2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Belli olmaz kuzum hemen bozma moralini adet belırtılerı ile aynı olabılıyormus hamılelık belırtısı ,ne cok umutlan nede moralını boz sabırlı olsa sadece tatlım bı kac gun kaldı :KK66: tek yonlu batmalar yada agrın varmı seyirme fln sagda veya solda? buarada yerlesme kanaması herkesde olmaz tatlım :KK66:

sag kasıgımda agrım oldu egılırkende kasıgımda agrı oldu bır kere kalkarken yavaş kalkmıştm ama ne bılım ya herkes burda demiş bulantı fılan bende hıcbrı yok ahhh o kayınvalıdem gelmeyeydı aahhhh :KK66::KK66: kısmet canım ya bacaklarımda da hafıf agrılarm başladı adet oldugumda bacaklarım çok agrır benım :KK43:

sag kasıgımda agrım oldu egılırkende kasıgımda agrı oldu bır kere kalkarken yavaş kalkmıştm ama ne bılım ya herkes burda demiş bulantı fılan bende hıcbrı yok ahhh o kayınvalıdem gelmeyeydı aahhhh :KK66::KK66: kısmet canım ya bacaklarımda da hafıf agrılarm başladı adet oldugumda bacaklarım çok agrır benım :KK43:

Taktın sen kayınvalideye :KK70: Hayırlısı inş canım bebısın senınledır inş ya bak heyecanlandım şimdi =) test yapınca regl gecıkınce fln habersız bırakma beni heeee =)) mıde bulantısıda herkesde olcak dıye bıse yokkı tatlım suan arkadasım 4 aylık hamıle bıkere bıle mıgdesı bulanmamıs ve cok rahat gecırıo belırtı bıle yokmuş mesela =)

Taktın sen kayınvalideye :KK70: Hayırlısı inş canım bebısın senınledır inş ya bak heyecanlandım şimdi =) test yapınca regl gecıkınce fln habersız bırakma beni heeee =)) mıde bulantısıda herkesde olcak dıye bıse yokkı tatlım suan arkadasım 4 aylık hamıle bıkere bıle mıgdesı bulanmamıs ve cok rahat gecırıo belırtı bıle yokmuş mesela =)

yaaa gercektenmı ümitlendırme şimdi benı :KK9: adetım gelene kdr ben çatlarm zaten kaç sayfaya baktm adetı gelmeden gebelıgını ögrenen varmı dıye :KK9::KK9: inş bi test yapıyım yazarm canım :KK24:

yaaa gercektenmı ümitlendırme şimdi benı :KK9: adetım gelene kdr ben çatlarm zaten kaç sayfaya baktm adetı gelmeden gebelıgını ögrenen varmı dıye :KK9::KK9: inş bi test yapıyım yazarm canım :KK24:

bekledıgın ıcın kendınıde dınlerse ınsan hamıle gıbı hısedıyormus gercekten burda okudum hep , sen kafanı baska seylerle mesgul etmeye bak o sırada günler gececek hemen :KK66:

hayırlı sabahlar canım hoşgeldin aramiza

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Hosbuldumm ben bi sorum olacak adetime 2 yada 3 gun felan var ama dun ic camasirima hafif akinti ile birlikte bi iki damla cok az kan geldi cok merak ediyorm needn oldu ne anlama geliyo

Hosbuldumm ben bi sorum olacak adetime 2 yada 3 gun felan var ama dun ic camasirima hafif akinti ile birlikte bi iki damla cok az kan geldi cok merak ediyorm needn oldu ne anlama

canım şuan ne desem boş ınanki hamile sin desem olmaz hamile degilsin desem olmaz beklemekte yarar vardır sakin test filan alma bekle tamam mi

Son düzenleme:
Hosbuldumm ben bi sorum olacak adetime 2 yada 3 gun felan var ama dun ic camasirima hafif akinti ile birlikte bi iki damla cok az kan geldi cok merak ediyorm needn oldu ne anlama

canım şuan ne desem boş ınanki hamile sin desem olmaz hamile degilsin desem olmaz beklemekte yarar vardır sakin test filan alma bekle tamam mi

Ilk defa gordugum birseyy test almayi dusunmuyorum adetim gecikmeden yapmam daha once cok haya kirikligi yasadim yine yasamak istemem ama merkdn olcem zaman gecmez simdi

Hosbuldumm ben bi sorum olacak adetime 2 yada 3 gun felan var ama dun ic camasirima hafif akinti ile birlikte bi iki damla cok az kan geldi cok merak ediyorm needn oldu ne anlama geliyo

Adetin hep aynı günmü oluyorsun. Daha öncede yaşamamışsın. Yerleşme kanaması olabilirmi. Bişey kalmamış bekleyip görelim sonucu. İnşallah hamilesindir.

Son düzenleme:
Ben kürtaj sonrası ikinci adetimi gördüm. Genelde adetim bir hafta ileri atar. Sat 26 nisan. Bu ay 26 ile 32 arası adet olmam gerekiyor. Ama benim şimdiden kasık ağrılarım oluyor. Hamileliktede deli gibi kasık agrım olmustu. Bu nedenle hamile olacagımıda hiç düşünmemiştim. İnşallah bu kasık ağrılarımında nedeni hamileliktir. Hayırlısı neyse o olsun allah isteyen herkese nasip etsin.

X