2014 Yarenleri! :)

kzlaaaar ben ıstanbula gttm smdı geldm :)) 1 mayıs dıe ızın ıptaldı ya yarbay benmkıne ızın verdı :) yarbayla calısıodu nobetcıde yarbay olunca cuma dan cktı gezdk haftasonu baya guzeldı .. askerıyeye grdm cuma ay askerlerı gorsenız komutan gecıo hemen hazırolda fln uzuldum ya :)) ıstanbulda cok kalabalktı kafaları yedım :)))

Çok şükür canim çok şükür düzelttiniz de o zaman arayı he

Duygutoşummmmm aşkımmmm içimden seni geçirmiştim ben ne yaptın gittin mi diye merak emiştimmm:) ohhh çok sevindim balımmmm sağ salim gidip gelmişsin güzel bi haftasonu geçirmişsibbn:)

Allahııımmmm bir an önce arasındaa çatır çatır lafları söyleyimde bi rahatlıyımm yaaa sinirimden ağlıyorum

Aaaaa Noldu kuşuuuummmm?
nasıl sinirliyimm ya canımm bu 12de çarşı iznine çıktı yemek yedi işte sonra internet cafeye geldi bende skypede bekledimmm baya güzeel 1 buçuk saat kamerada konuştuk bi yarım saatide abisiyle kamerada konuştuu benlede bi yandan mesajlaştı tabii... buraya kadar herşey güzeel... işte bu gittikten sonra ben bide bunun skypesine giriyim dedimm abisiyle konuşmalarını merak ettim, abisi işte biz bi ara uğrarız geliriz demiş benimkidee gelmeden haber verinde evciye çıkarım oysaki bende hiç böyle birşey dememiştii gıcııkk ! demişki bide benimki burdaki kızlar tipimizden makaraya alıyorlar demişş hehh en büyüğüne geliyorum abisi demişkii ben 150 lira flan gönderiyim kerhaneye gitdee rahatlarsınn masajlı sex nedirrr!!! o aradığındaaa, aradığınaaa doğduğuna pişman edicem

Anammmmmmm hepsi kabul edilirde şu son cümle çok çirkin olmuş balım yaa Kaldım böyleeee Sor hesabını yaa bu ne len kerhane falan töövbe estağgirullahhh.. Mide bulandırıcıııı

canim inanmiyorummm allah yardimcin olsun baska hicbisey diyemiyorum korkuncc tiksinccc

Anammmmmmm hepsi kabul edilirde şu son cümle çok çirkin olmuş balım yaa Kaldım böyleeee Sor hesabını yaa bu ne len kerhane falan töövbe estağgirullahhh.. Mide bulandırıcıııı
gerizekalı çocuukk böyle birşeye kalkışırsaa küfürleri ard arda söylerim ve kesinlikle onu terkederim. ama böyle birşey yapmıyacağını biliyorum abisii birde beni tanıyor tanıştıkta yüzyüze. abisine diyebilirdi abi olmaz öyle şeyler olmazz... askerde olduğu hiç umrumda değil telde lafları çarpıcam

canim inanmiyorummm allah yardimcin olsun baska hicbisey diyemiyorum korkuncc tiksinccc
bende inanamıyoruum böyle birşey yapmazdir dimi güveniyorum ona ben bu kadar tiksindirici birşeyy... onu sonsuza dek terk ederim ve ondan nefret ederim.. yapmaz ama ya abisii demişş beni bildiğii tanıdığı haldee benimkine ve benimkide bişi dememiş karşılık yok yani karşı çıkabilirdi çünkü ben varım ne bu rahatlıııkk nee!!!!!!

Duygutoşummmmm aşkımmmm içimden seni geçirmiştim ben ne yaptın gittin mi diye merak emiştimmm:) ohhh çok sevindim balımmmm sağ salim gidip gelmişsin güzel bi haftasonu geçirmişsibbn:)

bebebgmm cok saoll evet gttm geldım cok sukur gezdrdı benı baya :)) sen napıosun :)

kızlar sevdicek geldiğinden beri bilgisayarı bile açamaz oldum hastaneden çıktı şimdi naklin tutması bekleniyor. perşembe günü dönecek askerim nasılsınız bakalımm?

Abisi bide seni tanıyo muuuuuu Ayyy allahım ne diyim bilemedim kuzummm allah yardımcın olsunnnn..

Kızlar selamm
ben artık asker yolu beklemiyorum ama buraya uğrar sohbet ederim yine sizlerle
yaren olmak güzeldi ama buraya kadarmış hakkımda hayırlısı olsun
hayırlı geceler olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…