2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canim sizin değerler oldukça iyi maşallah Allah bozmasin. Bizim 5 milyonun altında Dr direk tüp bebek dedi. Bizimkide ithalmis neofortil diye bi vitamin 5 ay oldu başlayalı. Bide keçiboynuzu duydum fakat hormon dengelerini bozuyor diye Dr safsata dedi gerek yok dedi bizde hiç denemedim. Bakalım kısmet ilk olacak bizim o yüzden kafam çok karışık

Icini ferah tut canim..Insallah ilkinde tutar saglikla..

Evet sac dokulmesi halsizlik depresyonda yapıyor dediğim gibi transferine kadar devit ampul iç canım
Bana drum iyilestikten sonra bile ayda bir iç dedi.
Yan etkisi olmaz demi, yani transfere ilaç kullanmış oluyorum ya. Bu kez her şey tam başlamak istiyorum. Bu da vitamini de bende baya bişi yapmış yeni hissediyorum dahiliye öyle deyince onemsemedim ne bilim.

Canlar merhaba... benim yarin sabah 8.30 da opum var çok korkuyorum anestezi falan ... bir de ohss olmaktan koekuyorum polikistik oldugumdan dolayi... neler yapmam gerek olmamak icin?
Canim anestezi ağır anestezi değil. Çoook tatlı bi uykusu var hiç dert etme. Ohss ben geçirdim transferim ertelendi. Şu an karnında bir şişlik ağrı yoksa olma ihtimalin çok düşük. Öyle bi riskin olursa doktorun erteler zaten merak etme. Ee geç olsun güç olmasin:)

Kizlar günaydin saat daha cok erken ama ben uyuyamiyorum ya hiç ben uyanir uyanmaz test yaptim yine silik cikti hgnm istemistin buraya yükleyebilirsem yükleyeyim ama sizce sevinmeli miyim

Ya Allah razi olsun canim ben karamsardim biraz niye koyu degil diye de sagolun siz biraz rahatlattiniz:)
Canim 8 kez hamile kalmış ve bu testlerden yapmış biri olarak söylüyorum silik falan değil. Benim yaptığım test daha az belliydi. Senin ki çok güzel maşallah. Mutlu ol artık hamilesin

Canim 8 kez hamile kalmış ve bu testlerden yapmış biri olarak söylüyorum silik falan değil. Benim yaptığım test daha az belliydi. Senin ki çok güzel maşallah. Mutlu ol artık hamilesin
insallah canim benim insallah kan testim de iyi cikarsa yarin esimin dogumgünü ona insallah cok guzel bir hediye olacak :)

Canim idrarda cikmayip kanda cikan cok var belki ikizlerinden biri tutundu beta hcg seviyesi daha dusuktür ondan cikmiyordur biz dua edelim insallah yine normalde test günü12.gündür ama biz sabredemiyoruz iste

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…