Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Tek rahatsızlıkları buysa yanlış yapıyorlar.. El alem yüzünden sevdiğin insanla evlenemeyecekmisin yani sen.. Bilmiyorlarsa zaten söylemenize bile gerek yok.. Herkes herşeyi bilmek zorunda değil..

evet bu. dediğim gibi bizim yaptıklarımızdan yaşadıklarımızdan hiçbir fark olmadığı için, o konuda bastıramıyorlar. çünkü diyebilecekleri bişi yok. sadece adları alevi yani...

etraf, nereli olduklarını duyduğunda anlayacaktır.. köyleri alevi köyü olarak tanınıyor çünkü.. benim için hiç önemli değil millettin ne dediği. sonuçta 3 gün konuşur, 4. gün başka birşey olur onu konuşmaya başlar

Amin canım inşallah =) Eylülde iki sene olacak.. Ondan öncesinde de 3 sene arkadaştık =)

Ne güzel ya :) ortak arkadaşlarınız var en azından. Bu çok güzel :) bizim ortak arkadaşımız yok gibi. O bnm arkadaslarmla tanısıyo. Ben de onun. Önceden tanıdığım yok :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben ailenin izin vermeyeceğini düşünmüyorum. Şuan biliyorlar devam ettiğinizi sanırım kabul etmeyecek olsalar ayrıl falan derlerdi gibime geliyor. Bence bir an önce konuş senin de için rahat etsin..

Ortak arkadaşımız yok =) Bir kaç arkadaşıyla onunla tanıştığım gün tanıştık yine.. Sonra arkadaş olduk derken o bana açıldı ama ben istemedim o zamanlar.. 2 sene uğraştı diyebilirim sevgili olalım diye.. Sonra aşık oldum bende ona =))

Ben ailenin izin vermeyeceğini düşünmüyorum. Şuan biliyorlar devam ettiğinizi sanırım kabul etmeyecek olsalar ayrıl falan derlerdi gibime geliyor. Bence bir an önce konuş senin de için rahat etsin..

inşallah canım

bakalım haftasonu konuşurum belki babamla

Çok sevmiş seni demek ki.. Ne güzel :) ben de çocukluğumdan beri seviyodum. Çook dua etmiştim. Rabbim nasip etti. Face i sevmeme rağmen konusmaya orda başlamıstık 👻👻👻

Evet çok sevdi.. bende çok üzdüm onu.. Neyseki geçmişi yüzüme vurmuyor.. Ay ne güzel çocukluğundan beri seviyordun şimdi onunlasın Çok içten dua etmişsin demekki =))

Evet çok sevdi.. bende çok üzdüm onu.. Neyseki geçmişi yüzüme vurmuyor.. Ay ne güzel çocukluğundan beri seviyordun şimdi onunlasın Çok içten dua etmişsin demekki =))

Şimdi mutlusunuz çok şükür. :)) Gerçekten çok dua ettim ben. Çok sevdim ve çoook seviyorum. Allah pişman etmesin :)

Ne düşünemiyorsun, dur hemen olumsuz düşünme..:26:

olumsuz düşünmek değil de kuzum, ben kafamı dinleyeyim muhabbetlerine inanmam pek o yuzden ne düşünsem tam bilmiyorum, sadece bekliyorum

bildigim tek bişey var, ya eski haline dönecek emrah, ya da bu ilişki bitecek. mevcut haliyle devam etmesini istemiyorum

birazcık kıskanç galiba kendisi :26: biraz uğraştırır seni ama en güzeli hiç duymamak, görmemek

lily cigimle baya konuşup halletmişsiniz sanırım ama nacizane bir yorum yapayım :26:

sevgiliniz zaten genelde size tamam diyormuş, ki ben sevgilime biriyle görüşme desem mumkun değil dinlemez demeki ki ılımlı birisi, bence fazla zorlamayın, ve mutlulugunuzun tadını çıkarın

Bana da her zaman yazabilirsin özelden de yazabilirsin. Allah a emanet ol. Hayırlı akşamlar :)

Bak şimdi uyandı.. 8den beri uyuyor ve konuşmaya 7de başladık ondada bir konuda tartışıyorduk.. Şimdi mesaj geldi aşkm uyumuşum diye.. Fark ettim dedim..Konuşamadıkta hiç ben seni çok özledim yazmış.. Olsun önemli değil uyu hadi sen bölme uykunu dedim.. UYUDU. Resmen uyuyakaldı. Ölür müsün öldürürmüsün işte Hayır ben hortlatmasını da bilirim şimdi onu ama uyansa olcak kavga edeceğiz. Yarın ne olacak alttan alacak ben tamam demek zorunda kalçam.. Biz elbet evlencez o yastıkla boğucam onu

Ayy kıyamam yaa :)) haklısın tabi insanın içinde kalıyo kavganın bölünmesi. Biz kavga etsek de o arkasını döner yatar ben burda zır zır ağlarken. Onlar daha rahat işte. Uyanıncaya kadar olayın siniri falan da geçmiş olur nasıl rahat raat uyursun sen e gelir olay. Ben de çok yaşıyrum bunu

lily cigimle baya konuşup halletmişsiniz sanırım ama nacizane bir yorum yapayım :26:

sevgiliniz zaten genelde size tamam diyormuş, ki ben sevgilime biriyle görüşme desem mumkun değil dinlemez demeki ki ılımlı birisi, bence fazla zorlamayın, ve mutlulugunuzun tadını çıkarın
[/QUOTE]

Çok teşekkür ederim. Saolsun arkadaş yalnız bırakmadı beni. Konustuk baya. Varsa tecrübeleriniz yorumlarınızı elbet dinlerim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…