2016 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    323
gecmis olsun.. havalarda bir dengesiz suan okadar guzel ve gunesli ki anlatamam.. dun donuyordum.. tam hasta olma havalari
evet bi iyi bi kötü ama sıkı giyincen meyve yicen ıhlamur içicen anca kurtuluo insan bn grip olmadan başladım bak dün öksürmekten içim dışıma çıktı bugun iyiyim şükür .. dikkat et kuzum sende iki canlısın

kızlar gebelik haftası hesaplama sayfasından hafta hesaplayınca 6 hafta 4 gün çıkıyor ama doktorumun söylediğine göre bugün 5 hafta 1 günlüğüm sizde de böyle mi yani 10 gün geriden geliyorum

tuzlu salça tuzlu zeytin poff, şimdi bir sürü yedim bile
bende oyleyım. bıde ben gemlıklıyım.annem sagolsun evımde cesıt cesıt gemlık zeytını var duramıyorum:):) ablam bana kavrulmamıs leblebi aldırdı. sımdı canım tuzlu cektıgınde 1 zeytin yiyorum 1 avuc leblebi . ıse yarıyor. ole dene birde canım. azaltıyor ınsan

Ayyyy canm nasi zeytin cekti kirma:)

kızlar gebelik haftası hesaplama sayfasından hafta hesaplayınca 6 hafta 4 gün çıkıyor ama doktorumun söylediğine göre bugün 5 hafta 1 günlüğüm sizde de böyle mi yani 10 gün geriden geliyorum
benimde canim 6+4 ama bir hafta geç dollenme olduğu için şimdi 5+5 gibi seninde geç dollenme olmuş olabilir yada olcerken hata yapmış olabilir doktor

ay leblebi de severim taze kavrulmuş sıcak sıcak :) ay çok obur oldum ben ya , artık yemek programlarını izlemiyorum canım çeker diye :) peki canın tatlı birşey çekiyor mu

gecen hafta haslanmis yumurta yiyemiyordum simdide haslanmis yumurta yiyorum her sabah..
bir dilim light kasar bir dilim uno denge ekmegi.. bazen domates bazen biberli..

sizler kahvaltida ne yiyisunuz? ben 3 ana ögun 2-3 ara ögun yiyorum.. bu duzen devam eder ins

Cnm sat kac sen yanlis hesapliyorsun benim sat 27 agustos benim 6+5

canım ne güzel düzeni düzenli dilim dilim :) ben çok yiyorum ya şişcem fazla kilo almam lazım bir de

canım ne güzel düzeni düzenli dilim dilim :) ben çok yiyorum ya şişcem fazla kilo almam lazım bir de

cnm kilo ve saglik sorunun yoksa bence ye caninin istedigi gibi benim kilo gecmisim pek parlak degil.. kiloluyum ama oyle cokcok degil boyuma gore.. kansizlik var bobreklerimde tas var birde ailemde tansiyon seker ve kolestrol olunca dikkat etmem sart oldu.. en onemlisi bebislerin sagligi kilo veriliyor.

ay leblebi de severim taze kavrulmuş sıcak sıcak :) ay çok obur oldum ben ya , artık yemek programlarını izlemiyorum canım çeker diye :) peki canın tatlı birşey çekiyor mu
yok tatlı ıle aram ıyıce acıldı ama ıyı oldu tatlılar daha cok kılo aldırırlar:):) bide bu beslenmeye gore kız ama cın ve rus takvımı erkek dıyor:) bız ıkısınede razıyız ama ıcıme erkek doguyor:)

Benimde kahvaltim domates biber beyaz peynir yumurta genelde henuz aserme yok canim bisey de istemiyor amaa dun aksam esimin arkadasi aradii sen hamilesinnn lokma alip geliorum cay koy dedi hem cok mutlu oldummm hemde tartida sabah +300 u gorunce cok uzuldummm en azindan ilk 3 ay kilo almazsak iyi olcak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…