2014 yılı anne olmak isteyenler,gelin birbirimize destek olalım

hangi aşamadasınız..?

• Ankete Katılan
    161

Allah razı olsun cnm benim iyiki warsınnnnnnnnn haklısınnnnnn

ne olcak ki canım benim.sonuçta aynı derdi paylaşan arkadaşlarız.varya bizi bizden başka çevremizdeki kimse anlamaz...eşimiz bile anlayamaz...olsun siz varsınız burası var ya içim rahatlıyor resmen

ne olcak ki canım benim.sonuçta aynı derdi paylaşan arkadaşlarız.varya bizi bizden başka çevremizdeki kimse anlamaz...eşimiz bile anlayamaz...olsun siz varsınız burası var ya içim rahatlıyor resmen

aynen canımm ya,iyiki üye oldum bu siteyee

kızlar kırmızı kar yagdı morelim sıfır

bende sabah bi kalktım adet olmusum.cok yıkıldım.cok agladım.
asılamam tutmamıssssss,meger cok umutlanmısdımmmmm

kızzzlaaar kızzzlaaarrrrr moral bozmak yok rab'bim ol derse olacak üzülmek yok yılmak yok mücadeleye devam umut biterse herşey biter yapmayın kuzucuklar bolbol dua edin ve tedaviye devam edin olacaaaaaak hepimizin bebişi olacaaaaak o kadar

hosgeldin cnm,insallah dileklerimiz kabul olur zamana bırakıorum bugünden itibaren
ya preseed kullandın mı sen hiç.aklım karıstı benim iyce.faydalı mı zararlı biseymi ??? :44::44::44:

canım benim ben çok kez yaşadım bu durumu, kaç defa heveslenip doktorun dediği tarhten önce kan testi yaptırıp hüsrana uğradım bilemezsin. çok korkuyorum bu sefer bekliycem çatlasamda bekliycem

Mhb parsen cnm ben 2 defa oldum asilama ama 3 olmak icin ara verelim dedi dr bende 1 sene oldu daha gitmedim ayni seyi yasicam die olmicak die hem ben canakkalenin ilcesinde oturuyorum burdan pek ole imkan yok iste bakalim hayirlisi saolasin cnm seni arkadas olaraka ekleyebilirmiyim en azindan daha iyi bulurum seni ben bu sitede yeniyim cnm allah herkese nasip etsin bebek inşallah tum olmayanlarin bir bebegi olsun

hayır bugün adet oldum yıkıldım.ilk asılamam tutmadı

hayırlı akşamlar kızlar nasılsınızz eses aşılaman tutmamış herhalde canım nolur üzülme Rabbim inşallah bizimde yüzümüzü güldürecek birgün ben inanıyorum bende aşılama için gün sayıyorum bakalım benim ne olacak birde bir umut full çalışma devam ediyor rahim filminden sonra hamile kalma olasılığı yüksekmiş yaa bir umut iştee sende ümüdini kaybetme canımm ümit olmazsa hiçbirşey olmaz niceleri varkii öyle imkansızki durumlarıı bebek bir hayal onlara en azından çok şükür bizim öyle değil yinede her halimize şükürler olsun bol bol dua et bacımm dualarımızdada birbirimizide unutmayalaım inşallah ben inanıyorum olacaaakkk

ben kasım yada aralıkta hsg cekinmistim cnm.insallah canımm rabbim hayırlısından versin insallahhh
sende varmı bir gelisme tatlısımmmmmmmmmm

ben kasım yada aralıkta hsg cekinmistim cnm.insallah canımm rabbim hayırlısından versin insallahhh
sende varmı bir gelisme tatlısımmmmmmmmmm

anladım canım hakkımızda hayırlısı ne ise o olsun gülümm valla bendede şimdilik birşey yok zaten dahada erken adet olmayı bekliyorum (inşallah olmam) adet olunca aşılamaya başlıcaz adet günüm 22 ocak beklemediyimm kuldan gelse kızar bağırır kavga ederiz belki ama Rabbimden gelene boynumuz kıldan ince demekki vermiyorsa bizleri daha çok duaya çağırıyor demekkii

evettt canım kesinlikleee duaa herseye devaa ....
bat ne zmn canım senin ??:44::44::44::44::44::44::44:

hem kayganlastırı,hem hamile kalmayı kolaylastırıcıymıs :26:

o dediğin nasıl birşey canım bende merak ettimm ya bu arada birşey soracam sana sen aşılamayı raporlumu yaptırdın raprsuzmu ben adanadayım burda çukurova üniversitesi balcalı hastanesinde yaptıracam aşılamayı burda aşılama için para almıyorlar fakat ben başkent üniversitesini istiyorum eğer tutmazsa ikinciyi orda yaptırıcam geçen gün aradım aşılama fiyatı 270 liraymış eğer rapor çıkarılırsa 60 liraymış benim merak ettiğim eğer rapor çıkarılırsa ilaçlarıda o raporla alabilirmiyiz acaba yoksa sadece hastane içinmi geçerli rapor senin bir bilgin varmı canım :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…