2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Hade ya nasıl dayanıyosun peki d vit eksikliğinde cok bas agrısı ve kas agrısı olur.biran once hem bebiş hem saglıgın için tedavi ol
Bu deger ne zaman cıktı peki?drun ilac yazmamasına sasırdım
Canim bunu dahiliye yapmıştı bir ay önce. Önemli bişi değil dedi. Benim kulagim rahatsız başımın ağrısını ona buldum hep. Ekleme de usustmusumdur dedim. Benim çok saçım dökülüyor. Bir de endokrin e gittim o dedi nasıl duruyon diye.şehir dışında olunca kendi kontrolumun olduğu güne denk getirdim

Benim de hep 8/5 ve 9/6 canım daha 1-2 gündür biraz daha iyiyim inan doktora sordum normal dedi ama neden normal bilmiyorum..

Yiyorum Canım. Hareket azaldı gerçi evde yürüyorum sürekli yatmıyorum ama yine de yeterli gelmiyor demekki ya da ilaçlar yapıyor.
Canım en güzel kuru kayısı hoşafı şekersiz.posasını sabah ye 1 2 tane.sonrada 1 bardak suyunu iç aç karna günde 3 litre su hafif tempoda ewde turla kabızlık namına bişiy kalmıyo.benim kabızlığım kendimi bildim bileli var ama bunu yapıyorum

Evet sac dokulmesi halsizlik depresyonda yapıyor dediğim gibi transferine kadar devit ampul iç canım
Bana drum iyilestikten sonra bile ayda bir iç dedi.

Hemsire 2.nci günden itibaren normal hayatıniza dönebilirsiniz dedi. Transferden sonraki iki gün dikkat ettim iğneden sonra ve ev içinde kısa yürüyüşler yaptım ben. 3. Günümde ılık duş aldım ayakta kısa süreli. 2 gündür de ufak tefek çamaşır attım makinaya az az alıp astım, kolay ugrassız yemeklerimi pişirdim. Makinaya bulaşık attım. Bir de otobüs ile 2 durak gidip iğne yaptırdım geldim sağlık ocağında. Bu süreç 1 saate yakın sürdü tabi. Durağa yürümek otobüs beklemek vs. Size bunları yapın demiyorum ama hareket gerekli kan dolaşımı oksijenlenme için. Sürekli yatmanın embriyo tutunması için bilimsel bir kanıtı da yok. Önceki tedavilerimde sürekli yatmıştım olmadı bu kez farklı bir yol çizdim kendime. Rabbim nasip ettiyse olacak inşaallah. Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün diliyorum ki. Bu arada kızlar vücut sıcaklığınız yüksek mi biraz kendimi sıcak hissediyorum. Idrarimda da değişik bir koku var transfersen sonra 1-1,5 kilo verdim sanki birde iki gundur halsizim azicik bisey yapsam yoruluyorum. Umarım hepsi hayra alamettir

Son düzenleme:

10-7 çıktı benim canım. Valla bende hiç bi belirti kalmadı akıntı falanda yok kısmet herşey

Moralini bozma
[QUOsabaream_91, post: 47689153, member: 775353"] S Sinemix91 hgnm kızlar test yapmam dedim ama yazılanlardan gaza gelip bende yaptım biraz önce ve negatif çıktı tutmadı benimki galiba ne hayali be de silik çizgi vardı kopkoyu 1 tane çizgi vardı sabah tekrar yapcam ilk idrarla yapmadığım için olabilir mi yaa[/QUOTE]
Moralini bozma canm sabah yap bakalm ama test gunune daha varms cikmadk candan umud kesilmez

Kizlar ben siteye ck zor griyorm ya bi bakiyrm 270 bi bakiyrm 300 konusma arada hc grmiyo sizin yazdklarnz gelmiyo acaba bendemi sorun var geride kaliyrm oku oku siz muhabbeti btiriynz

Ananas suyu içen varmi ben ananas bulamadım mevsimi değilmiş tutunması için iyi geliyormuş suyunu günde 3 bardak içiyorum bakalım faydasini gorcekmiyim ilk deneme yemiştim tuttu ama kimyasal olmuştu ilkinde ilk üc gün yattım sonra ise başlamistim şimdi 7 gündur evde yatıyorum iş miş yapmıyorum evde yürüyüş faln ayaklarimin altına iki üc yastık koyup diliyorum sadece bugün süpürge açtım çok bastırmadim.ins zararı olmamıştır

Ananas Migros'larda satılıyor canım ben de duydum faydasını eşime aldırdım.

Bende sormustum bu soruyu bi arkadas arastirmis yaziyi gonderdi bana bulamamda simdi iyi gelmiyormus amerikad erken dogum icin iciriyorlarmis bunu duyunca vazgectim ben iyice bi arastir istersen canim tehlikeye atma

Aslında ananas hamile bir kadının sağlığı için gerekli olan vitamin ve mineraller bakımından oldukça zengindir. Fakat aşırı tüketildiğinde ise çeşitli sorunlara neden olduğu bilinmektedir.

Gebelik sırasında ananas yemek bir düşüğe veya erken doğuma neden olabilir. Bunun nedeni daha öncede bahsettiğimiz bromelain içeriğinden kaynaklanmaktadır. Bromelain proteinleri yıkar ve serviks zayıflığına neden olarak hamile kişide düşüklere neden olabilir. Aynı zamanda aşırı kanamalara da neden olabilmektedir.Bazı doktorlar doğum sürecini hızlandırmak için ananas suyu önerebilmektedir. Bu durumdan, henüz erken gebelikte sizin için ne risk taşıdığını anlayabilirsiniz.Hamileliğin erken döneminde ananasın zararlarından birisi de ishale neden olması ve vücudun su kaybı yaşaması sonucu bebeğinizin zarar görmesidir.Gestasyonel diyabet sorunu bulunan bayanlar için, ananas hamilelik döneminde zararlıdır.Tüm şüphelerinizi ortadan kaldırmak için, ananasın zararları hakkında sağlık uzmanları ile bir görüşme yapmanızda fayda görüyor ve tavsiye ediyorum.
Buldum şansa

Canlar merhaba... benim yarin sabah 8.30 da opum var çok korkuyorum anestezi falan ... bir de ohss olmaktan koekuyorum polikistik oldugumdan dolayi... neler yapmam gerek olmamak icin?

Neye inancamı şaşırdım valla artık yarından itibaren icmim bari hadi hayırlısı bakalım

Canlar merhaba... benim yarin sabah 8.30 da opum var çok korkuyorum anestezi falan ... bir de ohss olmaktan koekuyorum polikistik oldugumdan dolayi... neler yapmam gerek olmamak icin?
Korkma tatlım derin bir uyku hali. Bunca şeyden sonra insana çok iyi geliyo diyebilirim hatta :) bendende çok sayıda toplanmştı. Ben hatta 2 defa narkoz aldım 2 seferde toplandı yumurtalarım. Buna rağmen hafif bulantım oldu eve geldiğimde hemen yemek yemedim. Direkt yattım uzandım. Bol su içtim sende bu şekilde kolay atlatabilirsin. Akşamına tavuk yemeye çalış protein alman gerek. Doktorum bana ilaçlarını öyle bir ayarlıycam ki 3 güne birşeyin kalmayacak demişti. Öylede oldu. Ertesi günü avm ye gezmeye gitmiştim. Karnında şişlik bazen batma hislerin olacak bunlara hazırlıklı ol ve sakın kendini dinleyip endişelenme. Gayet normal bir süreç. Öyle düşün. Yarn haber et :)

İnş bol ve sağlıklı yumurtan olur Korkmana gerek yok cnmm aç karnına gidiyon Zaten o narkoz çok tatlı yaa basın dönüyor sonra bi bakıyon yatakdasin yarım saat dinleniyon hemşire gelip kaç yumurtanın olduğunu döllenip döllenmedigini söylüyor ilk üc gün az kanaman olacak kaliteli embriyon varsa , 3-5 gün içinde transfer işlemi olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…