2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
inşallah hemen hamıle kalırızda bızde tadarız bu duyguyu :) bu hafta bıttıkten sonra bellı olucak sanırım benım durumum yoksa artk önumuzdekı aya :26:

Aminnn inş canım =) hadı hayırlısıyla bıtsın hemen bu hafta ben reglımı oldum bu ay 2 gune bıtecek 1 regl zamanı kaldı onumde sonraaa calısmalarrr calısmalarrr =))

çörek otunu dene canım ıyı gelıyor ben cok faydasını gördum

benım reglılerım zamanında oluyor bu ay 1 gun gecıktı aslında canım ama yınede bu ay onu yapmayı dusunuyorum.Şimdi calısmaara baslamak ıcın kaldı 1 adet günü :) sonn 28 günnn =))

benım reglılerım zamanında oluyor bu ay 1 gun gecıktı aslında canım ama yınede bu ay onu yapmayı dusunuyorum.Şimdi calısmaara baslamak ıcın kaldı 1 adet günü :) sonn 28 günnn =))

sayma canım geçmıyor ınankı ılk defa bu ay zaman geçmedi hala 5 gun var adetıme test yapsam çıkarmı acaba merak edıyorum

Selam kızlar bi siz kalmışsınız. Bizde gün aşırı deniyoruz. Bakalım sonuç ne olacak. Hayırlısı artık :)

Son düzenleme:
Selam kızlar bi siz kalmışsınız. Bizde gün aşırı deniyoruz. Bakalım sonuç ne olacak. Hayırlısı artık :)

inşallah tutar canım . aslında cinsel ilişkiyi bi ödev olarak görmeyeçeksin çok ise yarıyor bu taktik

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende senin gibiydim dun öğrendim gebe olduğumu normal yani fazla bi heyecan olmadı normal herşey )

sen hamile değilmisin

Yok canım. Ocak ayın da kürtaj oldum. İkinci adetimi görünce tekrar çalışmaya başladık. Bakalım kısmet olacakmı. Bekliyoruz.
bU YIL HERKESSSSSSS AMA KARNISINDA AMA KUCAGINA ALARAK BEBISLERINE KAVUSSUN INSALLAH

Amiiiinnnn

sayma canım geçmıyor ınankı ılk defa bu ay zaman geçmedi hala 5 gun var adetıme test yapsam çıkarmı acaba merak edıyorum

bekle tatlım sık dişini kaldı 4 gün regl günü yap ,yada yarın yap bı tane regl tarıhınde bır daha yap ,varmı bı belırtı fln kendınde hıssettıgın bı degısıklık ?

bekle tatlım sık dişini kaldı 4 gün regl günü yap ,yada yarın yap bı tane regl tarıhınde bır daha yap ,varmı bı belırtı fln kendınde hıssettıgın bı degısıklık ?

Hissettgm degisiklik soyle canm benm gogus hassasiyetim adetime yakn olurdu bu sefer yumurtlama donemimde ( doktor bugunu degerlendirim dedikten iki uc gun snra ) basladi bulantı filan hic yok yerlesme kanamasida yok karin alt bolgemde ve kasklarmda agri vardi sadece okdr sanirim adet geliyor

Belli olmaz kuzum hemen bozma moralini adet belırtılerı ile aynı olabılıyormus hamılelık belırtısı ,ne cok umutlan nede moralını boz sabırlı olsa sadece tatlım bı kac gun kaldı tek yonlu batmalar yada agrın varmı seyirme fln sagda veya solda? buarada yerlesme kanaması herkesde olmaz tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…