2014 Yarenleri! :)

ikinizdeee isteyerekmi ayrıldınız yani canımm yaa.. ne diyeyim hayırlısı olsun

öyle gibi oldu canım bana suçu atmaya çalışıyor hala. benim gücüm kalmadı ondan kısa kesiyorum çocuk gibi çünkü

inşallah canım benim beklemedeyiz bakalım:) valla sanki hiç askere gitmemiş gibi çok alıştım ayrılık baya zor olacak şafak kaç oldu?

canım benim Allah kavuştursun şimdiden..
sağolasın kuzumm. nasılsın görüşmeyeli?

ben geldim kızlarr
hoşgeldin kuşummm

ya mesaj atıyorum cevap vermiyor aradım meşgul konuştu baya kimle konuştuysa bitmiş konuşması ama hala cevap vermedi
ailesyle konusyordur kz kmle konusacak ?
ya mesaj atıyorum cevap vermiyor aradım meşgul konuştu baya kimle konuştuysa bitmiş konuşması ama hala cevap vermedi
ailesyle konusyordr kz.kmle.konusacak:) bebekle.donerr balim sana snrlenme hemen

ohaaa okudumda tobe yarabbim ya bde abisi kiskirtyor cocugu aklnda olmasa dahi aklna getrms.cocugun seninki ne cvp verms peki abisine

ohaaa okudumda tobe yarabbim ya bde abisi kiskirtyor cocugu aklnda olmasa dahi aklna getrms.cocugun seninki ne cvp verms peki abisine
hiç karşılık vermemiş 32 diş gösteren kafa göndermiş sadece. yarın kesinlikle arar ve ben bunları hepsini söyliycemm ağır laflarda edicem ne olucak hiç umrumda değil askermiş yook öyleymiş asla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…