2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

EVET yaptırdım yumurtalıklarımda tembellik yapan kistler varmış ama zararlı değil klomen kullandım olmadı bidahaki ay gene gidicem inşallah bu sefer olur rabbim o güzel duyguyu herkeze yaşatsın

Bende 3 yillık evliyim korunmamısa ragmen bir türlü hamile kalamıyorum arkadaşlar yardım edin lütfen

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

EVET yaptırdım yumurtalıklarımda tembellik yapan kistler varmış ama zararlı değil klomen kullandım olmadı bidahaki ay gene gidicem inşallah bu sefer olur rabbim o güzel duyguyu herkeze yaşatsın

amın ınss,Rabbım hayırlısı ıle sızede nasıp etsın kucaklar bos kalmasın kımsenınn

Bende 3 yillık evliyim korunmamısa ragmen bir türlü hamile kalamıyorum arkadaşlar yardım edin lütfen

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

butun tetkıkler fln yapıldımı sızın ve esınızınde,Rabbım sızede nasıp etsın en kısa zamanda ıns hıc bır sorun yoksa bıle stres bıle engel cok sahıt oldum bu duruma arkadaslarımda hıc sorun yok ama olmuyor takı olmıck heralde dıyıp vazgecıolar oluyor mumkun oldugunca kafanız rahat olsun

Hamıle kalmak ısteyen arkadaslarım tum tetkıklerınızı yaptırın su ay bundan sonrakı zaman dıye ıhmal etmeyın bebek ısteyen dusunen herkes nasıpse 3 ay sonra bende sızler gıbı bebıs bekleyecegım ,sımdıden tum tetkıklerımı yaptıracagım onceden bıleyım bı problem varsada cozumune sımdıden bakarım dıye , doktorumun onerısı hormon tatlılımı yaptıracagım yarın troıdler fln B12 eksıklıgı fln hepsıne baktıracagım varsa bı eksıklık tamamlamak ıcın sızlerde aman ıhmal etmeyın.buarada folık asıtın recetesını hıc okudunuz mu vejeteryan ve B12 eksık olan kısılerın takvıye ıle kullanması gerekıyormus folık asıtı.

yıne doktorumun tavsıyesıdır sızlerlerde paylasmak ıstıyorum tekrar ,hazır urunlerden konserve fn gıbı,tuz,cıkolata,sigara bunlardan kesınlıkle uzak durulması gerektıgını soyledı bebek dusunenlerın ve kırmızı eti cok tuketmemeyı normal derecede tuketılmesı gerektıgını soyledı

günaydın kızlar.. benim bat 25 iydi.. o günden beri hala k.rengi lekelenmem oluyor.. bu bir hastalık belirtisi mi iyi bişey mi kötü mü anlayamadım.. ya tam olsun ya hiç olmasın da bebiş olsun.. temizleniym de dr'a gidecem.. sizler napıyorsunuz, yine kimsecikler yok burda, terkedilmiş topik yine..

gunaydınnn;
İnş herhangı birsey yoktur,ama ıhmal etme doktora git mutlaka,ıns bebiş olsun tabıkıde :) buraya pek kımsecıkler ugramıyor artık ben yıınede ara ara gırıp bakıyorum bazı arkadaslarımız yazmıstır belkı diyeiperikanadındanda hıc ses yok en son ne yaptı ne oldu , ıst gıdecektı en son gıttımı acaba..afyonludan hıc ses seda yok yazsa keske onuda merakedıyorum :S bu aradada bende hormon tahlıllerımı fln yaptırdım bu surec ıcerısınde baktırayım dedım onceden onlara B12 me fln baktırdım cok sukur iyi sonuclar.bu haftadan sonrada folık asite baslayacagım nasıpse bebıse hazırlanıyorum işte :)

ya canım işte de hormon testi yaptıracam ama k.rengi akıntıyı da adetten saymalı mıyım bilemedim..

2 gündür öyle akıntı geliyor bir türlü kırmızıya dönemedi.. onu da sayarsak benim yarın gitmem gerek tahlile, yok eğer onu saymayacaksak h.sonuna gelebilir o zaman da özel laboratuvara gitmem gerekir.. bilemedim valla ya.. dr'uma da ulaşamadım sekreteri kırmızıyı bekle o günü 1. günü kabul edeceksin dedi ama doğru mudur ki..

bir de bu arada ben de merak ediyorum kızları.. afyonlu zaten bayadır girmiyor, perikanadı ve diğer kızlar da öyle.. merak ediyorum ben de herkesi, gerçi bi gelişme olsa mutlaka yazarlardı.. inşallah benim de seninki gibi normal çıkar değerlerim canım.. iyi yapmışsın önceden yaptırmakla.. folik asite de başlayacağına göre, çalışmalara ne zaman başlayacaksın?

Son düzenleme:
ya canım işte de hormon testi yaptıracam ama k.rengi akıntıyı da adetten saymalı mıyım bilemedim..

lekelenme seklınde ıse yok cxanım tam adet olamamıssındır, hormon testını adetın 3 ve 4.günü yapıyorlar genelde 3. gun ama , hormon tahlılı mutlaka yaptır zaten canım troıdler,prolaktın,tsh,fsh bızım ıcın onemlı olan testler yapılıyor sonucta benden dokjtor kan pıhtılasma testıde ıstedı,polıp olabılır bende pıhtılasmamıs polıpmı ayırt etmek ıcın test verdı tekrar muayene olucam polıp ıse operasyon :S daha oncede polıp var demıstı bı dr :S

regl gunun 25 mart sanırım bugun ayın 27 si sen sokuluyorda olabılırsın canım bu ay bende o sekılde oldum 3 gun attı tarıhım endişelenme

Kızlar mrb...ben de uzun zamandr gırmıyordum ama malesef sıze hala mutlu haber veremıyorum....gırmek ostemedım cunku sureklı bu konuyu konusmak dusunmek bana zarar verıyo...unutmaya calıstım hep...gecen ay 29.gun hastalandım cok umutlanmıstım ama olmadı...bu ay 26.günümdeyım hala gelmedı bısey...beklemek zorundayım bu hafta bıtene kadar...bakalım hayırlısı

İnsan regl olmamak için dua eder mi !? Bunu ancak bebeğini arayanlar anlar rabbim nasip etsin hepimize

Rabbım hayırlı zamanda nasıp etsın ınss

Allah tan umut kesılmez arkadasım hayırlısıyla nasıp olacaktır sana ve tum ısteyenlere , ben buradan ogrendıklerımle anladım kı bu yol sabır yolu umut yolu..

İnsan regl olmamak için dua eder mi !? Bunu ancak bebeğini arayanlar anlar rabbim nasip etsin hepimize

senben canım inşallah polip yoktur da operasyonla fln uğraşmak zorunda kalmazsın ama çıkarsa da korkma 10 dk bile sürmüyormuş.. benim durum da belki senin dediğin gibidir, bekleyip görmekten başka yapacak bişey yok..

zeynthearch arkadaşım dualarımızı eksik yapmayalım lütfen, regl olmamak için değil hayırlı ve sağlıklı bir evlat için dua et:) Allah hepimize nasip etsin inşallah..

ozugull , sanırım diğer arkadaşlar da aynı bu sebepten girmiyorlar uzun zamandır. aslında bir bakıma haklısın sürekli bunları okumak insanın kafasını hep bu gebelik meselesiyle meşgul ediyor bu da iyi bişey değil bizler için, iyice kafaya takıyoruz bu sefer ama bir yandan da insan yoldaş arıyor kendine, ve merak ediyor daha önce durumunu bildiği arkadaşlarını.. Allah hepimize hayırlı kapılar açsın..

bende cift cizgiyi görmek istıyorummesıme bu mutlu haberi vermek onun gozlerindeki heyecanı görmek istiyorum bebegimi hissetmek istiyorum butun arkdaslarıma bende artık bebek bekliyorum demek istiyorum bebegime elbiseler almak istiyoruminşl bi gun olur her ay heyecanla bekleyip göz yaşları içinde kendimi bulmak ne zormuş bazen bebek magazalarına gidip elbiseler bakıyorum tek başıma bi gun belki hamile olurum da alırım diye dua edelim biz olmayanalr için

ben bakıyorum ama yazan yok pek... Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat sahibi olmayı nasip etsin ...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…