2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Kizlar ya ben dogum kilolarimi veremiyorum, 8 kilo hemen gitti ama 7 kilo yapisti sanki gitmiyor.. Kiyafetlerimin neredeyse hicbiri olmuyot, esofman filan hep ( , insanlar 9 ayda filan gittigini soyluyor ama o kadar beklemek istemiyorum
Aynen ben de 8 kilo verdim, 6 kilo duruyor, giyecek kıyafetim yok, alışveriş yapmayı zayıflar mıyım diye düşünmekten erteliyorum. Tek dostum taytlarım

Evet iyi olur rahat yatsın yavrucuk.. bende vermeyi düşünüyorum tedbir olsun ateş için.

Kizlar ya ben dogum kilolarimi veremiyorum, 8 kilo hemen gitti ama 7 kilo yapisti sanki gitmiyor.. Kiyafetlerimin neredeyse hicbiri olmuyot, esofman filan hep ( , insanlar 9 ayda filan gittigini soyluyor ama o kadar beklemek istemiyorum
Banada herkes cok sabirsizsin diyor bende 21 kg aldim 13 kg gitti kaldi 8 kg aslinda 12 kg vermem gerek kilolu hamile kaldim,ne gzl hemde o 13 kg yu 2 haftada verdim suan 20 gundur yokkk asla inmiyor ama zaten sutum kesilmesin diye diyet falanda yapmiyorum bol bol valla herbiseyden yiyorum aslinda karnimda ac falan da degil hep sut olsun diye tok olsamsa mesala ne hurmasi ne bozasi ne tatlisi ne yogurdu eksik birakmiyorum sonra niye diye soruyorum ) halbuki birazcik duzeltsem yeme seklimi 2 aya zayiflarim ama suan sutumu dusunmem lazim

Hsline sukret canimm ben dogumdan hemen sonra dusmem gereken kiloya daha yeni dustum dogumdan hemen sonra cok fena odem oldu daha 7kilom yeni gitti

Kizlar bez konusu daha once konuşulmuştu su an kaç numara kullaniyosunuz 3 numaraya gectiniz mi gectiyseniz bebislerinizin kilosu ne?e bebekten bez almayi planliyorum 3 numara mi alsam artik..

selam kizlar nirmal dogum yapip hemoroid olan var mi varsa ne kullaniyorsunuz agridan deli olcam ya bugun hastaneye gitcektim regl olmusum gidemedim zeytinyagi falan surdum ama yok cok aciyor kullandiniz etki eden krem var miii
Of ya benimde cok kotu 2 gunde bir yapoyorum ama bayaa zor oluyor kanamada oluyor ilk defa böyle birşey yssiyorum sabah wc ye gittim haala agryor

Of ya benimde cok kotu 2 gunde bir yapoyorum ama bayaa zor oluyor kanamada oluyor ilk defa böyle birşey yssiyorum sabah wc ye gittim haala agryor
Ben ikindin acisina dayanmadim kizima dr hametan diye bi krem vermisti ondan surdum biraz rahatlatti

Bende başta hem mama veriyordum hemde emziriyordum artık sadece emziriyorum mama nin markası hipp organik mama biberon ise Philips avent cam olandan çok memnun kaldım üstelik gaz da yapmıyordu mamayı bırakınca gazlar başladı

Ben artik 3 gunde 1 ihtiyac halinde mama veriyorum cars dr kontrumuz vardi dr a mama vermedigimi soyledim kilosu ck gzl boyle devam et dedi aventin meme ile uyumlu biberonunu kullaniyorum onunla emip ardindanda memeyi ck gzl emiyor ama zamanla memeyi birakmak istermi bilmiyorum ama menede ck mutlu daha sutyenimi gordugu anda eller kollar durmuyo kurabiye canavari gibi oluyo:)

Kayinvalidemin ikinci kopyasi taaaa 32 sene oncesi kendilerini kiyaslasinlar gecsn hafta ne yemk yaptin desen hatirlamszlar hep bilmislik taslasinlar zaten bsnm gozlemledigim memeden sut akmasi hem kisiden kisiye degisiyo hemde daha ilerleyen aylarda oluyo diye biliyorum
B

Benimki de akmiyo ama ben doydugunu dusunuyorum. Agzindan sutler akarak uykuya daliyo cunku. Doymasa aglar bence
P
Ayni bizimde oyle cok konik agzindan sutler akmiss halen araniyoo o agzini koparasim gelio o an
Aynen ben de 8 kilo verdim, 6 kilo duruyor, giyecek kıyafetim yok, alışveriş yapmayı zayıflar mıyım diye düşünmekten erteliyorum. Tek dostum taytlarım
Canimmm taytlarimmmm en sevdigim tayt iyiki varrrrrrr
Cnm biz 2 aylik oluyoruz o yuzden asimiz fazla diye biliyorum ilk ay biz de sadece hepatit b olduk..
Nihayet asiyida anladim :)

Kizlar bez konusu daha once konuşulmuştu su an kaç numara kullaniyosunuz 3 numaraya gectiniz mi gectiyseniz bebislerinizin kilosu ne?e bebekten bez almayi planliyorum 3 numara mi alsam artik..
Biz bu hafta 1 den 2 ye gectik cunku kupkuru bi popisi kupkuru cubuk kraker bacaklarimiz var ama kilomuz iyi 4250 oldu oglum bi haftsdir 2 noya gectik taaa hamileyken face grubunda ilk bebeklerinin primadan dolayi pisik olmasi sebebiyke cogu anne molfix alalim dediler diye bende molfix aldim pisik kremide sudo cream kullaniyorum her altini actigimda mutlaka krem suruyorum bugune kdr ne sizdirdi ne pisik oldu bunu sudo creame mi borcluyum yoksa bezmi pisuk yapmadi bilmiyorum simdi ben bu durumda sirf merak icin primaya gecmelimiyim yoksa molfixe devam mi edeyim?

Bence pisik yapmadıysa risk alma hem kremi hem molfixe devam et daha çok küçük bebekler bir sorun yoksa degisiklik yapıp risk alma her bebek de farklı sonuçlar veriyor bezler.
Ben "Prima Premium"kullanıyorum pisik kremi kullanmıyorum . Dustan sonra chicconun yağını sürüyorum minik bir kızarıklık görsem chicco pisik kremi sürüyorum 40 imiz yeni çıktı toplam 10 kere sürmemisimdir krem. Hiç pisik olmadı prima premium dan memnun kaldım. Hatta 2 numarasi birkaç kere sızdırdi ama pisik olmadığı için başka markayi denemeyi göze alamadım.

Bebegimin gobeginde sislik var internetten baktım göbek fıtığı diyor böyle birşey yaşayan var mı? Yaşayan varsa doktora götürdü mu ? Doktor ne dedi?
Bir dili biraz beyazlik var pamukçuk oluyor galiba ne yapmam lazım karbonatli su dediler ama internetten baktım karbonatli su sadece görünüşte beyazligi giderir iyileştirmez falan diyor sizde de oldu mu hiç ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…