2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

tatlım alsam mı almasammı kararsız kaldım :26:
zararı yoktur insallahhh.cünkü tedaviye ara vercem.
asılamam tutmadı zamana bırakcam bakalım

afyonlu günün geçtimi test yaptınmı hiç sonuç nedir

canııım günüm 13 gün geçmişti ama bebek yoktu tarlusal verdi dr kullandım bitti 2 gün sonra adet oldum şimdi adetim dün bitti 19unda tekrar dr gitcem iğne istiycem yumurtam yeterince olgunlaşırsa hayırlısı olsun gülüm

tatlım alsam mı almasammı kararsız kaldım :26:
zararı yoktur insallahhh.cünkü tedaviye ara vercem.
asılamam tutmadı zamana bırakcam bakalım

Su bazlıların bir zararı olmaz, tam tersine kuruluk ya da kokulu akıntı türü durumlar, vajinanın asit dengesini bozduğundan ve spermlerin hareketlerini kısıtladığından spermlere zarar verir.

Su bazlıların bir zararı olmaz, tam tersine kuruluk ya da kokulu akıntı türü durumlar, vajinanın asit dengesini bozduğundan ve spermlerin hareketlerini kısıtladığından spermlere zarar verir.

bakalım esim alalım derse alalım

.
Tesekkurler canim mesajin çok iyi hissettirdi adet gordm zaten en iyisi kafani biseylerle meşgul etmek yoksa kendini dinleyince boşuna umutlaniyosun oluğuna biraktim herşeyin hayirlisi..

Slm herkeseeee bende 2014 annesi olmak istiyorm mumkunseeee deli gibi okuyorum konuları yorumları saatlerdir. İnşallah herkes kavuşur beklediğine Allah in gücüne gitmez inşallah bu sabırsızlığımız benim yumurtalar buyumuyomus doktorum ilaç başlayacak inşallah bakalım hersey istediğimiz gibi olur. Olumlu sonuc alanlar paylaşsın lütfen moral olsun hepimize

Amiiiiiiiiiiiiin insallahhhhhhhhh öyle bu yazmışsınız ki arkadasım âmin demeden duramadim. Duyuyor ve görüyor Rabbim bizi ve diyor ki benden gelen hersey sizin icin hayirdir. O emsalsiz ol derse olur sadece sabır Allah'ın izniyle hepimiz icin sabır. Bende vallahi ilk ayda kalırım diyordum adetlerin 15-20 güne kadr gecikiyordu ama sonuc negatif doktora gittim yumurtalarda büyüme olmuyormuş Adet olunca gel ilaç başlayalım büyümesi icin şükür ku bunların çaresi var dedi. O günden beri bu cümle dolanip dürüyor kafamda şükür ki çaresi var. Allah dermansiz dert vermesin kimseye. İnşallah en kisa zamanda Gelirler beklenenler :)

arkadaşlar ben 29 yada 30 günde regl olurum ve hiç gecikmez
bugün 33. gün hala olmadım acaba idrar testi yapsam bugün hemen çıkar mı

günaydın canım sorun neymiş yani tüp bebek falan denemeleriniz oldumu inş bu sene olacak canım bebekleirmiz . umudunu kaybetme.

arkadaşlar ben 29 yada 30 günde regl olurum ve hiç gecikmez
bugün 33. gün hala olmadım acaba idrar testi yapsam bugün hemen çıkar mı

canım hala neyi bekliyosun yaptır bence ben adet gunum gelmeden yapmaya başlıyodum ama bu ay umıdım olmadığı için yapmayacağımda bence yap canım inş hayırlısı olur hakkında.

hayırlısı canım allah büyüktür .sen sadece klomen mi kullandın iğne olmadınmı

kızlar çatlatma iğnesi olalı 11 gün oldu çatlatma iğnesinde ne zaman test yapılmalı .yarın idrar testi yaptırsam çıkarmı acaba

ya kızlar nasılsınız bu hafta inş güzel haberler veren arkadaşlaer olur ben bu hafta çok fena üşütmüşüm galıba kasıklarım çook fena ağrıyo sankim iğne saplıyolar. offf kızlar bu ay ödevimizi doğru dürüst yapamadık ya bu ayda olmayacak olmadı kesın . neyapacağımı bilmiyorum .

seni çok iyi anlıyorum bende aynı şeylerı yaşıyorum bazen acaba diyorum ben mi abartıyorum ama yok benım gibiler çook ... birinin hamıle old duyunca bebek lafı açınca bir hafta iptal kendıme gelemıyorum gözümün ışığı gıtttı bılıyomusun uzun zamandır içten gülmedim. offf yapcak bişey yok beklicez.

Slm cnm saolasin aaa yakiniz ben de Çanakkale biga da oturuyoruz aa ben 2 defa oldum asilama ama devlette oldum devlet verirmiki bana imzali kagit bilmiyorum bakalim sormak lazim inşallah butun bebek isteklerimiz kabul olur rabbim kucagimiza almayi nasip eder. Cumlemize insallah

Gunaydin sorun yok ne esimde nede bendedr okucak diyo asilama yaotirdik 2 defa tutmadi tup bebek denemedik maddi imkanlardan dolayi inşallah olucak ben hic umidimi kaybetmedim rabbim verecek inşallah umudumu keybetmedim umudum hep var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…