2014 Yarenleri! :)

hiç karşılık vermemiş 32 diş gösteren kafa göndermiş sadece. yarın kesinlikle arar ve ben bunları hepsini söyliycemm ağır laflarda edicem ne olucak hiç umrumda değil askermiş yook öyleymiş asla.
valla ne diycgmi sasrdm o abiside halt etms yani bilyon cktgi var dedgi lafa bak cocuga

valla ne diycgmi sasrdm o abiside halt etms yani bilyon cktgi var dedgi lafa bak cocuga
yaaa bideee abisii bu akşamm istemeye gidiceek nasıll bi zihniyett utanmasam abisini arayııp yazıklar olsun diycem ! ya tıkandımmm haddini bildirmem lazım kendimi çok ezilmiş hissediyoruumm

nasilsin tatlm cok sukur dusmussun safaktan :)
iyiyim canım benim valla öyle oldu bugün 83 izin kullanmıycaz artık. Kalan izinleri de düştüm şafaktan:21:

iyi diyelim iyi olsun canım benim sen nasılsın bakalım
iyiyim kuşum askerimi görebiliyorum artık hastaneden çıktı çok şükür. hala 10 mayısı bir umutla beklemekteyim:KK17:

iyiyim canım benim valla öyle oldu bugün 83 izin kullanmıycaz artık. Kalan izinleri de düştüm şafaktan:21:

iyiyim kuşum askerimi görebiliyorum artık hastaneden çıktı çok şükür. hala 10 mayısı bir umutla beklemekteyim:KK17:
ben dusmedm kalan izinleri o yuzden baya cok gelio bana:))

ay kuzum benim oyle hissetme yarn arasirsnz konusun igcee
nasıl hissetmiyim ya o iğrenç konuşmaları yaparken benimlede mesajlaşıyordu gerizekalı çocuk hadsiz
yarın hepsini çarpı çarpıverecem o ankesörlünün başında kulaklarına inanamıycak öyle kalakalıcak hiç umrumda değil onu tanıdığımdan beri ilk kez böyle birşey .. haddini bildirmem lazım ben neyim yaa neyim beenn...

nasıl hissetmiyim ya o iğrenç konuşmaları yaparken benimlede mesajlaşıyordu gerizekalı çocuk hadsiz
yarın hepsini çarpı çarpıverecem o ankesörlünün başında kulaklarına inanamıycak öyle kalakalıcak hiç umrumda değil onu tanıdığımdan beri ilk kez böyle birşey .. haddini bildirmem lazım ben neyim yaa neyim beenn...
o abisi karstrms ortaligo cocugun aklna sokmus byle igrenc bseyi ne diym ki bilemedm kuzum

X