2016 Kasım anneleri

bebegimizin cinsiyetleri

• kizimiz geliyor

OY: 150 46,0%
  • oglumuz geliyor

OY: 164 50,3%
  • ikiz kizimiz geliyor

OY: 6 1,8%
  • ikiz oglumuz geliyor

OY: 1 0,3%
  • ikiz kiz erkek geliyor

OY: 5 1,5%
  • ucuz geliyor

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    326
ikimizde ayni gidiyoruz sen gittinmi kese ve kalp atisini duydunmu kesem 5 mm idi gecen hafta sali gunu sende durumlar nasil cnm saglikla alirsin insallah kucagina
en son 10 martta gitmiştik canım.5 hafta 5 günlüktü zaten 8.5 mm yazıyordu ultrason kağıdında. 10 gün sonra kalp atışlarını dinleyelim dedi. bu pazara denk geliyor 10. gün. biz de eşimle cumartesi gideriz diye düşündük. ama o kadar merak ediyoruz ki ve üstüne bizi o kadar frenliyorlar ki resmen hamile olduğumu kabullenemiyorum hep bir sonraki adım için bekleyin diyorlar. anlamadım gitti. sende de aynı mı durum?

BİLMİYORUM CANIM VALLA ANLAMIYORUM ÖYLE ŞEYLERDEN DOKTOR BANA GAYET GÜZEL SORUN YOK DEDİ HİÇ SORMADIM BİLE

BİLMİYORUM CANIM VALLA ANLAMIYORUM ÖYLE ŞEYLERDEN DOKTOR BANA GAYET GÜZEL SORUN YOK DEDİ HİÇ SORMADIM BİLE
canim ben sorun var demedim sadece kese milim olarak baslar ilk haftalarda onu anlatmaya calistim canim

bende 8 mart sali gunu gittim ayni ikimizin durumu yarin randevum var nolcak bilmiyorum

Bende de var aynı durum cnm.kabulleniorm gibi ama kabullenemiyrm.kabulleniorm ama hamileyim diyemiyrm korkuyrm Allah korusun.daha öncede kimyasal yaşadım için.Allah m sağlıklı gebelikler ve dogumlar nasip etsin inşallah

Canım bende cm olarak verdiler . Benım hesapladığımda mm nin cm e dönüşmüş hali aynı şey :)

kızlar fena şekilde grip oldum.Ilaçta alamıyorum acaba hamilemiyim diye.adetime daha 1 hafta var.Sürekli ıhlamur ve kis çayı içiyorum.Test alsam belli olmaz herhalde daha.

kızlar fena şekilde grip oldum.Ilaçta alamıyorum acaba hamilemiyim diye.adetime daha 1 hafta var.Sürekli ıhlamur ve kis çayı içiyorum.Test alsam belli olmaz herhalde daha.
valla ben geçen hafta yaptım test negatif çıktı aynı durumda benimde kulağım rahatsızdı ve yurtdışındaydım yanımda amoksilin antibiyotik götürdüm içtim şuanda 1 gün geçti ve hafif karnım ağrıyor.ama sen bence fortel,yada early6 diye erken gebelik testi al bak enazından için rahatlar yada kan testi yaptır.

erken gebelik testi % 100 sonuç vermiyormuş burada okuduğum kadarıyla.olmadı yarına geçmezse kan testi vereyim çıkar mi ki hemen.adetimede var daha
erken gebelik testi %100 sonuç vermiyormuş.Kan testi yaptırsam belli olur mu ki daha 1 hafta var adetime

bence çıkar geçen ayda düştüm dizim çatladı ozaman adetime 10 gün vardı. rontgen çekilecekti dr beta hcg istedi bariz negatif çıktı ve ben adet oldum sonrasında en erken 10 gün içinde sonuç veriyormuş ki zaten dr bana ya düşer yada devam eder dedi varsa bide bazı antibiyotikler sorun çıkarmıyormuş sen bence bi dokturnla görüş o sana ona göre verir ilaç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…