2014 Yarenleri! :)

tamamdır canım söyliycem bunları üste çıkmaya çalışır beni dahada kaybeder.. abisinin isteme olayı için arıycaktım tebrik edicektim ama bu olaydan sonra kesinlikle aramıycam ve ona karşı mesafeli davranıcam sevgilisi olan o kıza acıdım doğrusu.
annesi aradığında ister istemez sinirlenicem ama sakin olmaya çalışırım aramız çok iyi ama bu olaydan sonra bilemiyorum çok kırıldım onlara

annesine karsi tepkili olma kadincagzn ne gunahi var kz iyi ol hep ama absne karsi bnde sogurdm acikcasi ccok.zoruma giderdi bylw dusunmesi

annesine karsi tepkili olma kadincagzn ne gunahi var kz iyi ol hep ama absne karsi bnde sogurdm acikcasi ccok.zoruma giderdi bylw dusunmesi
kuzum hiç sağlıklı düşünemiyorum o aileye böyle patlayasım var ister istemez çok sinirliyim hala. abisi bide bana kardeşim derdi yazıklar olsun ya bi ortamda olsak bi laf soksam ona adamlığına laf etsem nasıll rahatlıycam

birak balim adamligi kendinde kalsn sen insanlgni yap boswer sz evlenince senin icn inemli olan esin olacak abisyle cok ilgili olmazsn olur biter ama gene saygni yitirmezsn

birak balim adamligi kendinde kalsn sen insanlgni yap boswer sz evlenince senin icn inemli olan esin olacak abisyle cok ilgili olmazsn olur biter ama gene saygni yitirmezsn
ya benim ablam benim erkek arkadaşıma bile bu kadar ağır laf etmedi benimki kendine yakışanı yaptı sustu abisi yapıcak ben nasıl susucam bilmiyorum. ya benimki sapıtmazsa inşallah.. benimkinin nasıl tepki vereceğini çok merak ediyorum

senin lafinin ustune laf edecek degil uste cikmaz yani

cikmaz herlde balim ya okadr da degil sende yarina halledersn ins
dua edin benim için canım ya o mesajları okumadan nasıl mutluydumm ah aah... kuzum ben çıkıyorum uyuyup bugünü bitirip yarın aramasını beklerim durumları paylaşırım zaten burda.. İnşallaah İnşallah hadi iyi geceler Allah rahatlık versin..

INSALLAH balim INSALLAH ta heo mutlu olursun skma canini iyi geceler ALLAH rahatlk versin canım

Canim dünya mutfağı çok zor ya sen katilacak misin yavrum

Yok kuzu yok beni aşar :)) hem her seferinde boyumun ölçüsünü Alıp geliyorum

Hak vermemek elde değil çünkü devreleri gitti ve tek kalmis hissediyor kendini allahım hayırlısı ile kazasız belasiz atlatır iz inşallah

Amin canm aminn.. Tezkere Alıp gidenler oldukça hep koyuyor zaten ondan böyle oluyorlar.. İnşLlah su gibi akar zaman:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…