2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Amin canım. Ama bizi böyle aramasinlar. Ben de çok etkileniyorum hiç dinlemiyorum o yüzden

InsaAllah sende bir gun anlatirsin canim. Rabbim sana da hepimize de tattirsin insaAllah anneligi

Tüp bebek tedavisi ilk ama 3 aşılama bir ameliyat ilaçlar . Beş yıldır aralıksız tedavi görüyordum. Tüp bebek serüvenim çok aksilikler le başladı o yüzden hala inanamıyorum
Tebrikler arkadaşım maşallah. Kendine iyi bak düzenli kontrollerini yaptır şüpheye düşüp dengeni bozma. Ne güzel gebesin:) darısı bize.

Tüp bebek tedavisi ilk ama 3 aşılama bir ameliyat ilaçlar . Beş yıldır aralıksız tedavi görüyordum. Tüp bebek serüvenim çok aksilikler le başladı o yüzden hala inanamıyorum
sonucuda boyle guzel devam eder ınsallah. benım 1 yıl olacak ılk denemem negatıf tuplerde arıza var bende embrolarım aslında 3adettı ılk denemede 10 hucrelı dıgerlerı 6 hucrelı kalıtesı pek ıyı degılmıs ona bagladık artık tutmamasını 2deneme ıcın yarın gıdecegım doktora adet duzenleyıcı verdı oda benım dna mı bozdu kanama var ama adet gıbı degıl lekelenme gıbı ılacı keselı 4gun oluyor ama kanamam olamıyor cyclo dıye bır ılaç yarın gelırse gelır gelmezse neden gelmedıgıne bakar doktor artık

Canım cok sevindim gözün aydın Rabbim saglıcakla kucagına almayı nasip etsin inşallah
Forumda okumustum tüp bebek dru 40 ın ustuyse korkmanıza gerek yok demiş.
Bence degerin guzel miniğin seninle stres olma

hgnm hala umut var canım lütfen üzülme
Forumda bi arkadasın 10. Gun bile kanda negatif ti sonra pozitife döndü
S Sinemix91 hade bakalım bebiş burdayım demiş bence iş kanıtlamaya kaldı inşallah

sevgii20 @gaziliii kizlar bende kocaelidenim. Umuttepede yigit beyde basliyorum tedavime. Siz nerde yaptirdiniz? Bide sorun neydi?
Umuttepe'de bende başlamayı düşündüm hatta baya yolu yarılamıştık çok kalabalık çok bekliyoruz diye vazgeçtik ana yiğit beyi çok duyuyorum iyi diye.bizde sorun ileri hareket 0, yerinde 25 di.bahçeci de denedik negatif oldu malesef

Canim bende o ikaci kullandim. Bittikten 6 gun sonra leke ile basladi. Ertesi gun aktif kanamam oldu. Stres yapma lutfen yumisler olmusuz etkilenmesin canim, relax ol biraz olur mu :)

ağlama canım, belki de senin bebeğinin arkadaşı olacak o minik :) olumlu düşün, allah kimseyi bu sınavla sınamasın. tabii biraz duyarlı olup bizlere az anlatsalar keşke ama yaşamayan bilemiyor. kendini üzme.

Hamiş arkadaşlar çarpıntı gibi oluyor mu sizde kalbinizin küt küt attığı arasıra elim ayağım tutmuyor halsizleşiyorum.kendimden korkmaya başladım

Bende son iki üç gün hep ağlıyordum bugün 11. Günüm testahlil yaptı 58.37 çıktı . Hala sevineyimmi bilmiyorum ama ağlayasım var yıllar önceki meselelere televizyon da çıkan herşeye ağlıyorum inşallah seninde pozitif çıkar ve değerlerimiz katlanarak yükselir

Selam herkese. Ağustos'un ilk denemesi bende sanırım, transferim tam 1 Ağustos'ta yapıldı. Bu ikinci denememdi Osman Develioğlu doktorum, dondurulmuş beşinci gün embriyosu transfer edildi iki tane.
Endometriosis rahatsızlığım olduğu için çok zor zamanlar geçirdim, iki kez ameliyat oldum ve sürekli tekrarladı bu kist. En son tek çözümün gebelik olduğunu söyledi tüm doktorlar ve bir ameliyat daha olursam yumurtalıkların iyice zarar göreceğini, gebelik şansının daha da azalacağını söylediler. Ben de bunun üzerine tüp bebek denedim haziran ayında ilk kez. Yaşım 27 olmasına rağmen tutunamadılar. İkinci denemede daha bilinçliydim ve doktorum da daha çok özen gösterdi, histeroskopi yapıldı. Bunları burda yazınca sadece bir kaç kelime çok kolay gibi geliyor kendimize ama her ultrasonda bile kistlerden dolayı korkunç ağrılar çektim, ki hepimiz öyleyizdir eminim, başka acılar, manevi zorluklar.
Histereskopiden sonra hashimoto rahatsızlığım olduğu için bunun da etkili olabileceği söylendi ve onun için de ilaç kullanmaya başladım. D vitamini takviyeleri aldım. Ve hiç düşünmedim. İlk transferimde dayanamayıp bir haftadan sonra sürekli idrar testi yapmıştım, bu kez hiç yapmadım. Sürekli okudum, eşimle sohbet ettim, filmler izledim. İlkinde iki gün sonra okula gitmem gerekmişti, bu kez dinlendim, ama yatmadım yürüyüşlere çıktım.
Dün nedense içinde negatif olacağına dair bi hisle beta hcg testimi yaptırdım ve sonucu öğrenmek için telefonla merkezi aradım. 1,26 dediğini duyduğumu hissettim ve o an sadece bi boşluk hissettim. Çünkü ilginç bi şekilde ilk transferimden sonra sonucum 1,26 ydı. Arkasından ben sessiz kalınca hemşire pozitif dedi. 1026 olduğunu söyledi değerin.
Bilmiyorum sonu güzel biter inşallah, şu an için sevinemiyorum bile, çünkü hayal kırıklığı çok kötü bir şey. Tek dileğim buradaki veya buraya yazmayan , dışardaki, ordaki, burdaki kadınların hepsi dileklerine kavuşsun. Türkiye'de kadın olmak bu kadar zorken, biz bir de ekstra yüklerle boğuştuk.
Pozitif, negatif hiç önemli değil, üzülmeyin. Her zaman sahip olduklarınıza sarılın, aileniz, eşiniz, arkadaşlarınız...
Bir gün daha güzel şeyler olacak emin olun, ama onu beklerken bugünü kaçırmayın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…