2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
CYLNTSDMR arkadaşımıza öncelikle hayırlı olsun diyorum ins bebegındede birşey çıkmaz kendıde toparlar kuzum çok çekmiş yutmuş yutmuş kuyruğuna gelmiş ama kismet sezeryanmıs ins çok iyi olurlar herşeyi atlatıp evlerine gelirler

Gunydin kizlar kontrole gidenler hayirli haberlerle gelsin ins
Bende duruumlr son 1 haftadr ayni olagan agrilar disinda bisi yok
Bende iki gündür adet sancısı gibi bişey var ara ara belime vuran...hayırlısı bakalım startı nasıl vercez :)))
@Sılam doğurmuştur bile 10 da demis Allah yardımcısı olsun. ..
Bu arada Ankara buzzz resmen ://

Selam kizlar birsey sorcam unnadodan birsey alan oldu mu hiic

Biz kontrolden geldik, çatı muayenesini de tecrübe etmiş bulunuyorum. Biraz kastım kendimi sanırım ama o anlık hafif bir ağrı oldu, geçti. Çatı müsait görünüyor, haftalık kontrollere devam, magnezyumun doğumu geciktirebileceğini duymuştum, doktora sordum o da öyle bir şey olsa erken doğum riski olana veririz rahat ederiz dedi bebek bilir ne zaman geleceğini dedi. Her gün kullanmaya devam edicem iyi geliyor ağrılarıma. 3200gr görünüyor ama ben artık o ölçümlere hiç güvenmiyorum, dikkate almıcam. Bizden haberler böyle.

Sa canlarım.. Nasılsınız bakalım..
Ocak anneleri artık pıt pıt doguruyo..
İlk acılısı ben yaptım.)
Bu gece haftamız dolucak..
Dün dr kontrole gittik.. Şükür hersey yolunda...
Bnm dikiş üstünden bantta alındı.. Ewe gelir gelmez baktım cok kötü bi görüntü beklerken kursunkalemle çizilmiş ince bir çizgîgörünce cooook sevndim..
Şükürler olsun artık ayaklandım.. Yawas yawas işlerimi yapabiliyorum...
Rabbim herkese hayırlısıyla güzel dogumlar nasip etsin... Fırsat buldukca yazıcam..
Ben spinal sezeryandan genel olarak cok öemnun kaldım..şükürler olsun rabbime..
Oyuy oglum bi tatlı teyzelerı... Küççücük agzı var.. Bi güzel kokuyo...
;( boynunda isilik cıktı napcam bilmiyorum ya....;(
Canı acırmı yawrumum acaba...
Şu anda oglum uykuda kızımda abaküsle oyun oynuyo.... Ohhhhhhhhhh.....

Özledik seni canım, yalnız bırakma bizi her doğuran gidiyor, sona kalanlar olarak tecrübelerinize ihtiyacımız var

cnmmm ne gzl anlatmışsın valla,ışık tutmuşsun her soruma,çok heycanlanıyorum biran önce bunları uygulamak için ama sankni bu çocuk hiç çıkmıcak hep içimde kalcakmış gibime gelıyor yahu

daha geçen haftalarda nasıl doğurucam derken görüyorsun ya işte merve oğlun doğdu da 1 hafta oldu bile ,maşallah size cnm ya,bakalım ben ne zmn doğurucam

ben aldım çok uzun sürdü teslimat mali bi türlü tedarik edemediler hem kampanya bitmesi bekleniyor bide mal tedarik edilecek yirmi gun sürdü
aşk olsun merve sen başlattın ocagi diye biz şimdi aralık annesine mi gidelim ya :) oglusunun nasıl olduğunu tahmin edebiliyorum dünyanın e güzel duygusu evlatlarımız mis onu anladım bi kez daha ... Oğlun içinde boynunu güzelce sil hametan krem sür birebir geliyor

minione ay son günler aynen öyle bi psikoloji geliyor insana hep hamile yaşama korkusu ile evladımıza sağlıkla kavuşma endisesi ins güzel zamanda sağlıkla gelecek kuzun sıkılmaya vaktin kalmayacak

Cnaim 15gun once arkadasim dogum yapti 41.haftasinda. Son muayenesinde ne acilmasi vardi ne sancisi ne bebek kanala yerlesmisti. Doktor bir iki gun daha bekleyelim yoksa sezeryana alicam demisti. Somra arkadasim eve geliyor, 1 saat sonra nisani ve arkasindan suyu geliyor. Doktora gidiyor 4cm acilma var. Dogum yapacagi hastaneye geciyor, acilma olmus 9cm. Hemen doguma aliyolar. Sancilarin baslamasindan itibaren toplamda 3-4 saat icinde bebegini kucagina almis oldu.

Hadi hayirli guzel haberler bekliyoruz. Allah yardimciniz olsun. Sag selamet al Emre'ni kucagina..

Ay bend bisi aldimda siteye giriyorum urun gorunmuyo aders bilgisi falan cikmiyo aradim tel dusmedi icime bi suphe oturdu ondan sormustum simdi gorustum haftaya gelcek diolar benimde bi 20gunu bulcak gibi

Kiiz dun aksam aklima geldi girmedine gore doğurdu dedim allah anali babali hayirli evlat etsin canimm

Bende hamileligimi ozleyecem gibi geliyor

Kizlar bebegim geliyo galiba. Sabah 4 suyum gelir gibi oldu.sonra gaz sancisi gibi 7 dakikada bir geliyo. Birazdan aricam doktoru. Bize dua edin
Canim benim allah yardimcin olsun

uykular yalan oldu canim ya yastklarla destek veriorum ama olmuo derin uyku yok kaburga ve bel agrilarindan uyunmuyo.biraz oturdugum yerden biraz sag biraz sol cebelleserek sabahi zor ediorum bende
Ben 3 aydir yastikla yatiyorum. Ve sanirik aliskanlik.oldu doğumdan sonrada yastiga devam edecem gibi :)

Canim sana şuan.nazil ozendim
Kolaylıklar diliyorum

Ben aldim canim sorunsuz şekilde.elime ulasti

Anaamm ne güzel bi doğummuş o öyle açılması filan da çok hızlı olmuş maasallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…