2014 Yarenleri! :)

canım ya işte benimki 8den sonra hiç aramadı diye bende duşa girdim girdikten 10 dk sonra benii aramıışş hemdee baya 10-12 dk kadarr sonraa ben tele baktım tekrar aradım başka bi kişi açtı çağırdılar onuu .. biraz moreli bozuk ve bana kötü kötü konuştu bi kaç sefer meşgule attın niye beni aramadın dedi bende yemin ederim duştaydım ya hem duştayken nasıl meşgule atabilirim he öyle bişi olmuşsa babannem atmıştır hatta şimdi sorıyım dedim.. inanmıyorum dedii bende beni tanımışıyomuş gibi konuşmasana yaa dedim, oda eğer bi daha meşgule atarsan çok fena olur dedi şimdi ben kapatıyorum yatıcam şimdi dedi.. iyi geceler canımm dedim kapattı off offffff

paranoya oldular ha igce allahm ne olblrse baska:)

paranoya oldular ha igce allahm ne olblrse baska:)
askere gittiğinden beri ilk defa bu kadar ağır konuştuuu inanmıyorumm dedii yaaaaa bide yeni öğrendim ankesörlüler bozuk olduğu için bi kaç aramadan sonra kendi kendine meşgule atıyormuşş tabi bunu benimki bilmiyor olan bana oldu şimdi onun gözünde suçlu benimm offff offf....

bebeğimm atarsa Adana, Cumartesi kavuşuyoruz Allahın izniyle iş çok yoğun cenazemiz falan vardı ya baya karmaşık bir süreçteyim valla sen nasılsınn?
canım bnm başınız sağolsun kim vefat etti. bu arada gözünde aydın bugün büyük gün inşallah :) güneş sizin için doğdu bugün :)

canım bnm başınız sağolsun kim vefat etti. bu arada gözünde aydın bugün büyük gün inşallah :) güneş sizin için doğdu bugün :)
canım babamın dayısının gelini 28 yaşında kızcağız dil kanseri çok sağoll canıımmm evet plaslanııımm canıııım bittiiii♥♥

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…