2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Çok güzel bi haber , ben daha da artacağına da inanaıyorum hayırlı olsun şimdiden canım Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah veeee darısı da bizlere

tavsiyeleriniz var mı kızlar benim icin :) beslenme olarak 3. denemem ama cok heyecanlıyım :)
Hoş geldin Canım aramıza. İnşallah güzel bir başlangıç olur, bu sefer sonuç alırsın. Ben de 3. Denememe dün başladım. Dondurulmuşum da olmadığı için yeniden iğnelere başladım senin gibi. Hakkı'mızda hayırlısı olsun inşallah. simarik83 tedavi başkangiç tarihim 11 Ağustos. Listede güncelleyebilirsin tarihi. Senin Nasıl gidiyor bu arada hamileliğin? Her şey yolundadır inşallah

Kızlar çok teşekkür ederim. Boşa kendimi üzmüşüm. Siz nolur kendinize bu hataları yapmayın. İnşallah güzel sonuçlar alacaksınız.
Canım çok çok sevindim. Tebrik ederim. Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin. Yaşasın uğurlu topigin şanslı anne adayları

B benim bebisim canım napıyosun nasıl geçiyor günlerin varmı bi haber. Test falan yaptın mı hiç.
iyiyim canim evde takılıyorum. bugun 9 gunum. yarin test gunum. 7 günü idrar testi yaptim bisey çıkmadı. bidahada yapmadim. hic bisey de hissetmiyorum. bel ve kasik agrim vardı onlarda geçti. yarin herşey belli olucak. sen nasılsın bisey hissediyomusun?

Canım test yapmalısın. Göğüslerin eğer hassas bir yapıdaysa ki benim öyle erken belirt gösterebiliyor. Ben inanıyorum olduğuna sende hadi inşallah akşam haberlerini bekliyoruz

Yok tatlm ya hiçbişey yok ne kasık ne bel ne göğüs sanki hiçç transfer olmamışım gibi. Sonuca hazırlıyorum kendimi

Slm kizlar benide ekleyebilirsiz.3.denemem.2 denememden 2.5 yasinda bir oglum var.cikolata kisti problemim kayseri memorialde deniyorumm.dun transferim oldu 21 agustos test tarihim.bir tane 1.kalite 8 hucreli koydular bir tane de orta kalite.ilk denemem gibi heycanliyimm. Hakkımızda hayirlisi olsun guzel haber alanlari tebrik ediyorumm

Canimmm cok sevindim guzel guzel artsin degerlerin insallahhh saglikla kucagina alirsin neguzel haberler aliyoruz ya masallah

Hayırlı olsun canm katlanarak artsn değern kaçıncı gün yaptn testi?

Canım 8. gün yaptırdım. Ama blastokist transferlerinde erken çıkabilme ihtimali olabiliyor. Bir de eğer yumurta toplandıktan sonraki transferde daha da durumlar değişiyor. Sen gönlünü ferah tut hep. Benim yapıtğım gereksiz üzüntüyü kimse kendine yapmasın. Gözyaşlarıma yanarım.

Al benden de o kadar canim sabahtan beri icim icimi yiyor en ufak birsey yasamiyorum tutarsa hakikaten mucize olacak ama hic umudum kalmadi
Ay evet ya baştan kaybettim galiba diyorum gerçekten mucize olur. Ben bide ilk hamile kaldığımda bişeylerden şüphelenip 8.günü kan vermiştim ve çıkmıştı. Bu sefer ya dedikleri gibi her hamilelikte farklı belirtiler oluyor yada ben yine doğru hissetmiş olacağım. Hani en ufak kasıkta batma sızı olsa ohh galiba oldu diyeceğim

Benim pimpiriklerimden esim doktoru aradi canım da doktor hic belirtisi olmamasi cok normal demiş agrisi olmamasina sevinsin hatta endiselenecek birsey yok demis bizi kac hastamiz bunyuzden arayip endiseleniyor sonra 12.günü test yapinca havaya ucuyorlar demis pek birsey okumamaya kendini kiyaslamamaya calissin baskalariyla yoksa stres de etkiler tutunmasini demis oyle canim ya artik dinlememeye karar verdim kendimi

Offf kizlar ooofff be hal adet olmadim tup oncesi sasmayan adet kac gun oldu hala gelmiyor acaba kist fala mi olduuuu

Şöyle düşünelim. Belki gerçektende bişeyler hissetmeden hamile kalan ve o şekilde devam eden şanslı guruptanız :) yada bikaç güne başlayacak. Ben bazen düşündüğümde eğer bişeyler olsa hemen ümütlenirim kasığım ağrıdı kesin oldu göğsüm şişti kesin oldu sonunda negatifi görüp dumura uğramakta var. Bu yüzden hem acabamı diyip hemde kendimi negatife hazırlamayı düşünüyorum

Haklisin canim ya olumlu dusunmeye calislaim benim aci eşiğim de yüksekmiş acaba ondan mi hissetmiyorum birsey diye kendimi teselli etmeye calisiyorum

Offf kizlar ooofff be hal adet olmadim tup oncesi sasmayan adet kac gun oldu hala gelmiyor acaba kist fala mi olduuuu
ay aynı ben. Benimde öyle olmuştu ilk denemeye başladığımda. Dond.tedavide 40 gün sonra gelmişti. Bu tedavide vaktinde gelip beni şaşırtmıştı. Korkma canm kist falan olsa lekelenmelerin olur diye biliyorum. Benim öyle olmuştu. Ben gelmedikleri zaman civanperçemi içmiştim. 2 gün sonra gelirdi hemen. Tamamen psikoloji canım. Rahat bırak kendini. Mutlaka gelecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…