2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

ZehreNur iyiyim canim saol ya ohss riskine karsi doktor dostinex vermisti o beni mahvetti mide bulantisi kusma falan biraktim 8 gun kullanmam gerekiyomus ama 3 gun zor dayandim.. midem hala yerine gelmedi valla o yuzden pek giremiyorum
Ayy canım çok gecmiş olsun inş hemen iyilesirsin kendine çok iyi bak

Canım bana dokturum opudan sonra erken adet olacaksın bir hafta on güne olursun dedi.benim 11 gün oldu hala tık yok bende düşünmeye basladım boyle gec olmam normal mi diye
Yani tam zıttı olmuş

adet olman normal canim. bende opu dan 4 gun sonra olmuştum. bu adet döneminde kontrole cagirmismiydi doktorun?

Benimde 25nde olmustu

25nde olmstum canm smdi adet oldm daha kirmiziya donmedi gerci ama sali gtcez doktora
Ya ben niye olmuyom :-( yarın dra sorayım bıktım beklemekten
Şaşırdı benimki ne oldu boyle dercesine

Tebrik ederim Can'ım darısı başımıza.. Bu testin adı nedir ya hep duyuyorum 6gün önce diye ama bilmiyorum. Ne diyecem eczaneye gidince almak için.
Canim inşallah herkesin yüzü gülsün :)
Testin adı predictor early ama 3-4 çeşidi var 6 gün önce yazan olacak.

Y yaasemintt tebrikler arkadasim ne akadar guzel bi sonuc masllah subhanallah
Allah razı olsun arkadaşım. Darısı size olsun. Benim sevincim de ömür boyu sursun inşallah :)

Normal canım benim de 27Ağustosta oldu opu bugün adetim hafiften gelmeye başladı. Hemen adet olalım da zaman geçsin bebişleri alalım inşallah

Bir hafta sonra kontrol var canim ama kalp icin mi bilmiyorum benim ohss vardi da o takip ediliyor o yuzden haftaya gidicem sen peki
Bende haftaya gidicem canım kalp atımı için dedi bana dr şimd
Transfer olan arkadaslar hangi ilaclari verdiler??
Banada estrofem her sabah3
Clexane her gün
Progestan capsul sabah-öğle-akşam
Progestan iğne günaşırı aspirin hergün
Folbiol hergün vermişlerdi

Kızlar bişicik sorcam size.. Ben uyuyamıyorum bugün toplamda 4 saat falan uyudum ama maşallah dipçiklerinden gibiyim. Normalde uykuyu çok severim aslında. Bel Ağrı'm var,kasığımda batmalar var.transfer sonrası böle olan var mı? İlk denemede hiç olmamıştı bunlar.

@ramanda25 canım bizim transferler aynıydı sanırım sende var mı bu şikayetler..

Kızlar o kadar su içiyorum dudaklarım birbirine yapısıyor sanki Karnım sudan davul oldu ama dudaklarına care bulamadım. Transferin 3.günü bu arada

Pregnant35 benim belim ağrıyor ama normalde hareketli bir insanım şimdi sıklıkla uzniyorum ondan diye düşünüyorum .bende pek bişey yok sadece dudaklarım inanılmaz kuruyor .gerçi benim 1.denemem den 7 yaşında bir kızım var 10.gun leke dışında yine bişey olmamıştı . Sende normalin dışında bir değişim var inş iyiye isatettir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…