2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Ya kafayi suna takiyorum canim ya dond tedavim ramazan bayramina denk geldi simdi kurbana denk gelecek die korkuom. Ya peki dond adetten yaklasik ka gun sonra transfer oluyor

Tesekkurler canım

Cnm hayırlı olsun insallah benim 12 si saglammis 5 i döllenme olmuş seni transfer tarihi belli benim c.tesi olur heralde
Senin de hayırlısı olsun tatlım... Yok bana henüz tarih vermediler transfer ile ilgili. Bugün aradıklarında bir sorarim.
belki aynı gün olur transferimizde

Senin de hayırlısı olsun tatlım... Yok bana henüz tarih vermediler transfer ile ilgili. Bugün aradıklarında bir sorarim.
belki aynı gün olur transferimizde
Cnm embriyolog aradı 2 tanesi iyi durumdaymis yarın belli olacakmis hepsi
yarın transfer olacak dedi hemşire saat verecekmis çok heyecanlıyım yaa dua edin bana lutfeeennn

Canım, ben de dün aksam ilk progestan igneyi vurdum ama hala yeri agrıyor ( çok büyük darbe almış gibi )... inan yürürken bile cok zorlanıyorum. Sizde de oldu mu boyle yan etkileri ?

ne guzel ayni anda başlıyoruz ins :) iğnelere 3. gun mu başladın cnm . benim randevum 15:30 da ins
bugun 3. günüm

Canım, ben de dün aksam ilk progestan igneyi vurdum ama hala yeri agrıyor ( çok büyük darbe almış gibi )... inan yürürken bile cok zorlanıyorum. Sizde de oldu mu boyle yan etkileri ?
Canim o igne cok fena yapiyor ben iki gün topallayarak yürüdüm kalcamin üstüne yatamadim bile cok fena yapiyor

Cnm embriyolog aradı 2 tanesi iyi durumdaymis yarın belli olacakmis hepsi
yarın transfer olacak dedi hemşire saat verecekmis çok heyecanlıyım yaa dua edin bana lutfeeennn
Canım inşallah sıkıca tutunurlar annelerine. Aynı günlerde opu olmuşuz seninle ve Alya_naz la beni de bugün yarın ararlar inşallah transfer için sırayla güzel haberler veririz.

Ya kafayi suna takiyorum canim ya dond tedavim ramazan bayramina denk geldi simdi kurbana denk gelecek die korkuom. Ya peki dond adetten yaklasik ka gun sonra transfer oluyor
Benim ilki 19 gün sonra şimdiki 16 gün sonra oldu canm. 21 günü geçmiyor zaten.

hadi ins guzel haberler alırsın :) ikizlerin tutar ins amin

Canım inşallah sıkıca tutunurlar annelerine. Aynı günlerde opu olmuşuz seninle ve Alya_naz la beni de bugün yarın ararlar inşallah transfer için sırayla güzel haberler veririz.
Hayirlisiyla sağlıklı bebis gelir.inşallah cnm bi tane olsun sağlıklı hayırlı olsun ne diyelim dua edin bana
sizlere de gönlünüzce versin cnm hayırlı sağlıklı bebisler

cnm meraba , benim gecen sene Bayram'dan omce yumurtalarım toplandı sonra araya bayram girdiği icin bekledim .. bu defa da ayni olacak galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…