2014 Yarenleri! :)

smdi nye yazmiyon ki konus yarna brakma.canim
nasıl yazayım canım ya anca ankesörlüden arayabilir yarın kesin arar işte o zaman .. ah keşkee şimdi çatır çatır patlasam.. şuaann hepsi içimde kaldı ya kastım kendimi sinir krizi geçiricem yani

bekle hem ne soyliceksen smdi dus7nur ona gore patlatrsn syliceklerini sira sira
ne diycem hiç bilmiyorumkii yaa çatır çatır söyleyesim var sağlıklı hiç düşünemiyorum şu halimle sen benim yerimde olsaydın napardın canım

ne diycem hiç bilmiyorumkii yaa çatır çatır söyleyesim var sağlıklı hiç düşünemiyorum şu halimle sen benim yerimde olsaydın napardın canım yazmıştım kuzum..

ne diycem hiç bilmiyorumkii yaa çatır çatır söyleyesim var sağlıklı hiç düşünemiyorum şu halimle sen benim yerimde olsaydın napardın canım yazmıştım kuzum..
ilk once yazardm amacn ne ne yaomaya calsyorsun sen hele abin? bizm cktgmizi blyor bile bile sana byle nasil teklifte bulunur ne kadr igrenc sey sende siritmissn hayrdr niyetnmi var acik acik de herlde byle k9nusurdm valla balim ne blm smdi telde arar agzna ederdm yani abisne karsi hele cok sogurdum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…