2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

saydin78 test gününe az kalmış, ben sabredip merkezin dediği gün ilk testimi yapmıştım. beklemek zor, ama beklemenin sonu yok, doğurana kadar sabredeceğiz, sonrasında da annelik hep sabır işi... inşallah emeklerinin karşılığını alırsın canım.

Evet canim az kaldi :) bende senin gibi sabretmeyi planliyorum test gunume kadar ana esim israrla idrar yapalim diyor. Bu gune kadar hic pozitif gormeyen birisi olarak bu kez Rabbim insallah pizifi gormeyi nasip eder. Amin canim insaAllah hasretim benimledir. Evet Rabbim nasip etsin evlatlarimizi saglicakla, sabir endise mutluluk karmasik duygular omur boyu surecek. Rabbim saglikli hayirli omurlu imanli zeki akilli evlatlar nasip etsin hepimize insaAllah

Günaydın benimde 8.gunum perşembe tahlil günü fakat cumartesi yaptıracağım. Alan sınavına gireceğim. Sınavdan sonra kan vereceğim inşallah güzel sonuç olur. Bekleyen herkesin Allah gönlüne göre versin inşallah..

Bugün 11. Günüm ve tahlil yaptırmaya karar verdim. Dün gece meraktan uyuyamadım. Ama çok korkuyorum . O kadar çok negatif yada 0.1 gördüm ki
ıns bu sefer 0,01ı gormezsın canım . o duyguyu bende yasadım allah bırdaha yasatmasın bızlere cokda umutluydum aslında dusununce sen ıyı dusun ıyı seyler olsun. hayırlısı ole pozıtıfınıde gorursun.

inşallah sağlıkla doğurursun canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…