2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Canlar merhaba... benim yarin sabah 8.30 da opum var çok korkuyorum anestezi falan ... bir de ohss olmaktan koekuyorum polikistik oldugumdan dolayi... neler yapmam gerek olmamak icin?
Canım hiç bunları düşünüp endişelenme bebişlerini düşün az kaldı mutlu sona
İnş çok kaliteli yumoşların olur guzel guzel dollenirler

Ayy ben bunu bilmiyodum hemen uyanır uyanmaz döllenmiş oluyor demek
Çok sevindim ya bunu bilerek eve gitmek cok daha rahatlatıcı olur gercekten

Ananas suyuyla ilgili yazıyı bende okudum dogumu hızlandırıyormus bende vazgectim bence bırakın kızlar hemen

Moralini bozma canm sabah yap bakalm ama test gunune daha varms cikmadk candan umud kesilmez[/QUOTE]

Öyle Can'ım cesaretimi toplarsam sabah yaparım zaten perşembe test günüm 1 gün kaldı ama hiç bi belirtim kalmadı

Aynen öyle ben de öğretmenim senin gibi düşündüm tatil zamanı olsun bitsin dedim ama evet benimki de okula zamanına sarkacak gibi sen de biliyosun okul girdimi araya izin almak gitmek gelmek yarın kontrole çağırdım doktorum bakalım ne olacak

Iyi geceler kızlar..Acil fikirlerinize ihtiyacim var..Bu ay yani iki gün sonra tedaviye baslicam..Eurofertilde alev hn doktorum..Gecen yildan 1 taze bi dondurulmus denemem negatif sonuclandi eurofertilde..Bende bu yil Halit firat erdene gitti. Gorustum ama cok para istiyo 15 bin nerdeyse ve isler yolunda gitmezse daha da fazla..ÖZETLE KAFAM COK KARISIK..Herkes birilerinden sikayetci naapsam bi yardim edin..

Kizlar merhaba benim sorularim olacak lütfen yardimci olursaniz sevinirim 7 ay önce tüp bebek için esimle Dr a başvurduk bu arada bizim sorunumuz esimde oligosperm problemi var. Kontrollerim sonucu miyom ameliyati olmama karar verildi ve oldum simdi bekleme süreni doldurdum ve ay sonu kontrolm var. Simdi sorum şu bu ayin 31 inde rengl olcam Drlkontrolü ayin 30 unda tedaviye başlarsam 2 günüm olacak bidaha benden test isticeklermi yoksa hemen baslayalim dermi Dr henen başlamakistiyorum bu arada ameliyat oöncesi yumurta rezervm oldukça iyidi. Lütfen beni bilgilendirir

Ewet cnm iyi düşün 14 Tane yumurtam vardı 11 i aynı gün döllenmiş sağlıksiz olanları çöpe atıyorlar ertesi arıyorlar kaç Tane çıktıysa söylüyorlar

Merhaba, genellikle izlenen protokol; dr sana kullanman gereken ilaçlar verecek ve bu yüzden zaten regl olmayacaksın. İlaçlardan sonra durumuna göre süreç hızlı da ilerleyebiliyor, 1 ayı hatta fazlasını da bulabiliyor. Fakat bu süreler kişiye, duruma hatta doktora göre değişebiliyor. Doktoruna danışıp kesin süre alman daha sağlıklı bence. İçin rahat eder hem.

Merhaba canım, 15 bin çok geldi gözüme benim de açıkçası biraz Bu fiyata neleri dahil ettiler ?

C

Benimde orda özge bey doktorum bi gün özge Bey gelmemişti alev hanım baktı memnun kalmadim çok itici geldi bana çok sert bi kadın doktorunu değiştirsen olmaz mı baska yere masraf yapma haklarn var sonuç da

Canm gecmis olsun..Benzer sorunlarimiz varmis oligosperm spermin az olmasi dimi benm esimde bi dusuyo bi cikiyodu.ilacla halloldu cok sükür..Bende ameliyat oldum ilk denememden sora polip alinmisti..Herneyse 3 ay bekleyip testleri tekrar yaptirdim..Onlar istemedi ama kendi istegimle..Rutin kan testi hormon prolaktin vs..Sana tavsiyem acele etme ki icine sinsin yoksa pisman oluyoruz

Evet sanırım fazla panik yaptım drumla görüşüp en sağlıklı bilgiyi ondan alabilirim fakat 1 ay daha Ertelemek istemediğimden sanırım çok teşekkür ederim cevabın için biraz sakinleştim

Teşekkürler canım sanada geçmiş olsun. Evet Sperm azlığı ve morfoloji problemi var eşimde vitamin kullanıyor. Biraz düzelme var dedi Dr. Bende testlerimi yaptırmalı. Haklısın acele etmemek lazım. Gerçekten çok teşekkürler içim rahatladı.

Merhaba canım, 15 bin çok geldi gözüme benim de açıkçası biraz Bu fiyata neleri dahil ettiler ?
6 bin küsür transfer..Embriyolara uygulanicak bi genetik test ve ilaclar yani biz hesapladik kaba taslak 15 bin ama eger embriyolar 5. Gune gitmezde ölurse tekrar toplancak falan fiyatta articak

Rica ederim ama daha zaman var regline simdiden kan testlerini yaptirabikirsin esinde sperm testi yaptirabilir o zamana kadar hem görmüs olursun icin rahat eder hemde bu ay baslarsin..Esin vitamin ne kukkandi canm benm esimin ilk 19 milyondu spermleri kakitesi biraz bozuktu yapisi..ilacla duzeldi sora tam tedaviye basladik 5 milyona dustu stresten..Ben keci boynuzu her sabah ve aksam verdim bide 300 tlye ispanyadanmi ne ithal bi vitaminsuan yapisi duzeldi bi sorun yok sayida 23 mlyon olmus ona bile eh diyolar

6 bin küsür transfer..Embriyolara uygulanicak bi genetik test ve ilaclar yani biz hesapladik kaba taslak 15 bin ama eger embriyolar 5. Gune gitmezde ölurse tekrar toplancak falan fiyatta articak
Eğer içine sindiyse doktorun, kliniğin vs başla bence. Benim 6500 opu, transfer, ilaçlar dahildi ama sonrasında tahliller, ekstra işlemler vs oldu tabi ki 10.000 i bulmuştur. Ama başka bi merkezle de görüşmeni tavsiye ederim. Sonuç itibarıyla kimseyi dinleme sen kendine hangi merkezi daha sıcak hissettiysen ve güven verdiyse oraya başla. Umarım gönlüne göre olur her şey...

C

Benimde orda özge bey doktorum bi gün özge Bey gelmemişti alev hanım baktı memnun kalmadim çok itici geldi bana çok sert bi kadın doktorunu değiştirsen olmaz mı baska yere masraf yapma haklarn var sonuç da
Kadina alistim bi sene oldu cunku ilk banada itici geliyodu ama suan iyi sadece güven sorunu yasiyorum özge nerde altunizademi

Halit firat cok icime sinmedi aslinda cok hevesle gittim ama soyledigi tek farkli sey embriyokara genetik test uygulicak olmasi..Tesekkur ederim canm arastircam olmazsa bu ay da beklerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…