2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161
Mrb kizlar rabbim hpimize minik melekler nasip etsin gobusler bebisle dolsun. Adetime bes gun var. Bugun belimde degisik bi agri var. Batiyo gibi yariliyo gibi. Sarimsi bi akintim basladi ve goguslerim sisti. Boyle bir belirti yasayan varmi hepinize kucak dolusu sevgilerrr

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

herkes neredeee perıkanadııııı nasılsın yaz bırseylerrr merak ettım senı

Canım ne zamandır girmiyordum girsem de kurumda yasaklı olduğu için topiklere yazamıyordum iyi değilim ben hayattan koptum 24 saat midem bulanıyor gece uykuya bile dalamıyorum o kadar kötüyüm artık çıkarıyorum da afedersin.. Çok zorlanıyorum Rabbim yardım etsin sizler nasılsınız?

Canımmm gunaydınnn ay takvımını gordum cok sevındım arkadsaımm=) emınım zordur mıgde bulantıları fln zorluyordur senı baya ama sevınmelısınde bı yandan mıden bulanıyorsan bebegın saglıklı demekkı drlar hep oyle soyluyor , 3-4 ayı atlattın mı rahatlar hamılelıgın tadını cıkarırsın ıns.ben ıyıım cok sukur bende folık asıtıme basladım cok sukur ıyıce hazırlandıgımı hısedıyorum artık bu yola zaman hızlı gecsın ıstıyor ve heyecanlanıyorum=)

Sağolasın canım benimmm... Geçrekten çok zorluyor ama dayanmaya çalışıyorum... Hadi bakalım kendini fiziken ve ruhen hep olumlu rahatlat inşallah güzel günler yakındadır

Sağolasın canım benimmm... Geçrekten çok zorluyor ama dayanmaya çalışıyorum... Hadi bakalım kendini fiziken ve ruhen hep olumlu rahatlat inşallah güzel günler yakındadır

Allah yardımcın olsun ıns bıan once atlat zorlu gunlerıni , amınnn ıns guzel gunler yakındır hep kafamı rahatlatmaya calısıyorum inş bı sorunla karsılasmadan bebısım olur benımde,hormon tahlıllerımı yaptırdım muayenemı oldum hersey yolunda dedı dr bı problem yasayacagını sanmıyorum folık asıtıne basla hemen dedı bakalım ıns guzel olacak hersey=)

Ohh iyi bakalım güzel haberler bunlar.. Artık gerisi size kalmış bebek çalışmalarına başlayın :))

evet ovulasyon yani yumurtlama testi arkadaş anlatmış zaten :)

Gçer canım sabırlı olmak lazım ben geçen gün düşündüm de Rabbim dedim kürtaj olduğum gün geldi aklıma sana şükürler olsun dedim gerçekten çabuk geçiyor

Cok sukurr arkadasım Allah ım bebısını saglıkla kucagına almayı nasıp etsın inş

Olur canım ,ben de daha önce burdaydım ve geçen ay kimyasal gebelikten sonra formu takip etmeyi bıraktım.Eminim burada yazan çoğu insan anneliği tadacak birgün; ama çoğunu çok aceleci görüyorum ve her ay ağlayan var çok çok üzülen var.Bence kendinizi rahat bırakın fazla takılmamaya çalışın ben öyle yaptım şu an gebeyim.Burada yazılanları okudukça elinde olmadan beklentiye ve strese giriyorsun ,belki psikolojik olarak rahatladığını sanıyorsun fakat takıntı oluyor.Çok duydum eşine ve kendine değişik şeyler içiren yediren ama inan çok bi faydası yok bunu bilim de diyor zaten.Bence önce kendi beden ve ruh sağlığınıza dikkat edin sonra bebek gelecek zaten.Paylaşmak istedim bunları yaşamış biri olarak umarım faydalı olur.Bu arada polikistik overım var ve kimyasal gebelikten sonraki ay gebe kaldım.

Canim gerçekten haklisin ama beklmek ve sonuç alamamk çok zor şimdide bi arkadasmn daha hamile oldgnu duydm ve aglmya başladım yine Esim de teselli etmeye calisiyo..kalbim ruhum bedenin çok kirik..isyan etmek istemiyorum nasip diyorum keşke rahat olabilsem ama nafile..her gecen gün daha da çok agliyorum..

Anladım ,kaç yaşındasın, kaç aydır bebek düşünüyorsun bilmiyorum ama yıllardır bekleyen ve sağlık problemi olmayan insanlar da var biliyorsun.Sağlıklı olman her şeyden önemli , bir uzmandan yardım almayı düşündün mü hiç?

27 yasindayim ikinci yilindayim evliligimn .ilk basta hemen cocugmz olacagini dusunup birkaç ay korunduk sonra PKo olgumu öğrendim dünyam yikildi.birkaç aydir zayifladim ve klomen tedavisi gördum ama olmadi. benden daha vahim durumda olanları düşünüp sukrediyorum ama yinede içim aciyo..dun çikolata kisti olduğunu öğrenen arkadasim aradi ilk aydan hamile kalmis sok oldum.bugünde yeni düşük yapan arkadasim hamileymis buda ikinci sok oldu cevrem hamile dolu..takmiyim diyorum ama dayanamıyorum..;(bu mutluluğu bende yasayacakmiyim bi gün merak edyrm.bugün o kadar çok agladimki Esim gelip gelecek ay tüp bebek yapalim dedi onada üzüldüm ;((

Bende de var pko.Hatta ilk gittiğim doktor dedi ki doktor kontrolünde bebek sahibi olabilirsin ,biraz problem olabilir vs.Ben 28 yaşındayım evleneli 2 yıl oluyor dediğin gibi biraz zaman insanı ürkütüyor yaşımız aslın daha genç ama takıntı olunca her şeyi olumsuz görmeye başlıyor insan.Bence en kısa zamanda yaşarsın bu mutluluğu, eşin senin çok üzüldüğünü gördüğü için öyle bi istekte bulunmuş bu kadar kendini yıpratma canım dediğim gibi istersen bi uzmanla görüş psikolojik olarak rahatlamak için illa ilaç kullanmaya gerek yok bikaç seans bile sana iyi gelir diye düşünüyorum ; çünkü böyle giderse hamileliğini de etkileyebilir.Ben kimyasal gebelikten sonra gebeliği öğrendim, ve inan endişeler devam ediyor o kadar çok var ki bebeğin kalbi atacak mı testler normal çıkacak mı ya kalbi durursa düşük mü olacak vs... Sen şimdiden sakinleşmeye başla ki bebek de sağlığıyla gelsin ,rahat bir gebelik geçirmek için soğukkanlı olmak lazım her şeyin hayırlısını dile.Ben düşük de yaşadım kürtaj da oldum kimyasal gebelik de yaşadım doktor bunda da başlangıçta umutlu konuşmadı daha birçok şey.Eşini de kendini de daha fazla üzme ,inan sağlık en büyük hediyen dünyada...Sevgiyle..

Bende bu ikinci bebisi istiyorum fekat eşim bi tane yeter diyor ikna olmuyor çevreden de çok baskı var arayı açma yaşın geçti ( 32 yasindayim) yap diye

Kızlar merhabalar 2014 yılı bize hayırlı evlatlar getirsin inşallah diyerek aranıza katılmak istiyorum bende.

Ben neredeyse 2 yıllık evliyim bir kürtaj geçirdim malesef ilk hamileliğimdi kalp atışı durdu.Neyse çok şükür psikolojim tam düzeldi derken geçen hafta malesef ki 1 adet 4 cm lik sol yumurtalıkta su kisti olduğunu söyledi doktorum tabi yine benim moralim bozuldu duphaston diye bir ilaç verdi onu kullanacakmışım adetimin 16.günü başlamamı söyledi inşallah geçer önümüzdeki ay tekrardan çalışmalara başlamayı düşünüyorum çünkü ilk gebeliğim 8.ayımda olmuştu bakalım bu sefer kaç ay sürecek çalışmalar Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…