2015 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğinizin Cinsiyeti Ne Olacak ?

• Kızımız Olacak :)

OY: 149 47,2%
  • Oğlumuz Olacak :)

OY: 160 50,6%
  • İkiz Kızlarımız Olacak :)

OY: 0 0,0%
  • İkiz Oğullarımız Ollacak :)

OY: 1 0,3%
  • İkiz; Bir Kızımız, Bir Oğlumuz Olacak :)

OY: 5 1,6%
  • üçüzlerimiz olacak :)

OY: 1 0,3%

• Ankete Katılan
    316
  • Anket Kapalı .
Şu 15 günde can sıkıntısından bir battaniye 1 yelek ördüm şimdi de sıcak su torbasına kılıf öreyim diyorum malum Kerem alp doğunca hep ona vakit ayırcam örgü keyfimi sonuna kadar yaşayayım

Ahh ahh o hatayı bende yaptım üstelik ilkinden ders çıkartmış biri olarak.Demiştim bu sefer geç söyleyecegim diye ama doktor gelişimi ilerde diye bir hafta öncesi dedi dogum tarihini bu seferde yine aynı hesap.Hayır yani dogunca zaten duyarsınız ne diye hala dogum yapmadınmı, ayyy dogsunda sevelim artık falan filan tamam sagolsunlar ilgileniyorlarda birazda düşünmk lazım elinde olan bir şey degilki yani insanın.annem ve ablamı ben arıyorum onlar stres olmayım diye sadece nasılsın diyorlar.aile başka yaa

Bende dogsun artık yaaa sevelim diyenlere içimden hı hı sizin için bir koşu dogum yapıp geleyim demek geliyor içimden.s

Ayy sahimii ne gzlll yaa masallah size,darisi basimiza insallah

Bu bir hafta çabucak geçiverir inşallah canım sağlıkla sıhhatle

Şu 15 günde can sıkıntısından bir battaniye 1 yelek ördüm şimdi de sıcak su torbasına kılıf öreyim diyorum malum Kerem alp doğunca hep ona vakit ayırcam örgü keyfimi sonuna kadar yaşayayım
Bende kendimi orguye verdim. Pembeler bitti mavi yelek oruyorum artik :)

İyice tenhalaştı buralar

Herkes doğurmaya başladı canım. Bizim de az kaldı hayırlısı ile...
Ay sonu doğum yapmanin kaderi demek

slm canlarim yarin sabah 10 da sezeryan dogumum olucak nasip olursa lutfen benim ve bebegim icin dua edin suan cok heycanliyim nasil uyucam bilmiyorum bu gece evet ta 39+3 te evladimi kucagima alicam insallah.rabbimden tek dilegim sag saglim saglikli bir sekilde kollarima almak evladimi.spinal anestezi ile olucak dogumum dogumdan sonraki agrilar cok korkutuyor ama insallah bu 9 ay nasil gectiyse hepside gecicek ...
lutfen dua edin benim ve bebegim icin opuyorum hepinizi bidahaki sefere oglum emre ile yazicam insallah size

Allah kurtarsın.... Hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin....

Sağ salim, kolay bir doğumla kucağına alırsın inşallah bebeğini. Bir garip oldum yahu, yazın neler konuşuyorduk ediyorduk şimdi ne haberler veriyoruz.. Allah hepimize nasip etsin inşallah sağlıkla tamamlamayı.

Sıkıntıdan ne yapacağımı şaşırmış durumdayım. Sinirimden oturup ağladım bu akşam. Zaman geçmiyor, yapacak birşey bulamıyorum. Yapmak istediğim şeyleride ben yapamıyorum falan patladım iyice. Eve bi arkadaşım gelsede insan görsem diye can atıyorum. Birileri gelincede rahat oturup kalkamıyorum.
Ruh halim çok acayip

allah yardımcın olsun.. sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Merhaba
Uzun zamandır yazamıyorum ama hepininzi takip etmeye çalışıyorum geriden geriden o yüzdende cevap yazamıyorum hızlı hızlı okuyayım diye sanki mecbur gibi, alışkanlık işte. Ama baktım ki daha 30 sayfa var bende bir iletişime geçeyim arkadaşlarımla dedim.
Şimdi size bir konuda fikrininzi sormak istiyorum. Konuşuldu mu hatırlamıyorum ama yenidoğan sünneti hakkında ne düşünüyorsunuz? bir aralar fazlaca aklımdaydı belki yazmısımdır ama sonra unutuvermişim. internette araştırıyorum uzmanlar öneriyor ,yaptıranlarda memnun ama zamanı hakkında değişik fikirler var. ilk 24 saatten sonra diyen var, 7 günde diyen var,1 ayda diyen var, 40 günde, 2 ayda diye gidiyor. Ama 9 ayda yaptırdım iyi oldu diyeni pek duymadım sanırım en geç 1.5-2 aylık dönemde yaptırsak iyi olacak. Siz ne dersiniz?

simdiden hayırlı olsun allah bagislasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…