2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

:KK70: ay aynı ben. Benimde öyle olmuştu ilk denemeye başladığımda. Dond.tedavide 40 gün sonra gelmişti. Bu tedavide vaktinde gelip beni şaşırtmıştı. Korkma canm kist falan olsa lekelenmelerin olur diye biliyorum. Benim öyle olmuştu. Ben gelmedikleri zaman civanperçemi içmiştim. 2 gün sonra gelirdi hemen. Tamamen psikoloji canım. Rahat bırak kendini. Mutlaka gelecek
Ya kafayi suna takiyorum canim ya dond tedavim ramazan bayramina denk geldi simdi kurbana denk gelecek die korkuom. Ya peki dond adetten yaklasik ka gun sonra transfer oluyor

Cnm hayırlı olsun insallah benim 12 si saglammis 5 i döllenme olmuş seni transfer tarihi belli benim c.tesi olur heralde
Senin de hayırlısı olsun tatlım... Yok bana henüz tarih vermediler transfer ile ilgili. Bugün aradıklarında bir sorarim.
belki aynı gün olur transferimizde :KK36:

Senin de hayırlısı olsun tatlım... Yok bana henüz tarih vermediler transfer ile ilgili. Bugün aradıklarında bir sorarim.
belki aynı gün olur transferimizde :KK36:
Cnm embriyolog aradı 2 tanesi iyi durumdaymis yarın belli olacakmis hepsi
yarın transfer olacak dedi hemşire saat verecekmis çok heyecanlıyım yaa dua edin bana lutfeeennn:KK43:

Canim herkesin tedavisi kisiye gore degisiyor ama kisaca soyle adetin 2.3.gune igneler var bunlar yumurtanin gelisimi icin sonra catlamasini onleyici igne sonrada toplamak icin catlama ignesi yapiliyor yumurtalarin toplaniyor opu dedigimiz olaya kadar igne kullaniyosun :) dollenen embriyolarin ya 3.gun 5.gun transfer oluyor yada dondurulup daha sonra transfer ediliyor iste bu senin bisuru ilac hap dediginde transfere bizi hazirlamak icin gercekten cok var bende baslicam rahimi hazirliyor hormonlarini hazirliyor falan bantta oyle hormon ilaci kimisine bant olarak kimisinede hap olarak veriliyor.. progestan ignede dusuk onleyici progesteron hormonu fitil olanida var igne olanida ignesi yagli ve yakan bi ilac oyuzden pek kimse sevmez umarim kisaca merak ettiklerini cevaplayabilmisimdir tedavin hayirli olsun simdiden :halay:
Canım, ben de dün aksam ilk progestan igneyi vurdum ama hala yeri agrıyor ( çok büyük darbe almış gibi :cry:)... inan yürürken bile cok zorlanıyorum. Sizde de oldu mu boyle yan etkileri ?

Hoş geldin Canım aramıza. İnşallah güzel bir başlangıç olur, bu sefer sonuç alırsın. Ben de 3. Denememe dün başladım. Dondurulmuşum da olmadığı için yeniden iğnelere başladım senin gibi. Hakkı'mızda hayırlısı olsun inşallah. simarik83 simarik83 tedavi başkangiç tarihim 11 Ağustos. Listede güncelleyebilirsin tarihi. Senin Nasıl gidiyor bu arada hamileliğin? Her şey yolundadır inşallah :KK200:
ne guzel ayni anda başlıyoruz ins :) iğnelere 3. gun mu başladın cnm . benim randevum 15:30 da ins
bugun 3. günüm

Cnm embriyolog aradı 2 tanesi iyi durumdaymis yarın belli olacakmis hepsi
yarın transfer olacak dedi hemşire saat verecekmis çok heyecanlıyım yaa dua edin bana lutfeeennn:KK43:
Canım inşallah sıkıca tutunurlar annelerine. Aynı günlerde opu olmuşuz seninle ve Alya_naz Alya_naz la beni de bugün yarın ararlar inşallah transfer için sırayla güzel haberler veririz. :halay::KK49:

Ya kafayi suna takiyorum canim ya dond tedavim ramazan bayramina denk geldi simdi kurbana denk gelecek die korkuom. Ya peki dond adetten yaklasik ka gun sonra transfer oluyor
Benim ilki 19 gün sonra şimdiki 16 gün sonra oldu canm. 21 günü geçmiyor zaten.

Slm kizlar :KK25:benide ekleyebilirsiz.3.denemem.2 denememden 2.5 yasinda bir oglum var.cikolata kisti problemim kayseri memorialde deniyorumm.dun transferim oldu 21 agustos test tarihim.bir tane 1.kalite 8 hucreli koydular bir tane de orta kalite.ilk denemem gibi heycanliyimm. Hakkımızda hayirlisi olsun guzel haber alanlari tebrik ediyorumm:halay::halay:
hadi ins guzel haberler alırsın :) ikizlerin tutar ins amin

Canım inşallah sıkıca tutunurlar annelerine. Aynı günlerde opu olmuşuz seninle ve Alya_naz Alya_naz la beni de bugün yarın ararlar inşallah transfer için sırayla güzel haberler veririz. :halay::KK49:
Hayirlisiyla sağlıklı bebis gelir.inşallah cnm bi tane olsun sağlıklı hayırlı olsun ne diyelim dua edin bana
sizlere de gönlünüzce versin cnm hayırlı sağlıklı bebisler :dua:

cnm meraba , benim gecen sene Bayram'dan omce yumurtalarım toplandı sonra araya bayram girdiği icin bekledim .. bu defa da ayni olacak galiba :KK43:

X