2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Belli olmaz bir gece ansızın dönebilir. Dönmüş benim ruhum duymadı.

Ayyyy hadi Hayırlısı sağlıklı sıhhatli kolay bir doğum olur inşallah bebeğini de alırsın kucağına öyle yazarsın bize Allah yardımcın olsun

Canım örgü yapabiliyorsan örgü Yap acayip kafa dağıtıyor ben kendimi örgüye verdim ki elimde sinir sıkışması var elim uyuşuk olmasına rağmen diğer türlü Aklımda deli sorular kocam 1400 km uzakta hiç birini düşünmemek için örüyorum sürekli örerken de hep oğlumla konuşuyorum benim çözüm yöntemim bu

Saglikli gunlerde giyirelim ins canim
saol canm
ayy canm hayirlisiyla al yavrunu kucagina
Günaydın herkese biz hastaneden geliyoruz benim kizin hiiic dogmaya niyeti yok gibi dr haftaya bi daha gel dedi kilomuz 3571 olmus suyumuz yerinde haftaya cati muayenesi olcam bizden hberler bolee doguran var mi gecmise daha bakamadim
gunaydin canim benim kiin da niyeti yok
Temizlikci ile kv ev temizliyorsoylendim ama bosa soylenmisim,getirdigi kadin cok superrr cikti valla,dogum oncesi miss gibi olcak evimm
ohh cok sevindim valla

Ben kırkı çıkmadan yaptırmayı düşünüyorum abimler 1 hafta içinde yaptırmıştı sanırım ni sorayım onlara da net cevap vereyim çok rahat etmişlerdi 3 aylık oldu oğulları

Ayu ne guzel iste bitiriosun melegini kucagina alican rabbin yardimiyla.. planli sezaryen oluosun yani dimi? Vakit bulursan yaz bize :) saglikla kucagina al sutun bol olsun canım

Ben kırkı çıkmadan yaptırmayı düşünüyorum abimler 1 hafta içinde yaptırmıştı sanırım ni sorayım onlara da net cevap vereyim çok rahat etmişlerdi 3 aylık oldu oğulları
Bende eşimi ikna edebilirsem hemen yaptırmak istiyorum sorunca buraya da yazarsan sevinirim cnm nasıl kolay iyilesmis mi falan yaşayan birindn duymak daha iyi olur

Ne yaptın acaba merak ettim seni hastaneye gittin mi iyi haberlerini bekliyorum

kizlar yarin icin son hazirliklarimi da tamamladim. simdi yaTiyorum.. simdilik heyecan yok bakalim.. sizlerden dua istiyorum sag salim cikalim kucuk kuzumla dogumdan.. allaha emanet olun.. haydi hayirli geceler..;-)
Hadi hayirlisi cnm güzel haberlerle dönersin tekrar aramıza inş. ..

Ya bende öyle 2.gün falan yapılsın olsun bitsin diyorum da eşim istemiyor daha göbeği iyilesmeden pipisine taktın sende diyor
Canım zaten 2 aydan sonra zor oluyormuş bir de Dr bi jel vermiş o hemen iyileştirmiş hem fena mı göbeği pipisi hepsi bir iyileşir kolaylık olur

Kızlar ne uyuyabiliyorum ne oturabiliyorum ne de yatabiliyorum hicbi turlu rahat edip uykuya dalamiyorum yattigim zaman sabah kaburgalarimin kenarlarında acayip ağrılar oluyor öğleden sonraya kadar da geçmiyor oturarak uyunmuyor au an yastıkları koydun üst üste gozumden uyku akıyor ama yine de uyuyamiyorum..

Bi de ne zaman yatsam şöyle rahat gibi,batma tarzı o iğrenç kasintidan oluyor kollarımda bacaklarımda..

Ne yapiyim ne onerirsiniz?

Merhaba kızlar...Benim dünden beri sancılar var kasılmayla birlikte..gecede pembemsi bir akı...geldi sancıların şiddetinin artmasını bekliyorum şuan çok hafif denilebilir.Dualarınızı eksik etmeyin..
nasıl oldu canım sancıların gittinmi doktora

Kelin ilacı olsa önce kendi başına surermis.. Bende bi rahat edemiyorum. Yatak bile batiyo artık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…