2016 KADINLAR GÜNÜ TANITIM TOPİGİ

doakolik

Guru
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2011
4.353
4.865
Eveet sıra geldi birbirimizi tanımaya.Öncelikle ben başlıyorum:)
24 yaşıma geçtiğimiz ocak ayında girmiş bulunuyorum. Uzun boyluyum sarışın ve renkli gözlüyüm. Açık bir bayanım.Evli degilim ama uzun yıllardır hayatimda olan bir oğlan var:) Ankara'da yaşıyorum ailemle birlikte.
36-38 bedenim,ayak numaramda 40. Kova burcuyum burcumun özelliklerini tasidigimı düşünürüm.
Kitap kurdu muyum bilemem ama kitap okumaktan çok keyif alırım. Her gece yatmadan 1 sayfa da olsa okurum yoksa zaten uyuyamam:)
Türk yazarlara bayılırım öncelikli tercihim onlardır. Aşk romanlarına ve kişisel gelisim kitaplarına bayılırım aynı şekilde.
Bunların disinda müzik dinlemekten ciddi keyif alırım odamda sürekli radyo açıktır ya da cd çalar. Muzik siz hiçbirşey yapamam.Cem Adrian'i çok severim.
Makyaj malzemelerini,uzun kolyeleri ve küçük kupeleri severim.
Mavi ve mor renklerinin her tonunu severim.
Vee son olarakta ismimden de anlaşılacağı üzere doğaya aşığım. Çiçeklere bayılıyorum her türlüsüne.
Sevgili katilciğim ben doakolik bu kadarim. Içinden ne geliyorsa onları al benim için önemli olan seninle tanışmak olucak,hediyeler ise senden birer hatira , öpüyorum seni

Son düzenleme:
Bende sarı bir kızın annesiuim 26 yasında 8 senelik evliyim.en cok zevk aldiğim sey evim evimle ugrasmayı cok severim.aksesuarlara bayılırım.kendimle pek ilğim yoktur makyaj cok yapmam yaniaman tanrım klasık bir ev hanımj olmusum...bende kitap okumayı cok severim ama yıllar vardır elime alıcak vakit bulamıyorum kızım uyudu mu bende anında giderim..buarada 44 bedenim ayak numaram 39 şişkoyum biraz halimdende memnunum amaamacım hediyeleşirken bribirimizi tanıyıp güzel dostluklar kurmak.kolay gelsinnn

Ay cok heyecanli )
Ben 25 yasindayim. Evliyim, cocugum yok.
En sevdigim renk zumrut yesili, tatli pembe, siyah ve saks mavisi.
Ayakkabi ve canta hastasiyim. Kapaliyim.
Tarihi seylere bayilirim, gezmeyi severim, farkli seyler ilgimi ceker. Ayakkabi numaram 38. Bedenim alt 40 ust 36 38 degisiyor
Baska ne diyeceğimi bilemedim. Ilk defa katiliyorum umarim guzel olur her sey

merhaba kızlar bende kendimi tanıtayım hemencecik
26 yaşında evli ve kapalı bir bayanım.
Şal kullanmayı seviyorum çünkü eşarp yakışmıyor bana (Her model ve renkte şalım mevcuttur )
22 aylık tombik bir kızım var
çalışan biriyim ve çalıştığım yerde tek tip üniforma giyildiği için izinli günlerimde spor takılmayı severim. Üst bedenim normalde M dir, ama bazen kalıbın dar olmasından dolayı L beden de giyiyorum. Ayak numaram 39
Makyaj yapmaya bayılırım.Makyajsız asla çıkmam dışarı.
biblo tarzı şeyler sevmem
masa örtülerini severim.
renk olarak şu sıralar her renge karşı bir hobim mevcuttur.
Sakın yanlış anlama katilciğim sen burdaki yazdıklarıma bakma ben herşeyden mutlu olan biriyim tanıyanlar bilir
BEn sadece sana bilgi amaçlı yazıyorum seni çok öpüyorum

Ben geldimmmmm.. (anca geldimm) 30 yaşını aşmış ve 12 nisanda bir yaş daha aşacak evli 5 yaşını bitirmiş bir oğlum var.. çalışıyorum ayak numaram 39 ( yok bu ne dediğinizi duyar gibi oldum sankii)çok makyaj yapmam sadece bir göz kalemi çekerim. kitaplara,, mutfak gereçlerini,ev dekarosyonunu çok severim . mutfağa hastayım gireyim değişik bişiler yapayım ve sofralar kurayım.ikinci katılışım ilkinde çok güzel sohbetler edildi burada ve de çok güzel hediyeler gitti vede geldi. İstanbulda Yenibosnada oturuyorum..İlkbaharı,yaz ayını okaaa severimki o yeni açan çiçekleri tabiatın canlanışını hayranlıkla izler börtü böcekle konuşmayı çokkk severim..hediyeleşmek güzel vede davetiniz içinde teşekkür ederim..

Selamlar bende witch hunt
30 yasina girdim fena bir yas kompleksine de gecen ay girmis bulundun
Evliydim ancak ayrildim.
Cocugum yok .
Oglak burcuyum ve butun ozelliklerini birebir tasirim.
Su an calismiyorum yurtdisindan doneli henuz 3 hafta oldu ..
Mor ve beyaz en cok sevdigim iki renktir.
Mutfak esyalarina ve ev tekstiline bayilirim alisverislerim genelde bu dogrultudadir .
Makyaj yapmayi sevmiyorum belki bir eyeliner ve parlatici..
Vanilya kokusuna ayri bir ilgim var ..
Taki da severim ama artik almamaya gayret ediyorum cunku kutularca takim var
Ayakkabi numaram 39
Beden 42
Simdilik boyle aklima gelenler bunlar

Ha bu arada doaKolik e de soyledim ilk defa bi cekilise katiliyorum o yuzden heyecanliyim konuya fransizim bile denebilir
Yavas yavas sizi taKip ederek ogrenicem
Bu arada her zaman maalesef aktif olamiyorum ama her gun duzenli olarak yazicam herkese keyifli sohbetler olsun

Ben Fatma..25 yaşındayım.Mühendisim ve evliyim.
Yeni evli olduğumdan çeyiz ürünlerinden nefret ediyorum
Makyaj yapmayı severim klasik olarak eyeliner ve rimelsiz sokağa çıkmam
Ayak no:38 (herkes yazmış diye yazdım:)
Boy 1:68 kilo 57 sarışınım taliplerimi bekliyorum:) (Pardon ben evliydim zaten ya)
Akrep burcuyum..En sevdiğim renk pembe ama asla kullanmam uzaktan severimm
Not: Biraz espri yapayım dedim umarım yanlış anlaşılmam Konu kadınlar günü olduğundan günün anlam ve önemine binaen hediyeler tercih edicem ama onlar neler hala bulamadım

Veee sonunda vakit bulabildim. Mesai saatinin bitmesini şu tanıtımı yapmak için iple çektim :)))

26 yaşındayım. Bekarım. Mühendisim. İstanbulda özel bir şirkette çalışıyorum.
Spor yapmayı sevmem de gezmeye dolaşmaya bayılırım. Ama o kadar yoğun bir hayatım var ki şu sıralar pek vakit ayıramıyorum.

Ek bilgiler;
173 boyundayım 57 kiloyum.

M beden giyiyorum. Spor-klasik arası giyiyorum. Uzun hırkaları severim. Ne fazla ince ne fazla kalın tercih ederim.

Takı severim. Özellikle taşlı yaka kolyelerini severim.

Kitap okumayı seviyorum. Siyasi kitapları sevmem. Yazarın siyasi görüşleri varsa ve yanlı yazmışsa onları da sevmem.

Ev aksesuarlarına pek ilgim var diyemem. Ama mum, mumluk gibi otantik eşyalardan hoşlanırım.

Bu katıldığım 2. çekiliş. İlki yılbaşı çekilişiydi. İyi ki katılmışım diyorum. Çok güzel arkadaşlıklar edindim. Katilim de kurbanım da çok özel insanlardı

Şimdiki kurbanım da öyle Dilerim yazdıklarımı okuyacak katilimle de aynı güzel iletişimi kurabiliriz

Edit: Ben ayakkabı numaramı yazmamışım Eksik kalamammm :)) 39 numara giyiyorum

Selamlar biraz geç kaldım kusura bakmayın kendimi tanıtmak için. Şimdi sevgili katilim işin çok kolay olacak çünkü senden gelen herşeyi çok sevicem yeterki değer vererek hazırla :)

25 yaşında mühendislik son sınıf öğrencisiyim. Yaza mezunum inşallah :) Pazar günü isteme ve sözüm var sonunda :)

Kumral, buğday tenli 36 beden biriyim. Makyajı yaparım ancak günlük makyajım eyeliner, kapatici ve kırmızı ruj dan olusur. Fondöten falan kullanmam genelde. Ojelere bayılırım bir sürü renk renk ojem var. Kitap okumayı çok severim. Romanlar tercihim din yada kişisel gelişim falan okumam.

Takiyla pek aram yok son tercihin olsun mümkünse katilim:)

Boya yapmaya bayılırım hatta satış yaptığım bi sayfam var. Onun dışında şu büyükler için olan boya kitaplarıyla stress atiyorum.

Kıyafet olarak rahat giyiniyorum pantolon tshirt genelde. Çok usuyen bi insanım sapkasiz çıkamıyorum bu aralar mesela :) eldiven kullanmayı da severim. Koyu renk kıyafet tercih ediyorum genelde. Çok süslü puslu değil daha sade klasik şeylerden.

Bana senden hatıra kalacak bişey gonder yeter canım. Birde kim olduğunu kulağıma citlat lütfen :)

24 yaşındayım, astroloji ve spritüel konularla ilgileniyorum mesleğimde bu yönde.
değişik sıradışı tuhaf olan ne varsa ilgi alanıma giriyor desem yeridir
evim mumlar ve tütsülerle dolu, kitap okumayı da seviyorum..
makyaj malzemesi vs çok severim çok kullanıyorum. ruj ve lipstick çok fazla kullanırım takıntım var
pek fazla süs eşyası sevmem, kolye takı gibi şeyleri çok severim.
kahve delisiyim.
koç burcuyum , small beden bir insanım ama bol ve salaş şeyleri çok severim büyük gömlekler gibi
hmm başka başka aklıma birşey gelmedi gibi
bir kedi annesiyim kendisi hamile
renk takıntım hiç yoktur yakışanı severim fakat koyu renkler daha çok hoşuma gider. retro vintage tarzlara bayılırımmm öpüyorum katilciğim

Merhabaa,

Öncelikle şunu söyleyeyim ki ufacık şeylerle bile mutlu olabilen bir insanım, katilim her kim ise rahat olsun :)

Gelelim bana;

26 yaşındayım.
Bekarım.
Kapalıyım ve genelde şal kullanıyorum.
Bedenim 42-44 arası.
Ayak numaram 37.
Masa başı bir işte çalışıyorum ve ofis aksesuarlarını, araç/gereçlerini çok seviyorum.
Kırtasiye malzemelerine karşı çok özel bir ilgim var.
Kalemler, defterler vazgeçilmezim gibi neredeyse.
Keza kitaplarda öyle. En çok zevk aldığım şeylerden biridir kitap okumak. Genelde ikinci el kitap alırım, yaşanmışlığı olan kitapları çok seviyorum.
Hatta yaşanmışlığı olan her şeyi seviyorum.
Eski eşyalar, eski objeler benim için çok özeldir.
Kitap ayraçlarını da çok severim.
Makyaj ve bakım malzemelerini de seviyorum.
Bekar olduğum için çeyiz hazırlıkları yapıyorum özellikle cicili bicili mutfak eşyalarını pek bir beğeniyorum.
Fazla takı takmam belki sadece yüzük.

İşte bu kadar. =)))

SELAM KIZLAR BENDE 34 YASINDA BEKARIM UZATMALI BIR SOZLUM VAR KISMETSE INS
TURIZM DE CALISIYORUM BIRAZ TOMBISIM AYAKKABI NUMARAM 39 KILO 74 MALESEF AMA BOYLEDE MUTLUYUM MAKYAJ YAPMASINI COK SEVERIM ESMER UZUN SACLI BIR BAYANIM BU GUNLERDE CEYIZLIK BIBLO MUTFAK ESYALARINA SARMIS DURUMDAYIM EN SEVDIGIM RENK SIYAH KIRMIZI ASLINDA BUTUN RENKLER SIMDILIK BU KADAR YETERLI SANIRIM

Arkadaslar benim tanitimim biraz az olmus sanirim. Sevgili katilcigim ben de ne verirsen basim ustune koyarim. Hediyenin iyisi kotusu yoktur benim icin, her turlu hediye beni cok mutlu eder..
Mutfak esyalarindan hoslanirim fakat artik evimde yer yok kendi evime gecene kadar hicbir sey almiyorum. :))) evde makyaj yapmayi severim ben, bir suru makyaj aletim vardir. Biblo tarzi seylerden pek hoslanmam. Taki onceden sevmezdim ama simdi cok sever oldum. Ozellikle farkli yuzukler kolyeler falan. Kitap severim, okurum. Fakat siyasi, tarihi kitaplara ilgi duymam. Cizim yapiyorum. Bir suru boyam var, kiyafet tasarliyorum, dikiyorum. Kapaliyim ama sadece esarp takarim. Şal kullanmayi sevmiyorum. Çiçek falan sevmiyorum. )) daha ne desem bilemedim valla.. umarim bu sefer biraz aciklayici olmustur sevgili katilim. Sevgiler

Hah ekleyeyim peluş oyuncaklara da bayiliriimmm ama oyle kalpli ayiciklara falan degil diger her turlusune :))

Detay yazmamı istemiş katilim ne yazıcagımi bilemedim benim işim ev ile o kadar meraklıyımdır kı 6-7 tane kahve fincan tkımın vardır.ev tekstili tabak canak bardak aksesuar herşeyi severim ev ile ilğili sevdiğim renkler fuşya ve turkuaz .açik ve spor giyinen bir bayanım.ne yazıyım ki daha

e benim katilim yazmamış kendini biz biliyoz birbirimizi ama sende yaz bacım özelliklerini

ben 31 buçuk yaşında 9 yıllık evli bir bağyanım
anaokulu öğretmenliği mezunu atanamayan bir işsizim
ayak numaram 37.5
makyaj hiç yapmam nefret ederim ben doğal pek güzelim zaten maşallah bağa

dekoratif mutfak ürünlerine bayılırım cicili bicili şeylere masa örtüleri dekoratif olanlardan

beden ölçülerimi vermiyorum kalıp farkları olabiliyor

hıı birde ekleyim canlı figürü olan bibloları hiç sevmem böle kocaman kocaman salonlara koyuyolarya :)

başka ne yazım bilemedim sevgiler

D doakolik benim katil nerde hani nerde

Sevgili kurbanmm çok bekletmeden tanıtayım kendimi. Gerçi sen biliyon benim kim olduğumu
23 yaşımdayım. Yeni evliyimm. Henüz çalışmıyorumm. Açık öğretimde okuyorumm.
Herkes ayakkabı numarasını bedenini yazmış ben yazmazsam olmazkiii
Ayakkabı numaram 38.
Orta boylu,incecik bi hatunumm
Makyaj bende yapmam evde nadiren yaparım.
Ama bakım malzemelrine ve kendime bakmaya bayılırımm
Tesettürlü biriyimm.
Küçücük bile olsa hediyenin her türlüsü beni.mutlu eder gibi klişe bi cümle kurmak istemezdim ama öyleyimm naapimm
Yeni evliyim çeyiz türü şeyleri yada ev eşyalarını sevmem. Değişik aksesuarlar ilgimi çekebilirr
Şimdilik bu kadarrr yeterlidir herhaldee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…