2014 Yarenleri! :)

canım babamın dayısının gelini 28 yaşında kızcağız dil kanseri çok sağoll canıımmm evet plaslanııımm canıııım bittiiii♥♥
ölümün her türlüsü zor gençmiş baya mekanı cennet olsun canım.
geldimi kız akşam mı gelcek heyecan varmı

Herkese iyi haftasonlarııııı Pofidikommm gözünaydın bitaemmmmm rabbim bi daha hiiiç ayırmasın bi ömüüür mutlu olun inşallahhh

ya bi insann nasllll bu kadarr sinir bozucu olabilir yaaaaa!!!!!!!!!!

benimkii beni çok sinir ettii ya işte dün akşam 8 den sonra hiç aramadı arayamaz uyuyorlardır diye bende teli odada bırakıp duşa girdimm 10 dk sonrası beni aramış baya 10 dk kadarr sonra hemen çıktım tele baktım tekrar dönüş yaptım ona belki hala başındadır diyerek... sonra başkası açtı çağırttım onu , kötü kötü konuştu benimle 2-3 sfer meşgule attın niye aramadın ya dedi bende ne nasıl meşgule attım ya duştaydım ben atmış olamam babannem ellemiş olabilir dedim sana inanmıyorum dedi ya beni tanımıyomuş gibi konuşmasına yemin ederim ben duştaydım canım dedim ya bırak kapatıyorum bi daha arama yatıcam dedi iyi geceler canımm dedim kapadı hemen.. bugün işte 15 dk önce aradı hiçbirşey olmamış gibi konuştum güzel güzel... abisinin istemesi var yarın onu bahsettim yazın izin kullanırsın düğün için artık dedim belki kullanmıyabilirim dedi nasıl yaa abinin düğünü için kullanıcaktın hani dedim flan flan sonra dün akşamın olayını açtı canım babannemede sordum odaya bile girmemiş hem ankesörlüler bozuk olduğu için kendi kendine atar dedim öyle bişi olsaydı ben bilirdim sabaha kadar düşüne düşüne bunumu uydurdun dediii ya saçmalama gerçektende öyle duştaydım ve senin o saatte aramıycağını düşünerek duşa girdim hadi kapatalım bu konuyu ağzımın tadı bozulmasın dedi ben kapatıyorum seninle konuşma isteğimi kaçırdın iyi günler dedii ya aşkım konuşalım napıyosun bugün diyerek olayı geçiştirmeye çalışssamda o tersledi ve teli kapadı
ya o ankesörlüde konuştuğumuz her 5n ne kadar değerli onun yaptığına bak nasıl sinirlendim

ölümün her türlamiüsü zor gençmiş baya mekanı cennet olsun canım.
geldimi kız akşam mı gelcek heyecan varmı
amiinn, kalbim ağzımda atıyor ya çıkacak yerinden 9 gibi kavuşucaz inşallah bebeğim en geççç

Herkese iyi haftasonlarııııı Pofidikommm gözünaydın bitaemmmmm rabbim bi daha hiiiç ayırmasın bi ömüüür mutlu olun inşallahhh
sana da iyi haftasonları bebeğimm Allah razı olsunnn iyiki varsınızzzzzz çok sağolunnnnnaminn darısı başınızaaa daha güzel günler sizin olsun yavrumm

Beyinleri çok çok farklı çalışıyor canim takılma sen

Beyinleri çok çok farklı çalışıyor canim takılma sen
nasıl takılmıyım canım ya o kadar laf ettiki sanki hiç tanımıyor bir yabancı gibi konuştu benimle kendimi çok zor tuttum kötü birşey söylememek için bi daha aradığında nasıl davranacağımı bile bilmiyorum şaştım kaldım yani

Hepsi öyle canim seninle ilgisi yok bunun

Günaydın canim sütlü nuriye birinci oldu

Hadi yawww belliydi zaten kuzu oy oranından:) napiyosun bakalım kuzum yarışmaya katılacak mısın

İnşallah ama hic iyi görmüyorum halini yaaa :/ bilgi artik ve su an devreleri gitti ya çok bunaldi

Günler geçmedikçe böyle saldırmaları hep kuzum hak vermek gerek bazen tabi oda:)

Tisikkirlir efenim sizede iyi haftasonlariiiiiiiii
Nibir cınıııııımmmmmmm
Arkadaşım orda boool bol boş vakitleri olduğu için kuruyolarda kuruyolar kafalarında.. Olmayan şeyleri varmış gibi düşünüp bizim üzerimize geliyolar.. Seni çoook iyi anlıyorum.. Fazlada yüz vermemek lazım bitanemmm.. Allah akıl fikir versin inşallahhhhhh bunlara..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…