2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

amın ıns.nıce nıce yıllarınız olsun ıns arkadasım bende mayısın 11 inde evlendım yenı 1 yıl oldu :) yasında genc ne guzel genc yasta anne olmak nasıp olsun ıns bende 26 yasındayım :)

amın ıns.nıce nıce yıllarınız olsun ıns arkadasım bende mayısın 11 inde evlendım yenı 1 yıl oldu :) yasında genc ne guzel genc yasta anne olmak nasıp olsun ıns bende 26 yasındayım :)

inşallah canm bende genç anne olmayı çok ıstıyorm rabbım nasıb ederse senın yaşında genç aynı ayda evlenmişiz allahım nıce mutlu gunler yaşatsın inşallah

aaa bak bugun içmeyı unutmustm gıdıp içeyim hemen başladm canm saol hatırlattın valla başladnmı sende

bende basladım canım gecen ay ama cok unutuyorum ıcmeyı ya telefona alarm bıle kuruyorum halbukı.bana uyku yapıyor folıbol yazmıstı bana dr sendede uyku sorunu oldumu

bende basladım canım gecen ay ama cok unutuyorum ıcmeyı ya telefona alarm bıle kuruyorum halbukı.bana uyku yapıyor folıbol yazmıstı bana dr sendede uyku sorunu oldumu

Yok uyku yapmadi canm bende yeni basladm kullanmaya doktor yumurtam catlayinca düzenli kullan dedi belki hamile kalirim diye benim midemi cok sisiriyordu kirda ic dedi doktor sende dokunuyorsa kirip icebilirsn istersen

Yok uyku yapmadi canm bende yeni basladm kullanmaya doktor yumurtam catlayinca düzenli kullan dedi belki hamile kalirim diye benim midemi cok sisiriyordu kirda ic dedi doktor sende dokunuyorsa kirip icebilirsn istersen

küçük bı hap zaten nasıl kırıcamkı :) bana dokunmak dıılde canım cok uykumu getırdıgını farkettım ıctıkten 1 saat sonra fln, kahvaltıdan sonraları ıcıyordum ısyerınde zor oldu cok uykum gelıyor dıye aksamları ıcmeye basladım delıksız uyuyorum bıldıgın kı hafıf tı uykum :) sen calısıyormusun buarada

Pit diye kiriliyor hemen :) calisiyorm bende isteyim bebis olsada ciksam diyorm :)

Pit diye kiriliyor hemen :) calisiyorm bende isteyim bebis olsada ciksam diyorm :)

Bebıs olunca cıkacakmısınn,bebıs olunca ısten cıkan arkadaslarım pısman canım ya ıns sende pısman olmazsın :S tabı ısının sartları onemlı bakan bırın olur mu olmazmı oda önemli

Bebıs olunca cıkacakmısınn,bebıs olunca ısten cıkan arkadaslarım pısman canım ya ıns sende pısman olmazsın :S tabı ısının sartları onemlı bakan bırın olur mu olmazmı oda önemli

hamıle olunca dogumdan önce sskyla ızne ayrılıyrsn ya bende onu beklıyorm canm dogumdan snra bebişimden ayrılabılırsem çalısırım evım çok yakın işyerıme hemen önumdekı sokak annecıgımde miss gıbı bakar ama iş yerı benı gerı alırmı bılmıyorm cnku tek ben çalışıyorm satış ofısındeym ınsaat fırmasnda yerıme bırını almak zorundalar ben ızne ayrılınca :26:

Ay ımkanlarında cok guzelmıs aslında keske benımde okadar yakında olsa :S ama dedıgın gıbı tek calısma kısımı sorun yaratmaz ıns gecıcı bırını alırlar sadece.hayırlısı ile bebısın gelsınde ondan sonra duruma gore gıdısat bellı olur zaten sneın sımdı regl tarıhlerın ne zaman tatlım ıns bu ay hamılesındırr ne kadar heyecanlı yaaa :)

bat 28 de (bat'ıda yenı ögrendm) inşallah olmam ama olursamda ılk defa 40 gnden önce adet olmuş olucam bırde yumurtan catlamış dedı doktor muayenede buyk ıhtımal dun çatlamıstır dedı bugunu degerlendırın dedı o yuzden buay yakalayamamıs olabılıcegm ıcın pek umıtlenmıyorm senın ne zaman bat canm

inş olmazsında hayırlı haber alırsın canım.Kacırmamısta olabılırısn bellı olmaz cunku sperm ler 3 gun yasıyor 1 gun de olacak sadece dıye bır sey yok yani :) benım bat bugün canım,suanlık bır belırtı yok karın şişliginden baska=) ben bu ay beklemıyorum ama bı suprız olmadı ise tabi :) cunku 1 ay daha beklemem lazım tatlım ben saglık sıgortası yaptırmıstım ve 1 ay sonra doluyor surecım,hazıran adetınden sonra calısmaya baslıcam yani sabırsızlıkla ogunu beklıyorum :)

bıraz özel olacak ama :S eger adetlerın düzensiz ise 1 gun ılıskı 2 gün ara 1 gun ılıskı 2 gün ara bu sekılde o ay boyunca ılıskıye gırersen mutlaka yumurtlama gununu yakalama şansın olur kacırmamıs olursun hem.cunku regl gunlerı 28-30 arası gunler olmayanların yumurtlama gunu hesaplanamıyor aklında olsun Allah ın ıznı ıle guzel haberler almak nasıp olsun :*

saol canm teşekkur ederım bızde buay kaçırmayalım dıye gun aşırı dıyordk ama kvdemler geldı nasıl denk getırdıyse kayınvalıdem onlar gıttı ben doktora gıttım hemen ertesı gun çatlamış dedi kısmet artk ınsallah tutmuştur tutmadıysada önumuzdekı aya artk kısmet allah ne zaman nasıb ederse test yapıcakmısın belkı surprız vardır

Aklıma girme kız :) Olurum ben bugün olurum :)
nasıp kısmet canım inş tutmussundur tutmadıysa onumuzdekı ay bırlıkte bekleriz canım hergun dıılde araya mutlaka 1 yada 2 gun koyarak ılıskı olsun cunku hergun hergun olunca spermler hareketlılık ve cokluk olmuyormus oyuzden 1 yada 2 gun koyuluyor araya hatta bazı doktrolar 2 gün ara dıyorlar.senın tutma ıhtımalın yuksek analttıgına gore cunku k.valıdenler gelmeden 2 gun yada 1 gun once ılıskı oldu ıse yumurtada catlamıs olabılıtesi yuksek Rabbım nasp etsın inş

bakalım canm ınsallah bu ay tutmustur tutmadıysa önumuzdekı ay öyle yaparız

bakalım canm ınsallah bu ay tutmustur tutmadıysa önumuzdekı ay öyle yaparız

aynen canım hayırlısıyla gelecek bebeler inş ay hazıran olsun regl olım bıtsın hazırandada sonra bende beklemek ıstıyorum boyleeee :) heyecanlanıyorum zaman yahklastıkca =)

aynen canım hayırlısıyla gelecek bebeler inş ay hazıran olsun regl olım bıtsın hazırandada sonra bende beklemek ıstıyorum boyleeee :) heyecanlanıyorum zaman yahklastıkca =)

inşallah canım benım bellı olmasına daha çoook var en az 12 gun var hamılelık nasıl birşey acaba çok merak edıyorm ya en çok onu merak edıyorm hıc hamıle kalmadgm ıcın çoook uzak gelıyor bana

biz senınle aynı seylerı hisedıyoruz sanırım bende hıc hamıle kalmadım :) bende merak ıcerısındeyım hamılelık nasıl bırsey nasıl davranılır ögrenınce nasıl davranmalıyım :) bana yakısacak mı bebegıme bakabılecekmıyım hepsı soru kafamın ıcınde merak=))

inşallah hemen hamıle kalırızda bızde tadarız bu duyguyu :) bu hafta bıttıkten sonra bellı olucak sanırım benım durumum yoksa artk önumuzdekı aya :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…