Kız İsteme 2014 yaz aylarında sözlenecekler! Gelin bi hesap kitap yapalım :)

Onu da söyledim canım ama şimdilik uzatmadım daha düğüne iki üç sene var o zaman konuşçaz zaten bol bol daha söz olmadan neyin derdine düştüm

Onu da söyledim canım ama şimdilik uzatmadım daha düğüne iki üç sene var o zaman konuşçaz zaten bol bol daha söz olmadan neyin derdine düştüm

olsun ama şimdiden konuşup ince ince işlemek lazım erkeklerin ancak düşer jetonu

kızz bu arada ne diyecem ben sanaa, hani zayıflamaya çalışacaktık ya beraberr, ben bugun yeşil kahveye başladım eğer başarılı olursam sana da tavsiye edeyim sen de başla bitsin kilolar

Yaa Tam ağzıma çikolata atıyordum yazını okuyunca yutkundum resmen İlk defa duydum desem bu sefer cahillikte sıra bende

Yaa Tam ağzıma çikolata atıyordum yazını okuyunca yutkundum resmen İlk defa duydum desem bu sefer cahillikte sıra bende

diyet konusunda herşeyi bilirim de uygulamam sadece bunu uygulayayım dedim çünkü araştırdıkça gördüm ki düzenli yapanlar tabi biraz yediklerine de dikkat ederek haftada 2 kilo veriyorlarmış hadi 1 kilo versem haftada, 2 ayda istedigim kiloda olurum tabi bunun için sıkılmadan yeşil kahveyi içmem ve az yemem lazım :18:

bu yeşil kahve de metabolizmayı hızlandırıp yagların yakılmasına sebep olan bişeymiş, bakalım görecek miyim faydasını

Ne güzel birşeymiş canım o Acaba tadı nasıl ben beğenmezsem ölsem de içemem ki denedin mi hiç sen

Ne güzel birşeymiş canım o Acaba tadı nasıl ben beğenmezsem ölsem de içemem ki denedin mi hiç sen

bugun 2 kere içtim yani ben daha önce farklı hastalıklar için o kadar kötü şeyler içtim ki bu ballı limonlu geldi bana şaka bi yana tabi ki bal gibi degil tadı ama yeşil çay içebiliyorsan eğer bunu çok rahat içersin

Gitmiyor canım maalesef :18: Sen dene eğer işe yararsa bana da söyle alayım mecbur içerim artık aburcubur hiç yemedim bi şimdi çikolata krizim tuttu sadece Senin nasıl

ilk defa bugun hiç kaçamagım olmadan düzenli bi şekilde yaptım, bide bu kahve metabolizmayı çalıştırdıgı için sürekli tuvaletteyim yarın sabah bakalım hiç giden olacak mi çok tez canlıyım ben yaa hemen bitsin istiyorumm

Aynen bende öyle.. Ne olur sanki yesek de kilo almasak Hiç eğlenceli değil böyle

Aynen bende öyle.. Ne olur sanki yesek de kilo almasak Hiç eğlenceli değil böyle

haplarla filan öyle kilo veriliyormuş da hap da kullanmak istemiyorum yaa, yok sahtesi var yok vucuduna zararı var falan çok değil yaa 7 8 kilo versem sonra da hiç almasam nolurdu sanki haa nolurduu :84: :84:

haplarla filan öyle kilo veriliyormuş da hap da kullanmak istemiyorum yaa, yok sahtesi var yok vucuduna zararı var falan çok değil yaa 7 8 kilo versem sonra da hiç almasam nolurdu sanki haa nolurduu :84: :84:

Çok iyi olurdu valla ben 12 kilo verdim 4ünü geri aldım bile hiç adil değil valla o kadar paralıyorum kendimi vermek için ama ışık hızıyla da geri alıyorum

UHH SEN BAYA kilo vermişsinnn nasıl verdin o kiloyuu

Canım ben 5 6 ay kadar ne cips ne çikolata ne kola aklına ne geliyorsa işte hiçbirini yemedim E üstüne tellerim de takıldı ağrıdan ekmek bile yiyemedim ondan da kıstım gitti bütün kilolar.. ama şimdi artık yiyebiliyorum herşeyi onu farkettim durduramıyorum

ayy daha önce söylemiştin doğru özür dilerimm yaa saglıklı ol da kilolardan bişeycik olmaz bu aradaa boy ve kilon kaçtı :26: daha önce söylemişsindir belki ama ben yine unuttum yaa

ayy daha önce söylemiştin doğru özür dilerimm yaa saglıklı ol da kilolardan bişeycik olmaz bu aradaa boy ve kilon kaçtı :26: daha önce söylemişsindir belki ama ben yine unuttum yaa

Önemli değil canım =)) Benim 160 boyum 59 kiloyum diyetisyene gittiğimde 70 falndım o bana 55e kadar anca düşersin senin bünyen böyle dedi o yüzden 55 olsam göbek atıcam.. Fiziğim orantılı çok şükür sadece kollarım ve göbeğim var nefretlikler onlarda =(

senin bişey yokmuş valla maşalah yaa benim boy 170 , 70 kilo olsam var ya daha bişey istemem kilo konusunda öylece kalıp durayım bi daha 70 in altıda bana yakışmıyor mesele, çok çöküyorum o zaman :26: klasik yalan gibi gelir insanlara ama benim kemiklerim iri, ben minimum 38 beden olabiliyorum o da iri bir 38 beden yani :26: benim aslında öncelikli derdim simitlerim ve sırtımda fışkıran yaglar şimdi bol t shırt lerde falan kamufle ediyorum ama nişanda kamufle edemem, hele bide evlendikten sonra o zamana kadar bu yagların gitmesi lazımmm :84: :84:

Ay o yağlardan bende de var bende öyle şuan 38 bedenim 4 kilo gitse bile değişmez bu zaten almasam sorun yok ama dikkat etmeyince alıyorum bende de simit var Giyinip süslenince kendimi beğenirim mesela ama afedersin çıplak görünce bir kaşık suda boğabilirim kendimi

ben kendimi çıplak görmemeye çalışıyorum o derece yani selulit falan aldı gidiyor da adam da alırken biliyor yani benş, zayıfım diye kandırmıyorum sonuçta az çok gördüğü kadarıyla çok beklentisi yoktur diye düşünüyorum ama hep bol giydigimden göbek bölgemin resmen 3 kat oldugunu bilmiyor ve o bunu öğrenecek kıvama gelmeden o 3 katı yok etmme lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…