2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Ayyy ne gzlll yaaa disari cikmayi ck ozledim yaa bu sali 40 imiz cikiyo sonra beni kimse tutmasin

Kizlar bende galiba mastit oldu. Gogsumun kahverengi kismina yakin bi bolgede, kizariklik, sislik ve agri var, ayrica ele gelen bi cisimde hissediyorim.. Basina boyle bisey gelen var mi, ne yapmam lazim?
Benim hadtada bi oluyo cnm,hmn ilik dua aliyorum kizarmis olan gogsu daha cok veriyorum verirkende elimle masaj yapip minciklayip o ele gelen sert cismide masaj yapip yumusatmaya calisiyorum vede agri kesici ates dusurucu parol ictim cnm

Kizlar bende gasık gohsunea mastit oldu. Gogsumun kahverengi kismina yakin bi bolgede, kizariklik, sislik ve agri var, ayrica ele gelen bi cisimde hissediyorim.. Basina boyle bisey gelen var mi, ne yapmam lazim?
Bn son ombes gundur cekiyorum canm orayi sicak suya bezi islak sik göğsüne koy yumusat eger dayanabikirsen emzir yoksa sag surekli.atesin cikmasin dikkat et parol icebilirsin bak bnmki ilerledi antibiyotik kullanıyorum. Gogsunu bosaltmadan gecmez bak

Peki sagdigim gibi sutu kendi isisiyla hmn termosa koyup kapatsam agzini olmaxmi

Gece 2 de ancak uyudu kizim ve 1 saat arayla kalkti emdi..uyumak için de gogsumu kullaniyo sagolsun yatana kadar sürekli gogsumdeydi artık pert oldu gogsum. N
cok uykusuzum esim de 10 da kalkmis ver kucagima da uyu biraz dedi saka gibi...
Nolcak senle bnm bu halimiz ayni yim seninle,mememin ucundaki pembeligin yarisi bembeyax olmus sok gecirmis durumda sanki inme inmis meme ucuna :) maddi olarak var ama manen yok gibi :) kocalarimizda ayni demek ki,gece paso uyuyo sabh da anca 5 dk tutsun aksamlarida ayaginda 1 saat sallasin bu iste babaligi bugunde 8 de kalkti bndr seviniyrm bana yardjm eder diye megr yat fuarina gidecekmis ondan uyanmis,bir gun bosucam ben bu adami icime oyle doguyorr

aynen gogsumun ucu beyaz oldu artik emdigi icin surekli..Uyuyamadikca sinirleniyo ve emmek istiyo. .
esim aksamlari yine oyalamaya calisiyo ama bizimki emmek istediği icin yine bana veriyo..Gece uykusu hafif oldugu icin besik salliyor yatagin kenarindan kiz yatakta kipirdaninca bile duyuyo benim uykum o kadar hafif degil aglarsa uyaniyorum ya da mizirdaninca..Bu pazar 6 haftalik olduk ilk kez tam anlamıyla evde..
Hava açık aslinda disari ciksak cocuga bi hava aldirsak iyi olacak..Ama emzirme meselesi kafami karistiriyor bi de durur mu bilmiyorum.

Son düzenleme:
Off isimiz cok zor valla Allah kolaylik versin. Senin su hop hopu ben de deneyeyim belki ise yarar:)

Çıkarıyor şu aralar canım. Yeni bir damlaya başladık inşallah etkili olur. Sab simplex adı.
Bende onu kullandım faydasını görmedim insallah size yarar aklında bulunsun bin simdiki gaz ilacimdan memnunum olurda lazım olursa diye biogaia biraz pahalı ama degiyor

Peki sagdigim gibi sutu kendi isisiyla hmn termosa koyup kapatsam agzini olmaxmi
Canim bence olur, bebege vermeden once bilegine damlat sicakligini hic hissetmemen lazim senible ayni isida olcak sut.. Mesela benim gsumden aut akip ustumu islatinca ben hic anlamiyirym sonraan farkediyorum hep..vucut isisinda olmasi lazim

Gecmis olsun canim sanada, sagiyorumda emzoriyorumda gogsun yumusacik oluyor ama mastitin oldugu yer sert hala gecer insallah da antibiyotige herek kalmaz

Gece 2 de ancak uyudu kizim ve 1 saat arayla kalkti emdi..uyumak için de gogsumu kullaniyo sagolsun yatana kadar sürekli gogsumdeydi artık pert oldu gogsum. N
cok uykusuzum esim de 10 da kalkmis ver kucagima da uyu biraz dedi saka gibi...
Benimki bu gece biraz uyudu sabah 6ya geliyordu kalktik 11e 20 vardi uyudu bende tam o arda dalmisim esim kapiyi sak diye acti ikimiz birden sicradik bide ustune tartistik zorla bi daha uyutmaya calistimazcik daha uyu saka gibiler gercekten
Bende 6 dan beri uyanık müthiş direniyor uyumamak için salla salla emzir gaz çıkar salla tekrar tekrar aynı şey
Allah sabir versin hepimize
Banyo yaptırarak zafere ulaştım ben, bakalım ne kadar uyuyacak...
oh benimki banyodan sonra 1saat ya uyur ya uyumaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…