2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
herkese merhaba 2014 te bende anne olmak istiyorum
1 1,5 ay evvel dr ye gittim ve kistim için 3 aylık tedavi uyguluyoruz ondan sonra da bebiş gelir inşallah
bu arada ilaçlar sürekli kanama yapıyor moral bozmak istemiyorum.
bu arada neler yapıyorum
eşime bol bol keçiboynuzu yediriyorum hatta pekmezini aldım ama ağzına sürmüyor
çakşır çayına başlatıcam inatla başlamamak için bugün yarn erteleyip duruyor bol bol fındık antep fıstığı ceviz badem karıştırıyorum
yeşillikler sebzeler çok iyi geliyormuş salatayı bol tutuyorum
nohut iyi diyorlar hafta da bir yine nohut yedirmeye çalışıyorum kistlere omega 3 iyi geliyormuş hafta da bir balık tüketiyorum
yine eşime akşamları bir kase ay çekirdeği yediriyorum bol bol dua edip Meryem suresini okuyorum.
Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
2014 te anne olalım

birdaha ki adet günleriniz ne zaman? arkadaşlar benim yeni yıllın ilk günleri inşşallah olmamda 2014 hediyesini verir bana

Aynen canım benımde oyle ocagın 3. de bnm tarıhte. benm adetlerım duzensızdır gercı ne zaman gelecegı suprız olur yanı bana. gecen ay klomen sayesınde zamanında olmustum ınsallah bu ayda olcaksam zamanında olurum ınsallah yoksa cok heycan yapıorum hamılemıyım dıye. :2:

insan nasıl umutla bekliyor dimi kuzucuk sanki günler geçmek bilmıyor ( İNŞŞALLAH 2014 UĞUR GETİRİR HEPİMİZE CANIM SEN HİÇ DR GİTİN Mİ?NORMAL Mİ HERŞEYİNİZ

canım ınsallah emeklerının karsılıgını alırsın. sen kac yasındasın ne zamandır cocuk ıstıosunz ve kac yıllık evlısın. buarada yazmadan gecemıcem benım en yakın dostumun hatta kardesımın dıyeyım aramızdakı lakabı zeytındır. bana uzak oldugu ıcın ozluorumda cok onu ondan sebeptir ki zeytını gorunce dayanamadım. konuyu saptırdım ama bıraz :)

insan nasıl umutla bekliyor dimi kuzucuk sanki günler geçmek bilmıyor ( İNŞŞALLAH 2014 UĞUR GETİRİR HEPİMİZE CANIM SEN HİÇ DR GİTİN Mİ?NORMAL Mİ HERŞEYİNİZ

inşallah tatlım inşallah. ne yazıkkı normal degıl ya ıkıncı ayım bıtcek ıste tedavıde pko cıktı gecen ay ılk gıttıgımdede yumurtalıklarımın tembel oldugunu söledı ıkı aydır klomen kullanıorum canım ayın 23. de yumurtlama olmus mu dıe bakılacak. doktora sormustum engel teskıl edıomu bu durumlar zor mu yanı dedım bnm ıcın bebek sahıbı olmak hayır dedı elbette olur ama senın doktor kontrolunde olman lazım doktor destegıyle olcak ınsallah dedı. bılmıorum yanı ne olcak Allahım ne zaman ol derse olcak ıste canımm

cnm ne güzel arkadaşını da anmış oldun
27 yaşındayım 2.5 yıl oldu evlendiğimiz birkaç aydır çocuk istiyorduk
ama iş ciddiye binmeden önce kontrol amaçlı dr ye gitmek istedim. küçük bir kist çıktı
başta moralimi çok bozmuş olsa da ümitsizliğe kapılmak için çok erken olduğunu düşündüm.
Rabbim ne zaman nasip ederse o zaman olacak elbet en kısa zamanda da nasip eder inşallah.
bu arada bu ilaç nedeniyle adetlerim düzensizleşti ara kanamalarım oldu 2 kutu daha kullanıp dr ye gidicem yine umarım adet düzensizliğinden sorun yaşamam bir de

helal olsun sana canım istikrarlısın baya,bişey sorcam acaba nohut neye iyi geliyormuş

hafif derecede bendede varmış pko dktor öyle dedi ama zararsız olduğunu söyledi sıkma canını pko engel değilmiş gebeliğe

dr ye gitmekte bende çok geç kaldım sanırım
keşke daha erken gitseydim 2. 5 yıl beklemeseydim dediğim oluyor
insanın aklına gelmior ki sorun olacağı zor olacağı birde hep çevremde 6 ay 7 ay bekleyenler oluyordu normal sanıyordum
inş. bizim bu kadar uzun soluklu bir bekleyişimiz olmaz

merhaba arkadaşlar..bende 2.5.yıldır evliiyim...varikoselden oldugu içi hamile kalamadım...eşim ameliyat oldu..şimdi bkleme aşamasındayız....RABBİM HEPİĞMİZE NASİP EDER İNŞALLAH..

canım ılac nedenıyle duzensızlesmıs benım bıldım bılelı duzensız. bunu doktor duzeltır canm merak etme kist içinde kesınlıkle sıkma canını bende gecen ay yumurtlama olmusmu dıe doktor baktıgında kıst olusmus demıstı adetle attım cok sukur. bu sureklı ınsanlarda olabılen bısey canım bunun ıcın bozma moralını sakın.

anladım kuzum bak neguzel dr desteğimle olcak demiş sende umut et hep olacak :) zamanla hepimizin inşaallah hangi şehirdesin?

hafif derecede bendede varmış pko dktor öyle dedi ama zararsız olduğunu söyledi sıkma canını pko engel değilmiş gebeliğe

okadar cok arastırdım kı bu hastalıgı hemen gebe kalan var 5-6 yıl bekleyen var etkılenmemeye calısıorum bende bol bol dua edıorum Allahım yuzumuze gulcek bılıorum ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…