2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Ciddumisin ben o anki stresten sormadim bile sonra acaba donmus transferi diyemi böyle diye düşündüm bak şimdi ya yani 11 yada 12.gün yaptırabilir oylemi
Ben sorunca öyle dediler ben yaptırır size sonucu bildiririm. Muhtemelen şeninde öyledir diye tahmin ediyorum çünkü benimkinde dondurulmuş transfer..

Leylacim dün aklıma geldin bakayım dedim bebeginimi kaybettin çok üzüldüm canım
ya geçmiş olsun seni o kadar iyi anlıyorumki ne desem boş biliyorum bu acının ne tesellisi nede tarifi yok sadece Rabbim sabrini veriyor Allah kızını sana bağışlasın inşallah yeniden buseme kardeş gelir

Canim seni cok iyi anliyorum benimde butun idrar testlerim bugunde dahil negatif cikti yarin kan vericem ama ayni sonuc biliyorum kuzum baglantiyi koparmayalim lutfen birlikte yine tedavimizde destek oluruz birbirimize nedersin :)
Tabiki canim ama sen sonucunu gormeden boyle konusma.hersey olabiliyor hakkimizda hayirlisi ins..

Günaydın kızlar. ..
papatyyaa123 haberini bekliyorum canım.
Günaydın canlarim güzel bir hafta diliyorum. papatyyaa123 canım güzel haberler bekliyorum senden
Tabiki canim ama sen sonucunu gormeden boyle konusma.hersey olabiliyor hakkimizda hayirlisi ins..
papatyyaa123 güzel haberlerle dön canım.
Gunaydin canlarim simdi kani verdim ama malesef size guzel haber veremicem sanirim 1 gibi sonuc cikcak hemen yazicam sagolun kizlar

Amin gülüm Allah razı olsun canım...yarın gömecez...çok zor bir sınav gerçekten...Rabbim inşallah seninde yüzünü güldürsün canım benim....

canim tebrik ederin bal gibi de hamilesin benim 8.günü ve9.günü testim boyledi simdi ikizlerime hamileyim :))
Canim benim cok sevindim, insaallah saglıkla kavusursun ikizlerine Ben de önümüzdeki Cumartesi ilk kontrolume gidiyorum. Bakalim belki benimkiler de ikizdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…