2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Ablacim Allah razi olsun inşallah sali gunu test günüm adet sancilarm var olumsz düşünmeye başladım Allahim bilir tabi
Benim arkadaşım hamileliğin 9 ayında çekti adet sancısını o oluyor ona takılma. Benim ilkinde de çok adet sancım oldu ama gelmedi hamileydim ama kimyasal oldu.. Adet sancısı olmama belirtisi deil yani hiç sıkıntı yapma. Ben de akşam rüyamda gördüm iç çamaşırım pembeydi. Ne korkmuştum rüyamda..

Canim hamilelik nasildr bilmedgm icin neler yasanir bilmiyorm simdiye kdr adet agrisi cekip adet olunca inanamiyor insan.ama umarim dedgin gibidr canim..
Bnde garip ruyalar görüyorum zihnimizde okdr dusunuyorzki..

Canim hamilelik nasildr bilmedgm icin neler yasanir bilmiyorm simdiye kdr adet agrisi cekip adet olunca inanamiyor insan.ama umarim dedgin gibidr canim..
Bnde garip ruyalar görüyorum zihnimizde okdr dusunuyorzki..
Ben pek düşünmüyorum ama bilinçaltı herhalde 2 gündür hep bununla ilgili rüyalar görüyorum. Doktor transferin 5. Günü için e2 ve progesteron tahlili istedi benden sizden de istendi mi millet

Ben pek düşünmüyorum ama bilinçaltı herhalde 2 gündür hep bununla ilgili rüyalar görüyorum. Doktor transferin 5. Günü için e2 ve progesteron tahlili istedi benden sizden de istendi mi millet
Benden istememisti canim.niye istemis acaba..senin kacinci günün

Ablacim Allah razi olsun inşallah sali gunu test günüm adet sancilarm var olumsz düşünmeye başladım Allahim bilir tabi
Herzaman hayırlısını dile gülüm. Rabbim bizim için en doğru olanı bilir hiç şüphesiz. Bak benim üzüntümü sen biliyorsun. 12 haftalıktı yavrum istemeyerek kürtaj masasına yattım. Doktor kalbi atmıyor dedi başka yerlere gittim.. Kendimi yedim bitirdim.. Rabbim böyle diledi.demekki böylesi benim için hayırlıymış dedim. Rabbim kimseyi böyle imtihan etmesin. Eğer nasip te yoksa başta adet olmak daha güzel. Ben yavruma o kadar alışmıştımki her sabah onunla konuşuyordum.. Bu acının tarifi yok canım kesinlikle... Evde kızımda olmasa kafayı bozardım sanırım... Inşallah senden güzel haberler alırız. Olmasada kendini üzme ve yola devam et canım... Dualarım seninle unutma hemşerim...

Bazen yanlış dua ediyorum ediyoruz demi hayırlısı aslında .çok istiyoruz evlat bambaşka bir şey Rabbim en hayırlı vakitte nasip etsin bizlere inş

Arkadaslar ben cok kotu birsey yaptim. Dun asla cikmayacagini bile bile 6.gun idrar testi yaptim ve cikmadi tabiiki ve yaparken sadece eglenceli oldugunu bile bile yaptigim halde inanilmaz demotive oldum. Nasilsa olmadi diye bugun sigara bile ictim. Sabahtan beri hic durmadan kislik erzak hazirligi yapiyorum. Yorgunluktanda oluyorum su an. Cahilde degilim idrarda cikmayacagini zaten biliyordum ama birden bire tamamen motivasyonumu yitirdim. Aglayip zirlamadim evet ama motivasyon 0 ve kafamdan nasilsa yok dusuncesini atamiyorum

Bazen yanlış dua ediyorum ediyoruz demi hayırlısı aslında .çok istiyoruz evlat bambaşka bir şey Rabbim en hayırlı vakitte nasip etsin bizlere inş
Amin canım cümlemize inşallah... Rabbim ne verirse versin herşeyin hayırlısını ve sağlıklısını nasip etsin canım... Ben hamile olduğumu ramazan bayramında öğrenmiştim. O günden beri hep namazlarımda sağlıklı bir gebelik olsun Rabbim diye dualar ettim. Sağlıksızmışki yavrum gitti benden. Inşallah cennette şefaatçi olsun bana ve silsileme inşallah... O yüzden doğru dua etmek çok önemli... Rabbimin sevgili kuluymuşumki duam kabul oldu. Doktorum dediki Sağlıksızmışki bu şekilde oldu kalp atışlarını aldığımız hafta dan sonra ki ilk haftada kalbi durdu yavrumun... Aklıma hemen ettiğim dualar geldi. Sağlıklısını ve hayırlısı diledim dilemeyede devam edecem. Rabbim bize en hayırlısını nasip edecek inanıyorum...

Kızlar benim bugun kasıklarımda ve belimde ağrı var normal mi acaba ya çok fazla uzanmiyorum ondan olabilir mi

Kaçıncı gün embriyosu eğer 3. Günse çıkması mümkün deil imkansız. Boşa paralamışsın kendini ya.. Hamile çıkarsan çok üzdün bugün bebişini vicdan azabı çekersin yapma allaşkına..

Arkadaşlar merhaba. Transfer tarihim 11 agustos dün regl agrım başladı 15 20 dk sürdü tuvalete bir gittim cok ciddi bir kanamam var ve içimden löp diye bir parça gitti:// sonra durdu kanama apar topar transfer merkezine gitti muayene edildi ,tek kese ve bebek vardı cok sükür(kalp atısını duymadk henüz) 2 transfer yapılmıstı ya dün biri düstü, ya da zaten hic düsmemisti kanama oldu sebepsiz.. nedenini bilmiyrz dğn hastanede yattm 1 haftada evde yat dedi doktor.. cok korkuyrm insallah tutunur bebegim.. insallah birdaha kanama olmaz..hamile arkadaşlarm kanama yasayan atlatan oldu mu bu sekilde

Arkadasim 3. Gun embriyosu. Imkansiz oldugunu bile bile yaptim. Cokta garip bi rahatlik var icimde. Uzulemedim bile. Sadece olaydan koptum gittim

Arkadasim 3. Gun embriyosu. Imkansiz oldugunu bile bile yaptim. Cokta garip bi rahatlik var icimde. Uzulemedim bile. Sadece olaydan koptum gittim
Bi 4-5 gün daha sabret herşey ortaya çıkacak zaten. Bu Zaman sarfında da lütfen kendini yorma içinde olabileceğini düşün ozmn zaten biraz rahatlarsın..

Allah'ın izniyle hiç bişey olmaz Can'ım dert etme.. 9 ay kanamayla doğum yapan var. Sıkma canını..

Ben her ay kanama hemde kipkjrmizi kanama ile 7 aylık kızımı dunyaya getirdim her ay hastane serum iğne fitil kullandim ama çok şükür kızım kollarında.gönlünü ferah tut

Kızlar benim bugun kasıklarımda ve belimde ağrı var normal mi acaba ya çok fazla uzanmiyorum ondan olabilir mi
Takma canim ben bugün sabah beri geziyorum. Tabi yavaş hareketler ediyorum. Devamli uzanmak iyi degil kan dolaşımı olmasi lazim. Egilmiyorum hic bide yükseğe uzanmiyorum

Ablam sabrinin karsiligini tez zamanda versin Rabbim saglikli hayirli bi evlat.kizini sana bagislasin..
Hep hayirlisni istedim ablacim Rabbim herseyin en iyisi lni bilir.

Ablam sabrinin karsiligini tez zamanda versin Rabbim saglikli hayirli bi evlat.kizini sana bagislasin..
Hep hayirlisni istedim ablacim Rabbim herseyin en iyisi lni bilir.
Amin canım Allah razı olsun gülüm. Demin bir tanıdık aradı. Sinirim 1500 oldu yeminle... İnsanlara diyecek laf bulamıyorum. Akşam ezanında kendine beddua ettirdi bana. Valla hala sinirim yatışmadı...Allah büyük Rabbim kibirli havalı insanları yerle yeksan etsin heveslerini de kursağında bıraksın inşallah.. Ben hayatta beddua eden bir insan değilimdir ama bu kadın haketti yeminle.... Benim acım zaten bana yetiyor.. Lafları sokuşturdum ama hala içim boşaldı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…