2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Çok doğru şeyler yazmışsın. Bi dr olarak onaylıyorum seni :)

İyi aksamlar guzel anneler, bende dogum yaptim, bebegim 38.haftasini doldurup geldi, normal dogum istiyordum oyle oldu ama zor bi dogum oldu, neredeyse 2 gun surdu, cok sukur ikimizde iyiyiz, evimizdeyiz. Herkese hayirli kolay dogumlar diliyorum..

Kızlar çok çok sağolun. Ebemle konuştum şimdi telde.cok rahatlattı beni çok şükür. Inşallah bir avazda kurtulur um. Sizleri seviyorum.Dogum yapınca haber edicem Allah izin verirse. Kendinize çoook iyi bakin
Dostuum çok heyecanlı Allah bi avaza bile gerek kalmadan kurtarsın inşallah ve darısı başımıza sağlıkla kolaylıkla doğururuz umarım. .

İyi aksamlar guzel anneler, bende dogum yaptim, bebegim 38.haftasini doldurup geldi, normal dogum istiyordum oyle oldu ama zor bi dogum oldu, neredeyse 2 gun surdu, cok sukur ikimizde iyiyiz, evimizdeyiz. Herkese hayirli kolay dogumlar diliyorum..
Ayy nasıl oldu.. ayrıntılar neler...

Çok heyecanlı herkes doğuruyor
Çok şükür evdesin bizim nasıl olacak acaba

Dogumumu daha sonra ayrintili anlatirim, normal dogurdum gercekten zor bi dogumdu, cok uzun surdu, gucsuz ac uykusuz kaldim ama hic pisman degilim, simdi iyiyim bebegimle ilgileniyorum, bebegimin cikis anini gordum, kordonu kesilmeden kucagimdaydi, acilarin hepsi bi ruyaydi, geriye tatli anilar ve dogal dogum tecrubesi kaldi.. Normal dodgumdan korkmayin gelip geciyor, yasanilan acilar agrilar dogal ve saglikli bir surecin getirisi, zor anlarinizda boyle dusunneye calisin, dusuncelerimiz cok onemli.. Size destek olcak biri muhakkak olsun, ben cok kere pes ettim istemiyorum alin dedim, esim ve ebelerim hep yapabilirsin dediler, beni guclu hissettirdiler, herkese Allah kolaylik versin..

Allah yardımcın olsun canım, kolaylıkla atlat inşallah.. Annesi yanında olan arkadaşlar çok şanslı gerçekten, benim de annem gelecek inşallah doğumuma ama zamanı tutturamıcaz diye korkuyorum, en korktuğum doğumda yalnız olmak

Gözün aydın canım, Allah sağlıklı uzun ömür versin yavruna, darısı başımıza....

Cok heyecanli ya hadi hakkinda hayirlisi olsun kolaycik dogurursun inş
Hayirli olsun canim tebrik ederim öpe koklaya büyütürsün insllh bebişini
@bugdaytanesi82 cok üzüldüm insllah biran once toparlanirsin bebegine kavusursun

2 ocak ta bende oglusumu ikucagima aldim darrisi tum beleyenlerin basina

Sevindim canim senin adına korktugun gibi olmamıs iyi bari günlerimiz aynı görünüyor bakalım nasıl dogumlar bizi bekliyor

canım gittim dr açılman var dinlen dedi kendi dr yoktu bugünde sancılarım var 1 hafta daha bekler doğar falan inş dedi küçükmüş 37 haftanın doldurulması gerekmiş

Agdadan geldik
Canim çok ama çok yandi
Hatta genitali.tam yaptiramadim
Kuafordeki herkes sen normal.doguramazsin.dedi
Ki zaten çocuk dönmedi daha

Kızlar çok çok sağolun. Ebemle konuştum şimdi telde.cok rahatlattı beni çok şükür. Inşallah bir avazda kurtulur um. Sizleri seviyorum.Dogum yapınca haber edicem Allah izin verirse. Kendinize çoook iyi bakin

çok sevindim cnm,bol bol sütün olsun,kolay bakımlı bir bebek olsun inşallah

Kizlar dogum anlari yaklasio. Her birimiz artik sona yaklastik kuzularimiza kavusmamiza az kaldi :) bugun dus alirken ya dedim suyum dusta gelirse anlamazsam? Ay olur mu ki?
dün banyoda benimde aklımdan geçmedi değil :) ya suyum gelirse

her ne kadar zor olmuş olsada maşallah size.darısı bizlerinde başına inşallah.meleklerinizi öpün koklayın ayy çok heyecanlı ya

Arkadaşlar acil yardıma ihtyacım vaar sizde fikirler tazedir şimdii yarına kadar oğluma isim bulmam lazımm mevlüt şekerlerine isim yazılcaak ama bi türlü karar veremedik.isim önerebilirmisinizz?

Yaa çok kötü oldum.. Allah yardımcısı olsun..
Arkadaşım ben sana beni bekle diyorum sen bi koşu dogurup geliyim diyosun :) Şaka bi yana Allah yardimcin olsun canım.. Hic bir sorun çıkmadan kavus yavruna inş..

@hihami canim benim bebek gecen haftaya kadar tersti dondu mu bilmiyorum ama.normalden çok korkuyorum
Kasim alinirken bile aglayan biriyim aci eşiğim çok düşük
Bir bahane olsa.da sezeryan olsam diyorum hep icimden
Canim benimde beklenen dogum tarihim seninle ayni ve bebegim ters. Doktorum bu saatten sonra donmesi cok zor dedi. Ben zaten kendimi hic normal dogum yapabilecek kapasitede gormuyordum bu da bahanem oldu. Ayrica bebegim grcen hafta 2300du. Kucuk bebekler anne karninda oksijensiz kalabiliyor dedi doktorum. 17 ocakta seseryan icin gun aldik hastaneden. Doktorum yengem olduğu için güvenim tam başks doktora danışma ihtiyacı duymadım. Yarın yine kontrolüm var. Ama donmediğini zaten kendim hissediuorum. Kafası tam kaburgamın altında:)

Allah yardımcıniz olsun kolay olur insallahhh

Ayy ne güzel kavusmussun yavrunaa darısı kolaylikla başımiza olsun...bu arada başı öndeydi senin bebisinde demi

Kizlar dogum anlari yaklasio. Her birimiz artik sona yaklastik kuzularimiza kavusmamiza az kaldi :) bugun dus alirken ya dedim suyum dusta gelirse anlamazsam? Ay olur mu ki?
anlarsın merak etme,,,
tebrik ederim,,, sancım var diyordun,, o gece mi gittin hastaneye ?
nice salıklı mutlu yıllara ailenle beraber

rahim ağzım uzunmuş birde sanırım dar,,,
bende haftaya kadar doğurdum doğurdum, yoksa sezeryan olacağım, haftaya cuma yada cumartesi,,,

canım vücudundan aşan birşey olduğu için nerde olursa anlarsın sadece sızıntı şeklinde gelince ısrarla karistirma olayı olabilir odada doktor çişini tutamazsan şudur demişti
kıyamam sana üzülme arkadaşım bazen hayirlisi budur olabılselerdl güzel olurdu ama ablan gelir pazar günü hem esin kayınvalıden destekcin oğlunda beklediğinden metanetli olacak merak etme Allah yardım ediyor ..ins sağlıkla evine kardeşlerimizin dönersiniz oğlun çok kıskanmadan atlatır süreci kolay bi dönem değil seni zor bi süreç bekliyor ama alabilecek gücün var ki böyle bi durumdasın güçlüyüm de kendine iki çocuklu anne kervanına hosgeldin :)
Herkesin derdi ayrı. Bende sezeryan olacağım için çok mutsuzum ☺
canım benim bazen seçme şansı olmaması insanı mutsuz ediyor belki normal doğurma şansın olsaydı o zaman sezeryan tercih ederdin ama suan seni mecbur olma fikri üzüyor ... Benimde seçme şansım olmaması üzmüştü beni hele doğum esnasında epıdural normal istememe rağmen onun bile olmaması kismet bazı şeyler önemli olan o güzel bloğun sahibi oglusunun kucağında olması :)
gözün aydın canım
seni o kadar iyi anlıyorum ki şükür ki kucağında bebeğin ve saglıklısınz buda ışte yaşanan herşeye rağmen mucize ... Mucizeyi basarmak çok güzel hayırlı olsun tekrar canım

Kizlar babyforwe nin annesi ve kvsi gelmisti. O yuzden giremiyodur. @bugdaytanesi82 arkadasimiza da Allah acil sifalar versin. Insaallah en kisa surede toparlanir da bebegine ve evine kavusur.. Rabb'im yardimcilari olsun..

Hadi sana kolay rahat dogumlar olsun insaallah. Rabb'im bir nefeste saglikla kurtarsin. Guzel haberlerini bekliyoruz. Sabaha kadar da acilman tamamlanir da insaallah suni sanciya gerek kalmadan doguma girersin.

Dun ben de ayni seyi dusundum inan ki. Ya banyoda gelir de ben farketmezsem diye korktum

Allah yardimcin olsun canim. Uzulme annen ablan da somradan gelirler gorurler insaallah. Sen saglicakla kucagina al da bebisini, oncelik onda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…