2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
selamlar hemen yazıp çıkıcam geçmişe henüz bakamıyorum unun süre bakamayabilirim, oğlum mememi emmiyor sütümü sağıp şırıngayla vermek zorundayım o yüzden hiç zamanım yok, pazartesi 10.30 da oldu spinal sezaryan dr servise bidirmeyi unuttuğu için doğumum o saate kaldı neyse.. sıkıntısız bir doğum oldu sadece tansiyonum düştü ameliyat anında onuda halletiler, oğlum çın çın ağlamasıyla inletti orayı:) tıpkı abisi ona benziyor :) 3350 gr 50 cm doğdu daha çok bekliyorduk ama neyse sağlığı yerinde:) böbreği için henüz bakılmadı özelde ki dr biraz büyüsün dedi ama biz devlette ki oğlumun dr una götürücez birde araştırma hastanesinde çocuk nefrolojisine inşaallah

kakasını çişini yaptığı için sıkıntı olmadığı düşüyorlar, saat başı beslememe rağmen dr dün sinir etti aç kalmış cvs diye tabi ki sonra yanıldığı ortaya çıktı!

eşim her zaman ki gibi lohusa :) ben her zaman ki gibi güçlü olmak zorunda kaldım her şeye yetişen süper kadın süper anne modundayım

ameliyat sonrası en büyüm korkum ayağa kalkma anıydı işin açığı ama o kadar rahat oldu ki hayret ettim, çok rahat kalktım desteksiz dolaşabildim, akşama gazımı çıkarabildim, yaptığım hoşaf sağolsun:) süreki ağrı kesici yaptılar zaten ve gerçeketn çok rahat bir sezaryan oldu maşaallah diyeyim kendime:) hemşireler çok güzel igilendi, özelde olması çok doğru bir kararmış, dr un eli dedikleri gibi ağır değilmiş çokta rahatım şu an

oğlum kesinlikle mememi tutmuyor şırıngayla mama verdik önce sonra ikinci gün sütümü sağmaya başladım iyi ki pompam varmış damla damla derken şimdi çoğalmaya başladı hamdolsun inşaallah daha da çoğalır oğlum da memei tutar, tembel çıktı emmek için uğraşmak istemiyor, ilk günden gaz olmaz diyen ben büyük yanlış biliyormuşum tam bir gazman :)

uykusuz ve de çok yorgunum şimdi sütümü sağıp hazır etmem lazım, iyi ki kv falan var yoksa ben yanmıştım, ebbeğimin her türlü ihtiyacını ben ve eşim gideriyoruz, babannesi evi süpürüp silip oğlumla ilgileniyor

şimdilik böyle, herkesi çok merak ediyorum inşaallah geçmişi okuyacak zamanımda olur, doğum yapan var mı bilmiyorum

herkese dua ettim doğum yapacak olanlara bebek bekleyenlere

tebrik ederim,,,ailenle birlikde nice sağlıklı mutlu yıllara,,,, umarım oğlunla ilgli bir problem çıkmaz,,,

Bir an önce toparlanır inşallah kendisi de kuzusu da.. Haber alırsan buraya da yaz canım olur mu?

Oh maşaallah ya.. Hayırlısıyla bize de gelse şöyle şeyler yazma sırası

Allah kolaylık versin eflalim, oğlun da memeni tutsun inşallah bir an önce

Canim kolay ve rahat bi dogumun olmus. Sonrasini da rahat geciriyosun cok sukur. Cok sevindim senin ve bebeginin adina. Umarim en kisa zamanda da tutar memeni oglusun, fokur fokur emer de bikarsin sen de

Bebeğin nefes alisverisi sıkıntılı olduğu için başka hastaneye sevk etmişler Yenidoğan bakım ünitesine. Solunum cihazına bağlanacakmis bebek..

Kizlar bebegim geliyo galiba. Sabah 4 suyum gelir gibi oldu.sonra gaz sancisi gibi 7 dakikada bir geliyo. Birazdan aricam doktoru. Bize dua edin
Hadi hayırlısı canım saglikli dogumlar diliyorum..
Allah yardımcısı olsun iyi olurlar insallah
2 ocak ta bende oglusumu ikucagima aldim darrisi tum beleyenlerin basina
Hayırlı olsun canim darisi bizlere inş
Hayirli ugurlu olsun eflalim cektigin onca sıkıntıyı oğluşlaŕın unutturur inşallah bol sütlü gazsız günlerin olsun

Herkese katli buz gibi bir gunden merhaba...
Normalde yarin kontrolum vardi ama burada ( Düzce ) de öyle bi kar var ki Esim tatil yaparlar kamuya diyo gidemeyiz diyo.ne yapacam bilmiyorum.araba zaten cikamaz garajdan ayy doğum yapmaya kalksam kaldim buralarda resmen hic araliksiz yagiyo sürekli...
Taa haftaya çarşambaya sira var aslında pek içime sinmiyo gitmemek.son dakikaya kadar beklicek belki pzt falan sira bulurum.
Bu ara pek takip edemiyorum ama sanirim herkes elini ayagini cekmis iyice agirlasmaya basladik sanirim ara ara girip okuyorum her ne kadar cevap yazamassamda..fazla bi sorunumuz yok bizim sadece sanki idrar yollarimi usutmusum gibi bi his var acaba gerçekten oylemi yoksa son zamanlar diyemi bilemedim.
Doğum yapan anneler hayirli olsun hepsine.Darisi basimiza olsun.Diye diye son zamanlar geldi hem de öyle boyle değil,ben korkuyorum Kizim gelsin istiyorum ama nasil dogurcam diyorum sonrada

Sevindim canim senin adına korktugun gibi olmamıs iyi bari günlerimiz aynı görünüyor bakalım nasıl dogumlar bizi bekliyor

Bebeğin nefes alisverisi sıkıntılı olduğu için başka hastaneye sevk etmişler Yenidoğan bakım ünitesine. Solunum cihazına bağlanacakmis bebek..

Kiyamam ya.. Bebek kaç haftalık doğdu ki? Peki Ceylanın nesi var ciddi birşeyi yoktur inşallah?Rabbim şifa versin inşallah ikisi de tez zamanda iyi olurlar.

EFLALİM COK SEVNDİM.. İnş memeni tutar yawrun... Artık karnı doysunda.. Kız gercekten spinal cok raht geldi banada..
İnş yawrunda bi pronlem cıkmaz..

GİRLBOYMOM yawrum:))) sana şimdi dicem ki ÇOA -anladın sen onu)))
Ama bnm yasım kadar olgun dsgılım.. Diyemm ki.. Ana anadır ulan.. Merak edıyoduk ya 1 ocakta kım dogurcak dıye bna nasipmiş candasım.. Hametan krem aldıryım ben eşime .. Pişik keemi falan olmaz dimi..sebamed kullanıyorum yani daha kullanmadımda...
Ayy ne bılım ya..dr da dus aldır sürekli diyo...

Kızlar inş sizlerde yazıcaksınız ..... Ahanda dogurdum dıyee.. Cokk az kaldı

Tatlim ben oglumun nerdeyse herseyini oradan siparis ettim cok da memnun kaldim. Hatta en son kendime emzirme Atleti aldim her gun takip ediyorum ben memnun kaldim yani
Bende bi deniyim dedim site guncelleniyormus siparisimi goremeyince panik oldumm da telefonla ogrendim artik

mrymtlh ben de birkaç kere sorunsuz alışveriş yaptım. internetten alışveriş biraz şans işi, sen de sıkıntı yaşamazsın umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…