2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Evet Bursa Art'deyiz. Osman Hoca gerçekten çok profesyonel çalışıyor, hataya yer bırakmamak için her yolu deniyor. Sadece çok sinirli, ona da alıştık biz artık :)
Benim transferini osman hoca yaptı canım evet biraz sert görünüyor tüp bebek kaç paraya mal oldu muayene ücreti ne kadar ben onda diyecem onun için soruyorum gürkan üncü hocaya gidiyorduk duymusunuzdur belki çok pahalı geldi osman hocadan denemek istiyoruz bu seferde

o kadar güzel yazmışsınız ki çok duygulandım. umudu hiç kaybetmemek gerek. teşekkürler yazınız çok ilham oldu.

Y yaasemintt , d vitamini bebeğin tutunmasında cok onemliymiş k dogum drum soyledi daha oncede canan karataydan duymustum.test yaptırdım mart ayında 5 çıktı dr bile sasırdı
Devit ampul haftada bir kullandım 4 hafta sonunda degerim 80 e cıktı.
Tüp bebege baslarken drum yine devit verdi ama bu sefer damla olanından gunde 15 damla.degerim duzelmeme ragmen içmen gerek tutunmada cok onemli dedi.
Eğer cok dusuk cıkarsa devit ampul iç derim daha yuksek çünkü mg ı transfere kadar faydası olur inşallah

arkadaşlar bugün histeroskopi oldum. artık adeti bekliyorum transfer zamanı için. herhalde bayram sonrasına kalır transfer.

3 ün altiydi benim sen öyle deyince düşundum şimdi ondan mi negatif oldu diye. İnşallah bi sorun çıkmaz canım. Transfer lerimiz de aynı olacak bu arada hemen hemen :)

S Sinemix91 hgnm kızlar test yapmam dedim ama yazılanlardan gaza gelip bende yaptım biraz önce ve negatif çıktı tutmadı benimki galiba ne hayali be de silik çizgi vardı kopkoyu 1 tane çizgi vardı sabah tekrar yapcam ilk idrarla yapmadığım için olabilir mi yaa

Mrb arkadaşlar bende 2 yıla yakındır çocuk beklentisi içindeyim ilk zamnlarda hiçbir sorun yok dendi ikinizde de haziran ayında gittiğim doktor eşinin sperm hareket hızında sorun var dedi bir asilama yaptım tutmadı sonra iki ay dinlenme verdik dün muayene oldum doktor kistin var çikolata kisti olabilir dedi o kadar üzgünüm ki bugün adet olmam gerekiyordu olmadım eğer hastalanirsam tüp bebeğe başlayacam ins hamile arkadaslar dua edin bizlere rabbim size de sağlıkla büyütmeyi nasip etsin ins

Moralini bozma canım bence sabahki ilk idrar daha çok hcg barındırıyor.kaçıncı günün

Aslında belirtilerimde vardı ilk 2 gün 5-6 saniye süren batmalarım oldu sonrasında adet Ağrı'sı gibi Ağrı'lar belimde ağrı 2 gündür bi anda Ateş basıyo bi süre sonra üşüme geliyodu. Sadece fitil kullanıyorum hepsi onun yan etkisi olabilir mi acaba göğüslerimde de dolgunluk ve hafif ağrı vardı bugün biraz azaldı ağrısı

O
Olabilir tabi neden olmasın.benimde 6.günüm ilk transfer sonrası 2 saat sanki bişiy ısırırmış gibi olmuştu bugünde yeni yeni inceden sızlıyo.ben birazda önceki gebeliğimin bbelirtillerini yaşıyorum hemen hemen.aslında yarı olumlu yarı olumsuz düşünmek lazım.sıkma canını sonuca az kaldı napalım hayırlısı canım

Senin test günün ne zaman Can'ım inşallah sende güzel haberler verirsin. İnsan neyi Nasıl düşüneceğini şaşırıyor gerçekten Rabbim yardımcımız olsun inşallah yanılıyorumdur yarın bende pozitifi görürüm inşallah

Cumartesi test günüm canım perşembeden başlıycam test yapmayainşallah hepimiz görürrüz hayırlısıyla.inşallah görürüsün canım Allah sağlık versin imtihanımızı kolay etsin bitecek inşallah hasretimizde.6 yıldır uğraşıyorum 4.denemem.3.denememde 2.5 aylıkken kalbi durdu.çok acı bişey.hamile olduğumu öğrendiğim zaman ohss oldum ağır geçti.sonra babamın kanser olduğunu öğrendim.ve bebeğim kalbimde öldü canım benim o.çok özlüyorum onu ultrasonda görmüşttüm...ve ardından bebeğimin öldüğünün acısını yaşayamadan babamı kaybettim.nur içinde yatsın.sınavlar hiç bitmiyor ve ben kucağıma alana kadarda korkum hiç gitmeyecek.o yüzdende Allah bize eşlerimize ve sevdiklerimize sağlık versin herşey olur Allahın hazinesinde bol canım verir rabbim.kimi zaman umut içinde olacaz kimi zamanda umutsuzluk hayatın kendisi bu☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…