2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Uzulme tatlim ya boyle insanlara sinir oluyorum sirf üzmek icin anlatiyolar sanki.. bosver Allah büyük

Tüp bebek tedavisi ilk ama 3 aşılama bir ameliyat ilaçlar . Beş yıldır aralıksız tedavi görüyordum. Tüp bebek serüvenim çok aksilikler le başladı o yüzden hala inanamıyorum

Tebrik ederim arkadasim.. yillarca cektiklerinin unuttursun sana bu bebis insallah :) bize de dua et tatlim

Ben memorial dusunuyorum canim bizde de morfoliji ve ileri hiz sorunu var bi de benim tek tüp tikali cikmisti 2 yildir olmuyo

Mrb kızlar transferin 4. Günündeyim günler geçmiyor neler yapıyorsunuz evden çıkıyormusunuz ben daha çıkmadım patlıycam adet sancıları gibi sancılarım var göğüslerim şiş

Bayanlar benim gibi transferin 7.gününde olanlar aynı sorun yaşıyormusunuZ iki kasıgımda ağrımaya başladı bacaklarıma vuruyor ağrısı sanki âdet olacak mısım gibi bi ağrı

Bayanlar benim gibi transferin 7.gününde olanlar aynı sorun yaşıyormusunuZ iki kasıgımda ağrımaya başladı bacaklarıma vuruyor ağrısı sanki âdet olacak mısım gibi bi ağrı
Benimde öyle cnm adet ağrısı gibi dün başladı çok ayakta kalınca çoğalıyor hep uzanan istiyorum

Ben
Mrb kızlar transferin 4. Günündeyim günler geçmiyor neler yapıyorsunuz evden çıkıyormusunuz ben daha çıkmadım patlıycam adet sancıları gibi sancılarım var göğüslerim şiş
5. Gunumdeim cnm çıkmıyorum evdeyim iki günde bir ignem var ona çıkıyorum sadece yavaş yavas gidip geliyorum ama artık çıkmaya baslayim diyorum günler gecmiyor

Kızlar benimde transferin 1. Günü aşırı bi şişkinlik ve gaz sancısı var. Normal midir? Bunları yaşayan var mı ?

Canim ne yapicagimizi sasirdik valla her yerde baska bisey deniyo bizde mecbur dikkat etmeye calisiyoruz aman tutsun diye tabi takdiri ilahi ol derse her turlu olur Allah isteyen herkese nasip etsin insaAllah

Canim ne yapicagimizi sasirdik valla her yerde baska bisey deniyo bizde mecbur dikkat etmeye calisiyoruz aman tutsun diye tabi takdiri ilahi ol derse her turlu olur Allah isteyen herkese nasip etsin insaAllah
Canim benim amin
Ama evin içinde de olsa azıcık dolaş emi.bu kesin bilgi valla:)

3 ün altiydi benim sen öyle deyince düşundum şimdi ondan mi negatif oldu diye. İnşallah bi sorun çıkmaz canım. Transfer lerimiz de aynı olacak bu arada hemen hemen :)
Hade ya nasıl dayanıyosun peki d vit eksikliğinde cok bas agrısı ve kas agrısı olur.biran once hem bebiş hem saglıgın için tedavi ol
Bu deger ne zaman cıktı peki?drun ilac yazmamasına sasırdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…