2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Ne yaptın acaba merak ettim seni hastaneye gittin mi iyi haberlerini bekliyorum
canım gittim dr açılman var dinlen dedi kendi dr yoktu bugünde sancılarım var 1 hafta daha bekler doğar falan inş dedi küçükmüş 37 haftanın doldurulması gerekmiş

Kiyamam ya.. Bebek kaç haftalık doğdu ki? Peki Ceylanın nesi var ciddi birşeyi yoktur inşallah?Rabbim şifa versin inşallah ikisi de tez zamanda iyi olurlar.
Vaktinde doğdu bebek canım. Ceylan çok sanci çektiği için yorgun düştü. Bi de bebeğe üzülüyor çok onun dışında sağlık problemi yok. Bebek de iyi olur bir an önce inş..

Gözünüz aydın cnm darısı bizlere inşallah :) Memiş inide tutar miniğin inşallah tez vakitte. bol bol sütü olsun bebişinin umarım çok heyecanlıyım bende az kaldı çünkü 14 ünde randevum var gidicem dönmüştür inşallah alp tuna m inşallah :)

Canım annişler... Kk sız yapamıyorum galıba.. Dogurdum vucudum rahatladım allahıma şükürler olsun. Bebişimle ben çook iyiyiz.. 3520 gr 52 cm dogdu kızım.. Suan yanımda pusetinde uyuyor.. Doğum yapanlar, rabbim analı babalı buyutsun yavrularımızı.. Yapacak olanlarda rabbim bi avazda kurtarsın insallah..

Selam kızlar bugün kontrolümüz vardı. Doktor doğum şekline karar verelim dedi kafam çok ama çoook karışık. Çatı muayenesi oldum, çok gergin girmiştim muayeneye kasıldım biraz zor baktı, tam anlayamadım ama müsait gibi dedi ama bu şekilde doğumda da kasarsan çok zor olur senin için dedi. Pazartesiye kadar düşüneceğiz doğum şeklini, hep ters dönsün normal pozisyonunu alsın diye dua ettim. Şimdi bebek normal pozisyonunda, suyum iyi , normal için benim kasılmam harici bi engel yok kafam çok karıştı ne yapacağım ben kızlar

Agdadan geldik
Canim çok ama çok yandi
Hatta genitali.tam yaptiramadim
Kuafordeki herkes sen normal.doguramazsin.dedi
Ki zaten çocuk dönmedi daha
Ayy saftirik ağdacı bana da öyle dedi hiç korkum yokken korkuttu beni, ben nasıl normal yapcam diye gittim muayenede de kasıldım bi güzel. Takma canım sen onları tek acıyıp bağıran bizmişiz gibi davranıyolar

Gözün aydın canım, Rabbim sağlıklı güzel ömürler versin inşallah

Ay masallah canim dogurdun bide bizi habersiz de bırakmıyosun darısı bizlere olsun ne güzel ya herkes sırayla doğuruyor minik minik mis kokulu kuzucuklar hayata merhaba diyorsaglıkla huzurla mutlulukla büyüt bebişini

Bugünkü muayenede bana da çatın müsait dedi ama ben kendimi sezaryene o kadar hazırlamışım ki normal doğum korkumdan sevinemiyorum bile her şeyin yolunda olmasına. Sonra da kızıyorum kendime, cesaretsizliğime.. İnşallah kolayca doğururuz.

Agdadan geldik
Canim çok ama çok yandi
Hatta genitali.tam yaptiramadim
Kuafordeki herkes sen normal.doguramazsin.dedi
Ki zaten çocuk dönmedi daha
En güzeli her şeye kulak tıkamak canım, herkes doktor kesiliyor başımıza. Komşum da tipime bakıp senin çatın dar diyordu, ki doktor bile dıştan anlayamazken o nasıl anlayacaksa...

Canlarım aynı duyguları yaşıyoruz benimde herşey normal sorun yok ama ben o kadar korkuyorum ki anlatamam yani nasıl normal dogum yaparım diye düsünüp duruyorum kac gündür pozitif dogum hikayeleri okuyorum o da işe yaramadı

Gözün aydın canım, acayip özendim şimdi, Allah bize de o günleri göstersin inşallah...

Gözün aydin canim.maşallah kuşuna.darisi basimiza inşallah..mis mis kokuyodur simdi ne güzel ya

Ayy ne güzel böyle güzel haberler almak ya.. :) Allah analı babalı büyütsun.. Sağlıklı sıhhatli..

Gözünüz Aydın, Allah analı babalı büyütsün inşallah sağlıkla büyüsün. Ismi nedir minik prensesin?

Henüz tecrübem yok mutlaka normal doğum kolay değildir ama hem anne hem bebek için en doğalı olduğu için kesinlikle normal doğumdan yanayım. Bugüne kadar milyarlarca normal doğum nasıl gerçekleştiyse bından sonrakilerde öyle olacaktır. Zorunlu bir durum olur, doktorlar sezeryana yönlendirir o ayrı tabi. Ama ben sezeryandan daha çok korkuyorum açıkçası, neticede ameliyat. Anesteziden ayılırken kendi ağrılarımı mı düşüneyim bebeğin memeyi tutmasını mı, gelen ziyaretçileri mi? Tabi normal doğumun ne kadar zor olacağını bilmediğimden şu an için konuşmak kolay geliyor olabilir bana ama bir de işin dini boyutu var ki doğum yapan kadın tüm günahlarından arınmış oluyor, bu nedenle doğum üzerine ölen şehit mertebesinde sayılıyor. Günahlarımdan arınmak için Allah bana böyle bir fırsat sunmuş daha ne isterim :) En hayırlı doğum şekli ne ise hepimiz için öylesi nasip olsun tabi.

Ohhh ne guzel masaallah prensesine.. Allah'im acisini gostermesin. Dogumun nasil oldu ayrinti isteriz :)

Canim elbetteki normal dogum kolay degil. Ama sezeryan da kolay degil. Normal dogum yapan arkadaslarim hersey dogum aninda bitip gidiyo diyolar. Ayrica dogum aninda zaten ikinma istegi duyuyormussun. Afedersin kakan varmis tutamiyormussun gibi. O yuzden kendini kasacagini hic sanmiyorum canim. Hazir her sey normal doguma musaitken bence akisina birak gitsin..

hihami canim benim bebek gecen haftaya kadar tersti dondu mu bilmiyorum ama.normalden çok korkuyorum
Kasim alinirken bile aglayan biriyim aci eşiğim çok düşük
Bir bahane olsa.da sezeryan olsam diyorum hep icimden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…