese hayırlı olsun
hosgeldin canim amin insallah yorumun altinda pembe cizgi var takvimi tam kuramamisin 7 subat sat ise 14 kasim dogum gunun oluyor mesala 14-11-2016 tarihi girersen takvimin kurulur

canim degerin guzel herkezin bunyesinde hormon farklidir ben keseyi 14 bin kusurde gordum kadesim 780 da gordu keseyi sorun etme canim haftaya randevu al bence gorursun keseni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…