2016 AĞUSTOS Ayında Tüp Bebek Tedavisine Başlayacaklar...

Kızlarrrrrrrrrrrr Selamlar,

Dün test yaptırdım. Doktorum artış göstererek devam etmesini tesit etmemiz lazım dedi. Çok erken yapmışsınız dedi ama hcg 50 sınırını geçti şuanda. Yarın tekrar yaptıracağım. İyi dilekleriniz ve dualarınıza ihtiyacımız var. Ben bu gruba inanıyorum. İlginç bir sinerji var. Güzel haberlerle birbirimi sevindireceğiz.

Canim ya maşallah cok sevindim bak demistim sana bunlar adet belirtisi degil hamilelik belirtsi diye:) insallah daha da artacak degerlerin canim tebrik ederim:)

tebrik ederim arkadasim. ins kat kat artacak. mevlam kucağına almayı nasip etsin. gözün aydin

Çok teşekkür ederim. Amin inşallah sağlıkla kucağımıza alırız. S Sinemix91 söylediklerinde çok haklıydın. Hiçbir ağrıyla sızıyla lütfen kendinizi demotive etmeyin. Beslenmenize önem verin. Bedeninizi güçlü yapın. Siz güçlü oldukça onlar da daha rahat bize ulaşacaklardır. Allah hepimize bu mutlu haberleri nasip etsin inşallah. Onun mutlu etmedeki cömertliği hepimize huzur ve istediklerimizi hayırlısıyla getirecektir inşallah

Şimdiden hayırlı olsun. İnşallah değerlerin katlanarak yükselir.[/QUOTE]

Canim o zaman adet sancilari gibi agri olmasi iyi birsey tuttugunu gosteriyor sanirim benim 4.günüm ama ne agri ne sanci ne batma hicbirseyim yok endiselenmeye basladim senin kacinci gün basladi agrilarin canim

simarik83 canimm beni listeden çıkartabilirsin suan için bizim önümüzde uzun bir yol var sizin hayırlı haberler inizi almak için takip edicem hep çok teşekkürler Herşey için
Canım zamanı geldiğinde herşey yoluna girecek. Sen eşine keçi boynuzu kürünü yapsana canım. Bir de sık sık nohut yedir. Sperm çıkışına yardımcı oluyor bunlar. Denemişsindir belki ama uzun süreli devam edin bunlara.

Hayırlı olsun canm katlanarak artsn değern kaçıncı gün yaptn testi?

Hayırlı olsun. İnşallah değerin artar...

Tebrik ederim canım benim :))

Canim cok sevindim devami artarak gelsin inşallah hayirli olsun

Kızlar belirtiler için hiç kafa yormamız gerektiğini düşünüyorum. Ben anormal negatiftim. Çünkü birebir regl belirtileri vardı. Ve diğer arkadaşlarımızdan görüyoruz ki gebe kalıp hiç belirti yaşamayanlar da var. Bu konuyu vucudumuzu dinleyerek karar vermemiz mümkün değil. Belki önceden gebe kalmış arkadaşlar kendi metabolizmalarını tanıdığından karar verebilirler ama diğerleri için sadece stres yaratmak oluyor. Benim söyleyebileceğim tek şey bol sıvı ayran yumurta et meyve eksik etmeden beslenmek. Sonrası Allahıntakdiri. Daha kesin olmadığından benim de hala gerginim ama en azından artık en hayırlısı neyse o olacak ona motiveyim. Rabbim umutlarımıza mutluluk yüklesin inşallah.

Canim ya maşallah cok sevindim bak demistim sana bunlar adet belirtisi degil hamilelik belirtsi diye:) insallah daha da artacak degerlerin canim tebrik ederim:)

Canım sen içini ferah tut bak sen de güzel haberi alacaksın inşallah. Her birimiz nasıl regl dönemini farklı geçiriyorsak belirtiler de farklı oluyor. Benim başından beri vardı ağrılar. 2. gün ya da ilk gün akşama doğru başlamış olaiblir. Az ağlamadım.

Günaydın canlar Nasılsıniz bakalım. Hayırlı huzur dolu cumalar
Ben bu gün düne göre daha iyiyim bi ara bakıyorum hiç bir agrisizi yok. Üzülüyorum sonra bi bakıyorum ince sizi giriyor sonra bi daha üzülüyorum . Ne düşüncenizi şaşırdık valla ağrı olsa mi iyi olmasa mi insan her durumda da korkuya kapiliyor. Ben sabah iyi uyandım. Gogusler şişti ağrı var. Öyle ki akşam camasirimi çıkarıp öyle uyudum rahatsız etti. Afedersiniz bu gün 9. Gün çok hryecanliyim yaa duramiyirum test olsa yapacam hem n eşime dedim akşam gelirken üç tane test al dedim hergün yapıcam zaten pazartesi kan vercez.

Hayırlı olsun canım. İnşallah pozitif gorurusun. Ben de başka bir başkentte yaptırdım. 3. Gün embiryosu benimki de . Bu gün 9. Gün pazartesi kan veren çok heyecanlı bakalım hayırlısı . Günler bi sıkıcı bi güzel derken geçiyor canım. Rabbim kolaylik versin

Canıimmmmmm cokkkkk sevindim. Maşallah hayırlı olsun. Bak gördün mü kendini o kadar yıprattin uzdun adet olcam diye ilaci borakmayi bile düşündün . oysa kuzucugun sana sinyal veriyorms anne ben burdayım seni birakmadim diye :) çok şükür... Rabbim tamamına erdirsin kuzum . İnşallah katlanarak devam eder ve sorunsuz bir gebelik sonucunda kucağına alırsın yavrinu

Harika bir haber bu ya tebrik ederim korkmana gerek yokmuş demek ki :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…