2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

cnm meraba , benim gecen sene Bayram'dan omce yumurtalarım toplandı sonra araya bayram girdiği icin bekledim .. bu defa da ayni olacak galiba
Aynen bende ondan korkuyorummmm. 2.5 yildir adet olmayayim diyodum simdi adet olmak istiommm hayirlisi ya. Simdi transfer bayram oncesi bile olsa ne yapariz bayram surecinde bilmiommm

Canım, ben de dün aksam ilk progestan igneyi vurdum ama hala yeri agrıyor ( çok büyük darbe almış gibi )... inan yürürken bile cok zorlanıyorum. Sizde de oldu mu boyle yan etkileri ?
cnm o igne malesef cok fena . ben igne vurulduktan sonra yavaş yavaş bi 15-20 dk yürüyordum o Zaman dağılıyor agri da azalıyor , yağlı bi igne olduğu icin toplanıyor ve feci agri yapıyor . cok yormadan hafif hafif yürü dağılsın cnm

dün akşam biraz yürüdüm canım ama nafile... bir de işteyim ve sürekli masa basında olunca yürümeye fırsat olmuyor Neyse hep birlikte atlatacagiz insaallah. Sonu güzel olsun

Canım, ben de dün aksam ilk progestan igneyi vurdum ama hala yeri agrıyor ( çok büyük darbe almış gibi )... inan yürürken bile cok zorlanıyorum. Sizde de oldu mu boyle yan etkileri ?
Benim de aynı cnm allahtan iki günde bir benim ama otururken falan aciyir test gününe de çok car daha

Evet canım ya, arasınlar artık di mi ama Sen hangi hastaneye gidiyorsun canım Z Zehra1954
Ben Afyon'dayım canım özel telek hastanesine gidiyorum. Maalesef buradaki tek tüp bebek hastanesi burası.
Ama çok umutluyum. Doktoruma güveniyorum. Şu ana kadar herşey olumlu gitti inşallah bundan sonrası kucağıma alıncaya dek böyle sorunsuzca gider. Hep beraber sağlıkla bebişlerimize kavuşuruz inşallah.

K
ilk denemen mi peki var mi belirti falan. Kaç embriyo koydular 3. Gün emvriyolari 5. Güne kadar içerde bolunuyormus 5. Günden sonra tutunma başlıyormuş şen neler hissettim ben transferden sonra tuvalete gitmek zorunda kaldım tutmadı gibime geliyor

Cnm embriyolog aradı 2 tanesi iyi durumdaymis yarın belli olacakmis hepsi
yarın transfer olacak dedi hemşire saat verecekmis çok heyecanlıyım yaa dua edin bana lutfeeennn
İnşallah ikisi de yarına kadar sağlıkla bölünmeye devam eder ve sonra da sıkıca sana tutunurlar. Allah yardımcın olsun.

Ayy insaallah canim... Hep boyle olumlu gitsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…