2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
gogus ucundaysa yara gbı bıseyden olmustr fazla emdıyse.catlar yada.goguste sızı varsa süt kırılmaşı dıyolar ona bı damarda sut bırıkmstır.bende de oluyo

Gecmis olsun.teşekkür ederim. inşallah geçer. gaz sancısından dolayı çok ıkıniyor yaa.

gogus ucundaysa yara gbı bıseyden olmustr fazla emdıyse.catlar yada.goguste sızı varsa süt kırılmaşı dıyolar ona bı damarda sut bırıkmstır.bende de oluyo
Teşekkür ederim. Peki sen de olunca ne yapıyorsun. Emzirme yi arttırıp ya da azaltayim mi ? Krem süreyim mi ? Sen böyle bir durumda ne yapıyorsun ???? Nasıl geçiyor?

Oh maşallah ne guzel bizde yavas yavas atlatcaz inşallah

Kizlar selamm kabizlik icin bi tarif ogrendim bikac tane inciri kesiyoruz bi kaseye koyup zeytin yagi dokuyoruz ustune bi gece bekliycek sabah incirleri yiyip ustune bi bardak su iciyoryz denemeye deger diye düşünüyorum
Aynı tarif kuru kayısıyla da çok etkili oluyor bir gece bekleyip sabah yiyorum üstüne de bir bardak su

Gecmis olsun.teşekkür ederim. inşallah geçer. gaz sancısından dolayı çok ıkıniyor yaa.
zaten ondan oluyomus.cocuk cerrahsıne gotrduk bız.cok onemlı bıse degl dedı.oraya bagırsak kacmıs ondan dolayı gaz ve kaka problemı olur ddı bu da huzursuzluk yapar ddı.bna ogrettı parmagmı sokuyorum ıcıne grıyo kopmle halka gbı bıse var.takıp et ddı o halka kuculurse gecıymus cnım

Bu ara bende de oluyor kabarcık ve siddetli agri sızı, öyle ki emzirme sudyenini açık bırakıyorum değince daha çok sızlıyor ama bendeki kabarcıklar beyaz oluyor, sağlık ocagina gittim enfeksiyon mu diye, değilmiş, süt tıkamış muhtemelen, sık sık emzir ve sağ geçer dedi, geçti cidden ama tekrarliyor ne yazık ki.

Teşekkür ederim. Peki sen de olunca ne yapıyorsun. Emzirme yi arttırıp ya da azaltayim mi ? Krem süreyim mi ? Sen böyle bir durumda ne yapıyorsun ???? Nasıl geçiyor?
ben sagarak verıyorum cnım.daha cok sagyorum ole olunca.ovuyorum sıcak suyla yada zeytınyagyla sora tekrar sagyorum o damar acılıyo sut gelyo tekrar

Bizde 78 günlük olduk ama hala düzenimiz tam oturamadı, inşaallah 3 ayı doldurunca düzenli bir hayata geçebiliriz.

Ben bu tür şeylerin nazardan olduğuna inanıyorum bol bol okuyun kendinizi kızlar anneannem hep tuz sarımsak taşı üzerinde derdi koli bantına birsz tuz bir diş sarımsak yapıştırdım iyice kapladım kokuda olmuyor beşiğe koydum kendi üzerimde de taşıyorum batıl şeyler belki ama psikolojik olarak rahatlatıyor

Bizde 78 günlük olduk ama hala düzenimiz tam oturamadı, inşaallah 3 ayı doldurunca düzenli bir hayata geçebiliriz.
olur olur hepsı olur.saglık olsun yeterkı.ben resmen lohusa deprosyonuna gırmıstım tuvalete gdemıodum bırak yemek yapmayı.tek oldgum ıcın canımda cok darlanyodu.kızımda sancıdan hep aglyodu.bende onla aglyodum.ama smdı sancıda azaldı.yemegmıde yapıorum temzlgmde.tbı duzen arada bı sasıyo :)

evet evet bencede katılıyorum.nazar ıcın en basıt olan tebbet suresını okuyun.keseb deyıp bırakın ama.dıger dualarıda sık sık okuyup hem kendı hemde bebegn ustne ufleyın.tek annenın duası bıle yeter bebege.

Yok canim sagmiyorum benim bebegum zaten mamaa içiyor 1 2 kere sağdım oda mama fazla vermemek için çünkü benim bebegime ne kadar mama versen içiyor obezite olmasın diye anlayacağin

Dün doktora gittim değerin güzel tutmus cidden
Hayırlı olsun canım simdi benim hamile oldugumu ögrendigim gün geldi aklıma şoktaydım kendimi öyle bir yormusum ki bütün gece uyumamısım rabbim insallah kucagina almayi nasib eder canim benim ilk iki ay iki kere kanamam oldu ben çok korkmustum sendeolursa korkma hemen doktora git birde mümkùnse tüp bebegi yapan doktoruna git ben gece oldugu icin yakın hastaneye gitmistim ödümuü kopardılar ama doktorum kızdı bana niye bukadar korktun bebegin gelisiyorsa kalp atisi varsa korkma demisti bana insallah sen kanama görmezsin

slm kızlar gecmışı okuyamadım. umarım hepiniz evladınızı kucaklamışsınızdır . hamılelık hastalık derken aylardır gıremedım ama ilk fırsat bulduğum an yazmak istedım cunku hepinize tesekkur etmek istiyorum . çok yalnız oldugum bır zamanda bana destek oldunuz sorularımı cevapladınız hiç birinizi görmesem de hepinize tesekkurler. bu arada merak edenler ıçın söyleyım ankarada epidural sezeryan ıle doğum yaptım şimdi 10 haftalık kara bı kızım var :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…