2015 yılbaşı makyajı

Caddy

Guru
Pro Üye
28 Mart 2012
8.170
2.003
2015 Yılbaşına çok az kaldı! Heyecanına ortak olduk ve senin için Sebi Bebi ile birlikte ışıl ışıl bir 2015 makyaj videosu hazırladık. 2015 Yeni yıla parlayarak girmek için adımlarımızı izlemen yeterli!

Birinci adım:
Makyajının gece boyu dayanması için 24 saat dayanıklı bir fondöten seç. Sebi bebi L'Oréal Paris Infaillible fondöten kullanıyor. Fondöteni el yüzeyine sık ve parmak uçlarınla yüzüne noktalar halinde uygula ve yay.

İkinci adım:
Göz altlarına Maybelline Affinitone kapatıcı uygula. Sebi Bebi, 02 numarasını kullanıyor. Kapatıcıyı noktalar halinde sür. Gözlerinin iç köşelerine de sürmeyi ihmal etme. Süngerle pıt pıt hareketi yaparak yay.

Üçüncü adım:
Maybelline NY Color Tattoo'nun Eternal Silver rengini göz kapaklarının iç kısımlarına ince bir fırçayla uyguladıktan sonra, aynı farın On and On Bronze rengini yine fırçayla, bu kez gözlerinin dış kısımlarına sür.

Dördüncü adım:
L'Oréal Paris Color Riche Quad'ın gri ve siyah tonlarındaki far paletinden gri rengini, gözlerinin iç kısımlarına sür. Paletteki en açık rengi göz pınarları çevrene uygulayarak bakışlarına aydınlık kat.

Beşinci adım:
Bronz renkli L'Oréal Paris Nude 200 tekli farı, daha önce sürmüş olduğun krem bronz farın üzerine uygula.

Altıncı adım:
Maybelline NY Coral Drama far paletinden en koyu rengi, gözlerini çerçevelemek ve bakışlarına derinlik katmak için kullan. Bunun için ince ve ufak bir fırçayla göz çukuruna ufak dokunuşlar yap ve kahverengi farını bir karıştırma fırçasıyla hafifçe dağıt. Alt kirpik diplerine de aynı farı uygula.

Yedinci adım:
Coral Drama far paletindeki en açık rengi kaş altlarına sürerek kaşlarını daha kalkık göster.

Sekizinci adım:
Maybelline NY jel eyelinerı kuyruklu olacak şekilde çek. Kirpik diplerinin iç kısımlarına uygulama yapmayı da ihmal etme.

Dokuzuncu adım:
Maybelline NY'un Affinitone pudrasının Sand tonunu büyük bir fırçayla uygulayarak ten makyajını sabitle.

Onuncu adım:
L'Oréal Paris False Lash Wings Intenza maskarayı kirpiklerine uygula.

Onbirinci adım:
L'Oréal Paris Glam Bronze pudrayı elmacık kemiklerinin altına, alnına ve çene kemiği ile boynuna uygulayarak yüzüne kontur ver.

Onikinci adım:
True Match allık serisinden Sable Rose rengiyle yanaklarını renklendir.

Onüçüncü adım:
Infaillible dudak kaleminin Timeless Volcano rengiyle dudaklarını çerçevele.

Ondördüncü adım:
Extraordinaire Ruj'un Nude Vibrato rengini dudaklarına uygulayarak makyajını tamamla.

kaynak: makyaj.com

2015 Yılbaşı Makyajı Nasıl Yapılır? Tıklayın!

ayyy çok güzel, kullanılan ürün markalarını da yazmışsın, çok güzel olmuş, çok teşekkürler.

X